0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Bebegim 12 aylık oluyo bu ayın sonunda ama hiç sosyal değıl bi ortama giremiyorum odada yanlız bırakamıyorum sürekli ağlıyo peşinden yemek yaparken bile bi kolumda sizin bebekleriniz nasıl bu ayda 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm ben salincak aldim esim tavani deldi kurdu cok guzel oluyor valla dene yaptir esine cok faydasini goruyorum tam 12 aylk oglum 
(62 puan) tarafından
Maalesf ev kira yaptırmak gibi bi şansım yok yorumunuz için teşekkür ederim
tarafından
Cnm cikarken alci koy doldur delikleri boya at ustune tamamdr
(62 puan) tarafından
Alemsin valla olabilir aslinda
tarafından
Tabikide cnm ne olcak sanki ev sahibiniz kotu biri deglse araniz iyise ilk danisin istersen herseyin cozumu var cnm bende cikarken alci atip boya surup cikcm cikarsam
-Reklam-
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Biz 8 aylığız uyudumu hemen işin başına geciyorum saat 3 de kızım geliyo biraz ona bırakıp yemek hazırlıyorum 8 aylığız odada asla yalnız kalmak istemiyor cantam gibi :))hep benimle geziyo evin içinde 
(62 puan) tarafından
Aynen canım ya
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Aynı benim kızım yurutece bile zor bırakıp wc ye zor gidiyorum yoksa ne TV kalacak ne akvaryum zararlı sey nerde benim kızım orda. Hep kucagımda gezdircem babasına bile verirken koala gibi yapısıyor ne yapıcaz bilmiyorum canım. Bazen de kucagımda durmak istemiyor dolapları bosaltıyor :) Degişik degişik bişiler oluyor biz de :) 
(62 puan) tarafından
Zor bi surec gerçekten
(1,344 puan) tarafından
Evet canım ama 2 sene sonra yani 3 yasında rahatlarız :))) Oglum 3 yasına girdiği gibi yuzume bakmaz baba asıgı oldu :)
0 oy
tarafından
Biz 13 aylıgız. Aynı durum bizdede var. Arada parka götürüyorum başka gitcek kimsemiz de yok öyrl
(62 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından

Bir yaş sendromunuz var şuan bizde aynıydık bu sendromlar çok fena bizde bu sendroma tatilde yakalandık çok kötüydü pişman oldum tatile gittiğime bide arkadaşlarla gittik onların bi daha bizimle tatile gideceklerini sanmıyorum :D

(62 puan) tarafından
Kıyamam ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
14 cevap 636 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy