+1 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Hanımlar 35 haftalık oldum hala evimi temizlemedim ve tadilat işimizde var geç kaldım sanırım bu hafta kontrole gidicem ondan sonra başlıyayım diyorum yetişir inşalah buarada kalçamın ağrısındanda yürüyemiyorum sizdede varmı ağrılar

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapma canım temizliğin ortasında kalırsin
(8 puan) tarafından
Biyerden başlamamız lazım yetişmicek diye ödüm kopuyo
tarafından
Buyuk işler yapma temizlik icin Cok gec canim
(2,463 puan) tarafından
Bencede.. Kaç kişiden duydum wc banyo yıkarken doğum başlamış. Hiç mi yapacak birisi yok. Yoksa zaten gelenlerde mana bulmasın bir zahmet, hamilesin sen dikkat etmelisin. Daha çook yaparsın
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bebek büyüdüğü için baskı yapıyor ondan ağrıyor hiç başlama temizliğe dahada şiddetlenecek ağrılar 
0 oy
tarafından
Ben 37 haftaliktim koltuk sildim banyo tuvalet duvarları yikadim ama temkinli yavaş yavas yaptım kendimi yormadan
0 oy
(191 puan) tarafından
Ayy bende 35 haftalık oldum ne temizlik yaptım nede buzluğa yiyecek birşeyler attım neyi bekliyorsam :( Ama kalça ağrısı çok fazla olduğu için yapmaya cesaret de edemiyorum bı yandan
(8 puan) tarafından
Kaç günden beri ağrıma dayanamıyorum bugün evi zor süpürüp sildim valla Allah tan yardım edecek akrabalarım yanımda onlarla halledicez inşallah bakalım kramplarımda arttı
(561 puan) tarafından
Ramazan önümüz zaten bosver yemeyiversinler :D
0 oy
(561 puan) tarafından
33 teyim agrim yok ama evi temizlemeye yavaş yavaş basladim cunku ben sezeryan olcam ikinci sezeryanim ve 19 aylik oglum var hem cocuk hem gebelik bide temizlik olunca kolay olmuyo duruma gore 35 te de alabilirler 38 i de bekleyebilirler riskliyiz biraz o yüzden hallediyim herseyimi dedim tek basimayim yardim edenimde yok 3+1 ev banyo wc 2 balkon bir haşere erkek çocuğu bitecek diye umud ediyom ama bitmiyo gözüm yaşlı 02.03 yataga yeni girdim yataktan yaziyorum :((
(8 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeş yorma kendini okadar ya canından kıymetlimi sanki evladında küçük hem halbuki kendimizi bukadar harap etmeye değermi bilmiyom
(561 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun harap etmeye degmezde aslinda benimki bi nevi mecburiyet ya digeri de dogarsa uzun bi sure dip köşe temizlik yapamayabilirim hastane işimiz cok bizim  bide haftada iki gun fizik tedavi ye gidiyoruz kizimda dogarsa zorlanacam diye korkumda herseyi temizleyim dedim basladim oyle bi bugun 12 de yine gidicez mesela bugun dogru duzgun bisey yapamam evde
0 oy
tarafından
36 haftalikken tüm evi dip köşe alttan üsten aklına gelebilecek her türlü temizliğini yaptım sadece koltuk silmede eltimin kizini çağırdım çünkü artık halim kalmamıştı çok şükür bitti bende bittim tabi suan 39+4haftalik oldum bekliyorum doğumumu
0 oy
(211 puan) tarafından
Benim doğumum 15'inde olacaktı kızım durmayıp 13'ünde gelmeye karar verince hastaneden eve gidip evi temizleyip duşa girip hastaneye dönmüştüm :D
0 oy
(359 puan) tarafından
27. Haftadayim riskli gebelik yaşadığım için süpürge bile tutamıyorum evime kaynanam gelip kalıyor aylarca hatta yarın geliyo kırkı çıkana kadar kalacak ama  asla temizlik yapmiyo   doğumdan sonrada sanırım beni iyi bı temizlik bekliyo 
0 oy
(69 puan) tarafından

Ay ben 36 haftada basladım temizliğe :D ama tabi tadilatlık değildi dip köşe cam perde mutfak banyo yaptık annem sagolsun yardım etmişti cam perdelere geri kalan işimi ben yapmıştım yavas yavas 39+1 de doğum yaptım

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Agrin varsa hic baslama canm birine yaptir. 35 haftayaim bende daha agirlasmadan yapayim dedim sagolsun eşimle hallettik haftasonu icim rahat simdi :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından
İmkanın varsa kadın tut son haftamda ben öle yaptım oğlumda çok agirlasmistim iki günde mis gibi yaptı
0 oy
tarafından
Ben 34 te temizlemiştim 36 da doğum yaptm 
0 oy
tarafından
Sana tavsiyem temizlik yapma bende biraz titizim temizlik yapacam diye çocuğundan oldum hele fırın aspiratör hiç silme perde falan takma boşver pis derlerse desinler ben 35+2 günlükken temizlik yaparken elektrik çarpması sonucu bebeğimi kaybettim sakın yapma bacım 
0 oy
(850 puan) tarafından
Bir noktaya kadar kendinizi yormadan yapabilirsiniz ama komple evi elden geçirmek doğumunuzu tetikleyebilir..maddi imkanınız var mı temizlik için birisini alabilir misiniz?ya da kardeşiniz, ailenizden kimse var mı yardım edecek?
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Bizde 31 olduk kuzum yavaş yavaş baslicam artık bende kendi eksiklerim kaldı onları da halledeyim çarşıya çıktığımda zorlanıyorum artık Allah kolaylıklar versin sana da sağlıkla gelsinler inşallah 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Perşembe dogumum var 3 haftadır her gün temizlik yapıyorum bir şekilde nasıl oluyorsa ev eski haline dönüyor:))
0 oy
(245 puan) tarafından
Alabilirsen yardımcı al bende 35 haftalıkken yapmıştım çok zor oldu agridan sancindan duramadim bebekte hiç hareket etmemisti çok korkmuştum zaten seninde ağrıların varmış boşver senden ve bebeğinden önemli değil gelen misafirlerde temizliğine bakacaklarsa gelsin yardım etsinler o zaman 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
yapma valla kalirsin oyle
0 oy
(4,430 puan) tarafından
38 haftada camlarda geziyoduk bacım kendini zorlamadan yavaş yavaş yaparsin
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım  bende 34 haftalik hamileyim odalari tek tek temizlicem yoksa bi gunde 2 günde  bitiremem dinlene dinlene yapcam temizligimi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 146 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde zehrosminnakkus2 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 311 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 601 göst.