0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Hanımlar Yardımınıza İhtiycm var Ben Bu ay İncir Havuç Kürü Ve Aslan Pençesi kullandım Şuan adetime 5 gün var Yumurtalıklarımda şiddetli ağrı Özellikle İlişki Sırasında Belimdede Aynı Şekilde rahimimde ağrı Bitmiyo Hamilelikmi acaba?

11 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu şekilde bilemeyiz. Zamanı gelince test yap en iyisi.
(5 puan) tarafından
Yapıcamda bi sorayım dedim güzelim
(7,118 puan) tarafından
Tahminle bir sey demek zor malesef.
-Reklam-
0 oy
(930 puan) tarafından
Ne bilelim doktor degiliz
(5 puan) tarafından
Doktorsun Demedim Zate Tatlım Sordum Sadece
0 oy
tarafından

Test yaparsan daha iyi olur :angel:

0 oy
tarafından
Canım bellı kı gebelık ıstıyorsun sımdı bu sekılde bılgı versek ki verılecek gıbı degıl senı umutlandırsak gunah degıl mı, enfeksıyon gıbı geldı bana 
(5 puan) tarafından
Canım Kist vardır bende 1 ay önce tedavi gördüm bitti Fitil Falan Kullandım Gene Doktor tedavisi görücem Tabi saol cevabın İçin
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Belki adet olacaksındır canım arada kayabiliyor adet günleri kendini değişik hissediyorsan bir test yap 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Erken gebelik testi al bak hamile degilsende enfeksiyon olabilir.
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Bana bunlar adet belirtisi gibi geldi hamile olsan bile bu haftalarda boyle belirti olmaz kasıklarda ağrı bile en erken 6 haftalıkken basliyo bel ağrısıysa 2 aylık gibi ama yumurta çatlayacak günlerde boyle ağrılar olur eğer bebek istiyosan 2 günde bir adet görene kadar deneyin ve hemen kalkma yataktan uzan  çatlama günleri ise tutar ayın tam ortasında çatlayacak diye bir kaide yok benim hep adet olacağım günlerde çatlama oluyo oyle hamile kalıyorum bünyeden bünyeye degisiyo
(5 puan) tarafından
Aynn Ama Sıkıntıda Bu İlişkiye Giremiyorum Ağrıdan İlk İşim Yarın kadın Doğuma Gidicem Hayırlısı artık
(2,416 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir canim doktora gitmekte fayda var tabi geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Hamileliği bilmem ama benim adetime bir hafta kala hep ilişkide ağrım olur eşim önceleri saçma diyrkdu falan işte ne ağrın falan var derdi adetten sonra bir ağrı olmayınca alıştı şimdi adetime az kala ilişki yaşamıyorum hiç ağrım çok oluyor vala tabi inşallah hamilesindir
0 oy
(93 puan) tarafından
Ben bilmiyordum hamile olduğumu ilişkiye girdik girdiğimiz günün akşaminda test yaptım hamile olduğumu öğrendim. Sancısı evet oluyor ilisikide yanma oluyor o esnada acı bir yanma oluyor onun haricinde kasik ağrısı oluyor oyle
0 oy
(795 puan) tarafından
Evet hamilelik canım bende öyle oluyodum doktora gittim belki enfeksiyondur diye bisey çıkmadı ondan sonra 10 günlük gebe çıktım
0 oy
(87 puan) tarafından
Dikkat et kuzum gebelik olabilir şahsen o kadar şiddetli ağrılar çektim ki kesin adet olacam dedim bu ağrıya ama istediğim gibi hamilelik çıktı hic beklemiyordum o ağrılardan sonra

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
2 cevap 167 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ayse1234 (803 puan) tarafından soruldu

374,648 soru