0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Eşimle yine kavga ettik çok sıkıldım her gün her saniye telefon elinde bilgisayar başında bitcoin benimle ilgilen dedim hamileyim diyorum yanlış secimsin sen diyor ağlayarak yazıyorum eve gelmiyecem artık senin yüzünden diyor sohbet yok ilgi yok çok sıkıldım napacam ben uzun zamandır bi yere gitmiyoruz uzun zamandır ilgi yok ben ağlıyorum git içeride ağla uğraşamam diyor seninle 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye evlenmis ozman seninld kafasina silahmi dayamislar
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bitcoinle kafayi bozmus 
0 oy
tarafından
Şimdi bu sözler çok ağır sözler. Aranızda geçenleri net olarak bilme şansım olmadığı için kocanı direk linç etmek istemiyorum. Muhakkak ilgi beklerken bizler biraz yoruyoruz adamları. Hele ki şuan hassas bir dönemdesin. Ama durduk yere diyorsa bunları EŞİNDE AĞIR SIKINTI VAR. Olaki sen bu duruma getiriyorsan biraz alttan almaya bak kuzu 
0 oy
tarafından
Vijdansiz pşol deseydin
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Canım valla tam kapının önüne koymalık ne terbiyesiz bi adam defolsun gitsin bakalım 

Evde ne işe yarıyor ki zaten niye korkuyorsun 
Rest e rest,Jest e jest.
0 oy
(10 puan) tarafından
Ah ah o kadar iyi anlıyorum ki benim eşim de hamileliğimi burnumdan getirdi. Doğumdan sonra annemde kaldım diye lohusalık boyunca konuşmadı benimle yüzüme bile bakmadı.Çocuk iki yaşına yaklaştı ilgilen desem laf ediyor kavga gürültü bitmiyor bizde de önceden pubg vardı şimdi bitcoin zıkkımı Allah yardımcımız olsun bebişlerimiz için güçlü durmalıyız 
0 oy
(273 puan) tarafından
Durusunu göster kararlı davran boşanma davası açtık seninle uğraşamam de biraz tutussun
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bi lafa baktım laf mı die bide söyleyene baktım adammı die ne biçim bı söz sarf etmiş böyle insanlar evlenmesin
0 oy
tarafından
Hamılelıkte once de böyleyse cocuk yapmıcaksın canım ne yazık kı
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Vayy şeref.siz kurban olsun sana 

İlgili bir soru bulunamadı

381,206 soru

11,412,213 cevap

34,956 kullanıcı

...