0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (11,367 puan) tarafından

Aksam yemekte diyorum adama yarın kadınlar günü diye gününüz bitmiyor diyor ne kadar da haklı  :)  sonra dedim ki cicek böcek zamanı değil alınacak bi ton şey var daha diye hamileyim az kaldı kendime bisi almadım daha siz ne düşünürsünüz kızlar 

Bende sevmem aslında öyle yıl başı kadınlar günü sevgililer günü mübarek hiç bi ay boş geçmiyor 

15 Cevaplar

0 oy
(3,588 puan) tarafından
Sevgililer gününde ilk evlendigimiz sene masa hazırlamış romantik abidik gubudik şeyler diye kızdım ben genel günlerden hoşlanmıyorum daha bana Özel günlerden hoşlanmıyorum :) evlilik yıldönümünü doğum günü gibi 
(11,367 puan) tarafından
Sorma kız bende öyle anamızın karnından yanlış gelmişiz diyorum bazen kutlama süsleme hiç bana göre değil doğum günümde evliliği aynı güne getirdim maksat ikisi bi arada çıksın diye :)  cicek zaten bana göre değil :)
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bana bugünler sacma geliyo insan zamansiz her an esinin aklinda olmali hediye ye gelirsek sadce boş para harcama gunleri bu günler 
(11,367 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum canım hele şu zamanda 5 tl bile değerli artık en küçük para 100 tl olmus
(1,569 puan) tarafından
Bogaz derdine düşmüşüz adamlar zar zor geçindirior bi de hediye diye sık boğaz edilmez
(11,367 puan) tarafından
Sorma valla kuzum biz bide bebek bekliyoruz az kaldı allahin izniyle eksik de bitmiyor
(1,569 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin inşallah bizlere rabbim sag salim kucağına almayi nasip etsin
(11,367 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla ben bugünü unutmustum bile eşim aradı akşam yarın ney dedi bende neyki dedim ayın kaçı dedi 8 noldu ki dedim kadınlar günü ya dedi bende hediyemi Alcan bana dedim yoo ne hediyesi hatırlattım dedi :)) 
(11,367 puan) tarafından
Seninki daha iyi unutmadım bak diyor ne güzel  :) gerçi tv ve İnternet unutturmuyor kimseye  :)))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bizim kadınlarımız her günü fırsata ceviriyor nedense :)  
(11,367 puan) tarafından
Normal zamanlarda adamlar bisi yapmıyor ya bahane arıyor bence  :)
(7,118 puan) tarafından
Adam İçinden gelerek almıyorsa, kadın zorla hediye istiyorsa kalsın :D
(11,367 puan) tarafından
Oyle tatmin oluyorlar demekki :) ben istemem şahsen öncelikler başka gereksiz şeyler almaya lüzum yok  :)
(7,118 puan) tarafından
Haklısın canım.
0 oy
tarafından
düzenlendi

Hic bugun icin hediye beklemedim kuzu.

8 Mart 1857 tarihinde Amerika'nın New York kentinde tekstil sektöründe çalışan yüzlerce kadın, düşük ücretlerini, uzun çalışma saatlerini ve insanlık dışı çalışma koşullarını protesto etmek için grev yapmaya başlamıştı. Bu grevler esnasında çıkmış olan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda aralarından 120 kadın işçi can vermiştir.

Kadinlar gununun asil amaci ; bu olaydaki gibi hakki verilmeyen , ezilen , mağdur birakilan kadinlari anmak❤️

Ve yalniz olmadiklarini gostermek .

Keske bir gun degil de her gun degerli olsa kadinlar ❤️

tarafından
Artiladim bacim keşke öyle olsa kadınlar ölmese kadinlarin hayati kisıtlanmasa cok daha guzel olacak
(11,367 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun kuzum kadınların degerinin bilinmediği bi ülkedeyiz bunu bi türlü asamadik
0 oy
(348 puan) tarafından
Severim ben niye sevmicekmisim sana ve eşine katilmiyorum
(11,367 puan) tarafından
Ben fikrimi söyledim herkes bir degil
0 oy
tarafından
Bende benim ki e dedim dün akşam dünya kadınlar günü sen benim kadinimsin dünyanın değil diyor, zeki kocammmm:D
(11,367 puan) tarafından
Iki tatlı söz bu kadar basit  işte özel olduğunu hissetmeye  :)
tarafından
Demiii:))
(11,367 puan) tarafından
Aynen valla :)
0 oy
tarafından
Kadınlar günümü kutladı o yetti kuzum♥️
(11,367 puan) tarafından
Bence de yeter kuzum huzurunuz varsa daha ne ister ki insan
tarafından
Cok şükür huzurluyuz kuzum asla fazlasında gözüm yok zaten o olsun yetr bana☺☺♥️
(11,367 puan) tarafından
Rabbim daim etsin inşallah herkesin yuvasına huzur versin  :)
tarafından
Amin kuzum Amin inşallah♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Eşim sabah kızımında benmde kadınlar günümüzü öperek kutladı hediye beklemiyormki bnde düşünmesi yeter ❤️❤️❤️
(11,367 puan) tarafından
Ne güzel kuzum en büyük hediye huzurunuzun olması
0 oy
(348 puan) tarafından
Eşimde az önce aradı kutluyor aksama dışarı çıkalım diye söyledi :)
(11,367 puan) tarafından
Maşallah canım önem verenlerde var aslında hepsi birer bahane de ne bilim alışık olmayınca ben :)
(348 puan) tarafından
Benim kocam evdeyim diye böyle zamanlarda dışarı çıkarmayı seviyor havamız değişiyor diyor :)
(11,367 puan) tarafından
Ne güzel doğru söylüyor benim adam da ayı zor getiriyoruz hiç sosyal yaşantımız yok diyor doğru da söylüyor
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Gözü doymayan kadın çok Allah kocalarına sabır versin:D
(11,367 puan) tarafından
Amin canım  her kadın özel olduğunu bilmek ister ama şu şartlarda çok da şey etmemek gerek bence  :)
(44,724 puan) tarafından
Hiç bişey için eşimi bunaltip darlamam onun varlığı iki çocuğumuz herşeye bedel
(11,367 puan) tarafından
Maşallah rabbim mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(119,456 puan) tarafından
onemli olan hatirlanma
(11,367 puan) tarafından
Bence de canım ama kimi hediye istiyor özel muamele istiyor ya o bende yok
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Akşam kahve yapmış sürpriz olarak ilk defa yapıyo ve tavada cezveyi bulamamış bana getirirken döktü yere oturduk karşılıklı içtik :) dünyanın en güzel hediyesi onun içinden gelerek yapamasa bile uğraşı ❤️
(11,367 puan) tarafından
Ne gerek var ki trip atmaya hiç anlamıyorum mutluluk bununla sinirlandirilmamali
(2,922 puan) tarafından
Çok doğru
(11,367 puan) tarafından
Allah herkesin yuvasına huzur versin tek
(2,922 puan) tarafından
Amin en önemlisi bir gün hediye alsa ne olur diğer günler burnundan getirecekse
(11,367 puan) tarafından
Onu da başına kakabilir sunu aldım da şöyle yapıyom da
0 oy
(219 puan) tarafından
Sevmezsen kutlamazsın silah zoruyla sanki  hanım kısaca diyor ki kız bak bunu bana kocam aldı, kız kocanız size ne aldı . Boş işler 
(11,367 puan) tarafından
Kutlamıyoruz zaten laf bana mı geldi anlayamadım ama
0 oy
tarafından
Düşünmesi kutlaması ve birgün değil hergun değer vermesi bana en güzel hediye zaten hediye beklemiyorum 
(11,367 puan) tarafından
Oyle tabiki kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 71 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.
+2 oy