0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Eşimin ıdrar yollarında daralma sıkıntısı var ıkı sefer amelıyat oldu gene tekrarladı dıgerlerı devlette idi bu sefer özel de bı doktor bulmuş sağlık sigortası yaptrmak ıstıyor hem gebelık fln olursa bende gıdebleyım dıye oğlumda sık hasta olur devlete sıra bulmak Zor oluyor dıye. Mesela ne kadar odeyıp faydalanıyorsunuz?

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sigortacılar yapıyor Cnm hamile değilsen plan varsa faydalanibiliyorsun poliçeyi ona göre düzenler Cnm ona göre fiyat cikar
(385 puan) tarafından
Bi kaç ay ıcınde düşünüyoruz da nasıp olursa esımde gene ameliyat derse yapalım cocuk amleuttan sonra hemen toparlanmyrm dıyo . Nasıp
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Ameliyatlik işi varsa malesef çok fazla ücret yapiyorlar  üstelik 1 sene içinde gebelik planliyorsaniz  yararlanamiyorsunuz ancak sözleşmesini bu sekilde yaparsaniz ve fiyatlar çok ucuk
(385 puan) tarafından
Hadı ya bende yaptırır sonra gebelık düşünürüz dıyordım
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Tamamlayaci sağlık sigortası ise istediğiniz önceden teşhisi konulmuş durumları kapsamıyor..

Sigorta sadece sigorta yaptıktan sonra ki teshisleri kabul ediyor.ameliyatlardan bahsediyorum tâbi.

Ha birde özel sağlık sigortası kişiye özel esin yapınca  sen yararlanamayan.

Geçen yıl ksii başı 1000 TL gibi bişeydi.
0 oy
(4 puan) tarafından
Eşim Ekim ayında yaptırmıştı bana , Aralık ayında hamile olduğumu öğrendim . Doğumda dahil hicbirseye para ödemedim. Ama eğer poliçe tarihinden önce hamile olursan karşılamaz.  
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben tamamlayıcı sağlık sigortası kullandım hamileyken eşin için bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu