0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar son kontrole çağırıldım ama o kadar ağırlaştım ki zor yürüyorum nasıl gideceğim merak ediyorum tahlil falan dendi yapıldı mı sizde de gitmek önemli mi yoksa gitmesemde olur mu? 

7 Cevaplar

0 oy
(234 puan) tarafından
Ben hamileligim boyunca hiç gitmedim.  Onlar da aramadı. Hastaneye gidiyorum süreli zatrn sağlık ocagi gerekli gelmedi bana
(389 puan) tarafından
Nasıl yani tetenoz falan olmadınız mı
(3,230 puan) tarafından
Bende gitmedim cezası var dediler gittigimde tutanak tutturdular
(234 puan) tarafından
Cezası varsa arasalarmis napalim
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Sağlık ocağı tabikide önemli canım sonuçta doğumdan sonra bebeginle ilgilenecek olan hastane değil sağlık ocağı. O yüzden senin ve bebeğin ile ilgili herşeyi bilmeleri gerekiyor 
0 oy
tarafından
Ben hiç gitmedim sağlık ocağına boşver gitme 
0 oy
(13,106 puan) tarafından
Benimki hastanede yapılan ölçümleri istiyordu onların sonuçlarını bilgi olarak giriyordu 
0 oy
tarafından

Canim boyle dusunmek yerine tadini cikar bende cok agirdim ac karnina basim cok donuyordu ama gidiyordum bir daha bu yalniz gunleri nerde bulucam diyordum eve donerken kendime canimin crktigi seyleri alip evde kahvaltimi bur guzel yapip o gunu kendime ödül gibi yapiyordum gerçekten de simdi iyiki iyiki oyle yapmisim siyorum simdi isresem de gidemem yavas yavas geze geze vs o zamanki rahatlik yok ister istemez hatta bir gun hastaneye gitmeden atistirdim yine baktim cocuk iyi vs keyfim yerine geldi donuste kendime borekler pogacalar cips cikolata kola bir dunya sey aldim arkadasimla görüntülü konusurken yuh o kadar sey yeme dedi bende bir daha bu gunleri nerde bulucam amaann dedim suanda cicuk 6 aylik brn hamile kaldigim kilodayim<3 o yuzden tek diyecegim ta di ni çi kar :)

0 oy
tarafından
Ben de hamile iken hiç sağlık ocağına gitmedim zaten 2 doktora gidiyordum biri özel biri devletde takipliydim o yüzden gerek duymadım onlarda söyledim çok ustelemediler sadece arada aşılarımi oldum gerisini hep telefonla konuşarak hallettik öyle kayıt tuttular  
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ben gitmstim son kere kan sayimina tansiyona falan bakiyorlar idrar testi yani bence cok gereklide deildi zten son kontrolde doktorada *** gidiliyor ordada yapiliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
7 cevap 188 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,855 cevap

34,864 kullanıcı

...