0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (1,009 puan) tarafından

Kızlar şimdi eşimin telefonunu.karistirirrken gördüm ne bunlar hepsi de bayan

image

17 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Engelledigi kisiler
(1,009 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
(7,654 puan) tarafından
Liste kabarık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunları engellemiş işte baci
(1,009 puan) tarafından
Tmm cnm sagol
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Engellediği kişiler
(1,009 puan) tarafından
Tmm cnm sagol
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Engellemis

Muhabbeti illaki olmuştur.    Durduk yere engelleyecek degil
(1,009 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum bende
(48,626 puan) tarafından
Yazacaktim yazmadim uzmemek için
(1,009 puan) tarafından
Tuv.15 dk çıkmaz hep bi kuşku vardı şimdi bunu gördüm
(8,581 puan) tarafından
Ne yazık ki gercekler acıdir
(1,009 puan) tarafından
Ama işte ispatın yoktu şimdi buldum takipte kalıcam
0 oy
(454 puan) tarafından
Engellemiş onları yani o kişiler eşini facede bulamaz fotolarını göremez mesaj atamaz
(2,165 puan) tarafından
Tamam 12 sene bile olsa  kullanıyor olabilir benim eşimde çoktandır kullanıyor ben kullanmıyorum mesela hemen kötü düşünme ya senle tanışmadan önce engellenmis kişilerdir belki buda bir ihtimal
(1,009 puan) tarafından
Sanmıyorum canım yaaa tuv. 15 dk çıkmaz
(6,047 puan) tarafından
Listenin başında duruyorsa zaten yeni engellenmiştir . Yani 12 yıl öncesi falan değildir. Herkes aynı hesabı 12 yıl kullanmıyor ki diğer kadınlar öyle engelli kalsın   . Biraz takipte kal.
(2,165 puan) tarafından
Kuzum bide şöyle düşün mesela benimde Instagramim var hemen hemen hergun tanımadığım erkekler istek atıyo attıkları gibi engelliyorum bende belki senin eşinede kızlar istek atmıştır oda engellemiştir bide böyle düşün derim ben
(1,009 puan) tarafından
Bilmiyorum valla
0 oy
(48,626 puan) tarafından
Engellenenler canim benim ebgelli listesiyle uc face açılır ☺️
(1,009 puan) tarafından
Nasıl anlamadım canim
(48,626 puan) tarafından
Engellediğim cok kisi var
(1,009 puan) tarafından
Hmm tmm canim
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Engelli kişiler ve boşuna engel atılmaz 
(1,009 puan) tarafından
Yok neymiş telefonunu karıştırıyorum valla her seferinde de biseyler çıkıyordu
(2,165 puan) tarafından
Bende çok karıştırıyordum çok affedersiniz ama benimde gördüğüm bazı kötü şeyler oldu uygunsuz videolar izlediğini gördüm kavgalar tartışmalar derken çok şükür bakıyorum yine ama görmüyorm hiç daha öyle bişeye rastlamadim yani eşinin saklamasi normal değil o zaman sende şifre koy söyleme ona bakalım o tepki vercek
(1,009 puan) tarafından
Ben yapınca kıyamet kopuyor bende uygunsuz video yakaladım şimdi o yok ama bu cıktı iste
(2,165 puan) tarafından
Ah bu erkekler neden böyleler ya Allah ıslah etsin hepsinide
(1,009 puan) tarafından
Amin bazen diyorum ben mesela engellesem ne anlarsin kıyamet kopar diyor onlar neden kendilerine hak görüyorlar
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Engellediği kişiler canm maşallah eniştenin liste kabarık baya
(1,009 puan) tarafından
Ilk defa gördüm yarın olsun bi hayırlısıyla çocuklar uyuyor dua etsin
0 oy
tarafından
Engellemeler geçmişte olan kişiler ola bilir bukadar neden engellediye gidersen içinden çıkamazsın eğer şüphen varsa takip edersin bidaha engellemelere baktığında farkli kızlar varsa bu sefer şüphe ede bilirisn şimdi izle bir müddet 
(1,009 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun
tarafından
Evet geçmiş ola bilir sadece takip et eşine belli etme çok fazla da deşme eğer bir hatası varsa su yüzüne çıkar elbet
(1,009 puan) tarafından
Telefonu şifrelidir asla elletmez geçenlerde durduk yere söyledi şifreyi
tarafından
Malesef şifresini saklayan adam illaki bişey yapıyordur Allah yardımcın olsun
(1,009 puan) tarafından
Aynen canım kaç defa şifresini çözdüm takip ediyordum uygunsuz video yakaladım demekki face den de bunu buldum
0 oy
tarafından
Konuşmuş konuşmuş eve gelince tekrar mesaj atmasınlar diye engellemiş.... Acik ve net engelden çıkar illaki biri msj atacak sende alır  kocana gösterirsin hesap sorarsn
(1,009 puan) tarafından
Gece atmasa da gündüz atınca o farkeder
tarafından
Valla bacı aldatma moda olmuş kork bence
(1,009 puan) tarafından
Aynen ben korkmuyorum valla aldatan kendini aldatır değerini düşürür
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Belkı istek gelenleri istek atanları engellemiştir hemen içine kuşku düşmesin canım
(1,009 puan) tarafından
Sanmıyorum telefonunu asla elletmez
0 oy
tarafından
Sana kötü bir haberim var
(1,009 puan) tarafından
Tahmin ediyorum zaten şüphem vardı hep telefonu nu asla elletmez ve şifrelidir
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Gündüz yazisip eve geldiği zaman engelliyor olabilir. Bence takip et Messenger i kendi telefonunda aç ve bekle. Eğer birinden mesaj gelirse bilki hepsi aynı bo.k
(1,009 puan) tarafından
Kendi telefonumdan açamam çünkü şifrelerini asla soylemez
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Baya kişi var büyük ihtimal muhatap olmuştur 
(1,009 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Eşinin facede kullandığı maili kendi telinde aç eşine gelen msj istek ne varsa bildirimi gelsin sana eğer imkanın varsa faceyi de aç telinde gün içinde o yokken kontrol edersin. Ama maili kesiin aç telfnunda. Haa bu arada orda engelli olanlardan bikaçtanesinin engelini kaldır bakalım o zmn eski mi yeni mi anlarsın yeniyse tekrar engeller ztn eşin sende akşamları tekrar kontrl et
(1,009 puan) tarafından
Mailin şifresini de bilmem lazım değil mk
(1,389 puan) tarafından
Mailin şfresini unttum deip tekrar al kndi telinde aç eşin ynında deilken ama sonra o gelen maili sil
(1,009 puan) tarafından
Birazdan girip bakıcam face ye youtube geçmiş leri izledim kontrol edecem bakalım ne cikacak
(1,389 puan) tarafından
Aklına takılan bşey olduğunda yardmcı olablriz burdan sorarsn
(1,009 puan) tarafından
Face gecmisine baktim izledigi vvideolar sadece kendisi gormus ne yaptıysam açılmadı ama gördüm saçma sapan şeyler izlemiş karı kız aramaları yapmış 3 tane engelden çıkardım mesaj gelmedi
0 oy
(251 puan) tarafından
Canm engellenmiş ama eğer mejlasmislarsa ve silmemisse engeli kaldirdign zaman mesajlarda görünür 
(1,009 puan) tarafından
Engeli kaldırsam mesaj gelirmi
(251 puan) tarafından
Eger silmemisse gelir cnm
(1,009 puan) tarafından
Bu akşam denicem
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Eşim ile görüştüğümüz dönemde bi ara facesini verdi bundan 10 yıl önce ki manitasinim numarasına kadar buldum her türlü otu b...k'u ortaya çıkardım onlar senden çok çok önceydi dedi neyini ortaya çıkarıp huzurumuzu bozuyon dedi haklıydı öyle böyle geçti şimdi herşey benim de telimde olduğu için sıkıntı yok belki çok önceden engellediği kişilerdir hemen öyle kötü düşünme kendini doldurup huzursuz etme 
(1,009 puan) tarafından
Bendennonce olamaz 12 yıllık evliyiz
(2,405 puan) tarafından
Ben kendim için söylüyorum cnm senin ki başka bi zamanlar kafaya takmıştım diyom yaaa 10 yıl öncesine kadar buldum numaralar felan diye
(1,009 puan) tarafından
Nasıl buldun canim
(2,405 puan) tarafından
Hatırlamıyorum maalesef Facebook o zamanda kaldı tlf dan pek olmuyor bilgisayardan buluyordum
(1,009 puan) tarafından
Hmm anladım canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.
0 oy
4 cevap 233 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

379,101 soru

11,348,085 cevap

34,813 kullanıcı

...