0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Boron deterjan bebek çamaşırları için kullanan var mı? Temiz yıkıyor mu?

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır çok kötü hiç sevmedim
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben sevmedim özellikle siyahları mahvediyo beyazlarda da pek işe yaradığı söylenemez
0 oy
tarafından
Temiz yikamiyor canim cinnet geliyor ama eaim aldi bir kac kere kimyasali yok diye leke felan cikarmiyo beyazlilarida mosmir yapiyor koyu renklilere belki kullanilabilir ama bebek elbiselerine asla 
0 oy
(441 puan) tarafından
Ben böyle kötü bir deterjan görmedim 
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Hahqhq heralde tek memnun olan benm yorumlara bakınca :D. Bebegimin kakasinin lekeleri bil çıkıyor ben memnunum canim 

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bikere aldım sırf türk malı diye ama hiç begenmedim ilk ve sondu daha da almam
tarafından
Ayni fikirdeyim :D
0 oy
(413 puan) tarafından
Beyazlari hic guzel yikamiyo sarartiyo resmen siyahlari desen hep ustunde leke kaliyo zaten yumuşatıcı kullanmasan camasirlar rutubet gibi kokuyo nemli kalmis gibi kokuyolar alma bence hic.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kendimiz icin kullandim sevmedim. Cok agir bi kokusu var deterjan kutusunu acinca resmen bogazim yaniyodu zor bitti valla sukur. Yikama yonunden normal onceden bingo güllü toz deterjan kullaniyodum onun gibi yani lekeleri filan cikariyodu. Simsi tekrar bingoya gectim bence bebege boron kullanma hem toz deterjan kalinti yaoiyo camasirlarda hemde kokusu agir.
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Ilk ve son aldım yerli ürünümüz diye kesinlikle alma derim
0 oy
tarafından
camasirlar suda gunlerce kalmis gibi kokuo igrencc
0 oy
(5,646 puan) tarafından
Benim kaynamam kullanıyordu cnm evleri 2. Kat normalde nem rutubet yok ama sanki bu boronun kokusundan ev rutubetli gibi kokuyordu şimdi o da kullanmayı bırakmış şu an ev mis gibi 
0 oy
tarafından
Ben memnunum butun camasirlari onunla yikiyorum
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ben sevmedim siyahlara leke yaptı.. 
0 oy
(749 puan) tarafından
 Ya bn aldimda iyi degl memnun kalmadim cok
0 oy
tarafından
Bugün çöpe attım parana yazık . Bebegin kıyafetleri için Dalin sıvı deterjan aldım onla yıkadım ama leke yokken. Bakalım leke varken işe yarar mı . 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Kendimiz için kullandim bir kac kere hiç beğenmedim leke falan çıkartmıyor zaten bide hiç temiz yikamiyor gibi geldi 3. Yikamadan sonra kullanmadim
0 oy
(48 puan) tarafından
Soruyu sorduğumda bebeğimin kıyafetleri yikaniyordu.Suan farkettim ki süt lekesini bile çıkarmamış ve yumuşatıcı olmasa gerçekten ne koku var ne bişey. Türk malı evet ama beş para etmezmis 
0 oy
tarafından
sanki camasirlar yikanmamis gibi bide cok sert yapiyor 
(48 puan) tarafından
Aynen iğrenç oldu
0 oy
(2,744 puan) tarafından

Iyi ki actin kiz bu postu bende markete gidince ondan alayim dedim yorumlari gorunce neyseki almamisim dedim :)

(48 puan) tarafından
Sakin alma vallahi iğrenç bişey hiç memnun kalmadım
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bende hic sevmedim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 158 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu