0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
5 aylık kızım buradan öğrendiğime göre idrarı kokuyor ve çok ağlıyor yarın için randevu aldım. Acaba idrar yolları enfeksiyonu mu oldu ki. Yaşayan var mı belirtileri melerdi acaba kızım geceleri de çok ağlayarak uyanıyor bir anda çişini yaparken mi ağlıyor diye düşünüyorum artik

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu muhtemelen canım. İdrarında azalma kötü koku renk koyulugu oluyor Bi gün daha sabredin artık ilacı almaya başlayınca geçer 
(2,529 puan) tarafından
Kötü koku var diğerleri yok canım. Ağladıkça bişey yapamıyorum diye içim parçalanıyor:(
tarafından
Allah sabır versin çok zor
(2,529 puan) tarafından
Canı yanıyor çok üzülüyorum. Allah razı olsun canım
tarafından
Böyle böyle büyüyorlar.  :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde de 4 bucuk aylıkken çıkmıştı doktor antibiyotik verdi geçti canım çok şükür 
(2,529 puan) tarafından
Ne belirtiler vardı acaba canım
tarafından
Benim de çok ağlardı huzursuzdu canım götürdüm doktor tahlil yaptı enfeksiyon çıktı
0 oy
tarafından
Huzursuz olması uyku düzensizliği ağır koku birde çok az çiş yapması hepsi idrar yolu enfeksiyonu işaret edebilir biz bir hafta Antibiyotik kullandık öyle atlattık çok kötü Allah şifa versin kuzucuga inşallah canım
(2,529 puan) tarafından
Ayy hepsi var ya :(( yarın doktora gidicez insalalh hemen iyileşir canım Allah razı olsun
tarafından
Çok kötü idrar yolu enfeksiyonu birde az yaptığı için çiş çok zor alırsın eczaneden kız için idrar torbası al aklında bulunsun canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 460 göst.
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap