0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (251 puan) tarafından
Kızlar biraz uzun olucak ama fikir verirseniz çok makbule geçer:) simdi annem dükkan işletiyor  kaynanmda her canı sıkıldığında annemin yanına gider sohbet eder tabi sohbetten ziyade dedikodu hem kızlara hem gelinlere atar yok 2 tane gelinim vat bigun gelip bana hali yikamamislar evime gelip yemek yapmazlar bana kimsenin yardımı dokunmaz yok kızımı kimse almaz alan 2.gun kapıya bırakır annemde bu devirde kim hali yıkar hersek yıkamaya gönderiyor benimde gelinim var ama bisey beklemem devis herkes kendi evinde yani kaynanam bi nevi annemin yanında lafı bana vurmuş annemde kendisinden büyüktür diye sesini çıkarmamış ama 1 değil 2 değil bidaha gelse tartışma çıkarırım dedi şimdi ben bunu kocama söylesem bi dert söylemesem bi dert 2 yıldır evliyim 6 aylik oğlum var ama hicbirsekilde bi saygısızlık Bi karşılık vermemism kaynanama hasır nesirde olmam ama bana kasti ne bilmiyrm 2 3 günde bir ararım eşime hiç beni aramıyor hiç sormayo der ben her gün arayıp ne diyeyim ztn oğlumdan fırsat bulunca temizlik hem vs gün bitiyor ohhh içimi döktüm vallahi bi nebze olsa rahatlıyorum yazınca 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşine bir şey anlatma direkt kaynananla konuş. Eşin tabii ki annesinin tarafını tutucak adamı kendinden soğutma durduk yere. Git kaynanan olacak kadına de ki sen kendine hizmetçi almadın gelin aldın ve herkesin kendi evi var anca herkes kendi işine gücüne yetişiyor.
(251 puan) tarafından
Ya onuda düşündüm ama kalkıp kocama olur olmadık şeyler soylicek böyle böyle dedi diye eşimle aram bozulacak eşim haytta beni ezdiren biri deil annen böyle söylüyor desem belki o konuşsa daha iyi olur diye düşündüm ama bilmiyrm
tarafından
Sen bilirsin canım eşin arkanda duruyorsa o zaman söyle annesini uyarsın
(251 puan) tarafından
Çok şükür eşimle hiçbir sorunum yok ama işte annesi aramızı bozacak diyede korkmuyor degilim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç takmamak kocana aramıyor sormuyor dediğinde de son arama kayıtlarını gösterirsin susarsın aman bunlara ne yapsan boş kız benimkide öyle 6 aylık kızım var hemen hemen 2. Senemize girecez dün fırsat buldukça bi yukarı bi aşağı yaptım evini temziledim makinasını boşalttım ya bunları dile bile getirmiyor eşimin yanında dün söyledim geldim yaptım sonra ay evet diyor yoksa diyor elini attığı yok g*t kadın
(251 puan) tarafından
Bazen keşke başka şehirde olsaydım diyorum bu defa anneme uzak olacak bazen onlar tasincz başka yere gidecez diyor vede gelip kocamın aklını çekilir sende evini taşı diye bizim düzenimiz belli illa bozacak bide en küçük oğlu artk cokmu düşkün bana inatmi yapıyor anlamadn
tarafından
En küçüğüyse normal son beşik ya ama sen çok taviz verme
0 oy
tarafından
Şöyle kocana ama şikayet eder gibi değil anneme sürekli böyle diyorkua annemde der ediyo uzuluyo de
(251 puan) tarafından
O kdr doluyum ki kaynanama karşı kötü bi laf edecem diye korkuyorum ya elinden gelse evin içine karışacak
0 oy
tarafından
Yapsana boş inan bu sefer yok güzel yikamaiyor yok bilmiyor yok yapamıyor, işini gördüğün zman kıymetli olmayacaksın bak bende kendimi paraladim gene boss
(251 puan) tarafından
Kaynana derdi hickimsede bitmiyor demekki
tarafından
Biter mi baş belaları resmenn
0 oy
(249 puan) tarafından
Kayinvalidenle konuş anlamazsa kocana söyle 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.
0 oy
5 cevap 214 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yarin (27 puan) tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...