0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar helloooo hepimiz burda eşlerimiz hakkinda fikir alişverisi yapiyoruz. Hep onların en sevmediğimiz huylarini yaziyoruz sıra onlarda gün intikam günü :D 

Eşlerinizin sizde en sevmediği huylar nedir ? 

1. Aşırı derecede patavatsızım basima bi iş geliyosa dilim yuzunden geliyo haklı 

2. Dakik ve ısrarcı olmamdan rahatsız 

3. Aniden parlamamdan rahatsiz 

4. Herşeyin en mükkemmeli olsun kafamdan çok rahatsiz gene hakli kendimi yipratiyorum 

5. Birseyleri kanitlamadan öleceğimi sanmamdan rahatsiz. Ama bu huyumu burda yendim diye biliriz :D

6. Kinci ve inatci olmamdan rahatsiz 

7. En sevdigim yolun burnumun diki olmasindan rahatsizmis bide

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyi kafaya takmamdan çok rahatsız kendimi uzdugum için 
tarafından
Hakli bence eşin
tarafından
Bencede haklı evet ama eskisi gibi değilim hamdolsun   burdaki bazı arkadaşlar sağolsun tavsiyeleri beni çok rahatlattı ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yol giderken niye sağa sola bakıyorsun diyor.Mağazalara bakıyorum ne yapıyım dayanamıyordum diyor. Yok efendim bakmayacakmışım. Önüme bakacakmışım hep.:D

tarafından
Sanki biraz kisitliyo seni gibime geldi. Saga sola bakinca noluyo ki
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Soruyorum hemen ama politik cevap verir bence. Bakalım ne diyecek. Belki surat asman der moralim bozulunca kavga falan etmem de surat asarım istemsizce
tarafından
Anladim allah baska dert vermesin :)
0 oy
tarafından
İnadimdan ve gezmeyi sevmememden şikayetçi ama 3 çocukla gezilemiyor canım birde hamileyim. Birde tutumlu olmamdan çok şikayetçi bu devirde mecbur tutumlu olcam yoksa ilerde çocuklarımı okutamam ki.
tarafından
Valla bu devirde parayi car cur etmek hata olur katiliyorum
tarafından
İşte bunu eşime anlatamıyorum o tutumlu değildir canım bu gün cebinde oldumu son kuruşuna kadar harcar.. :(
0 oy
tarafından
Bilmem ki hiç denk gelmedim şikayet ettiğini 
tarafından
Ne guzel
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Mesaj attm sordum şimdi sevmediğim huyun yok hayatım dedi korkudan soyleyemedi galiba :))
0 oy
tarafından
Birsey hemen olsun isterim onu sevmez yok derse daha sorarim niye nsl ondn dilim cokmus esime en sevdigi huyum kafama birsey takmiyorum umursamiyorum hayat doluyum keske bende boyle olsam diyor birsuru sevdigi huylarm var sevmedigide var 
tarafından
Allah baska dert vermesin canim ya :)
0 oy
tarafından

Benimki 1 dk bile beklemek istemez ona göre yavaş hareket ederim ama aslında çok hızlıyım ama sürekli beklemekten şikayetlenir. 

Üst üste soru sormami yada üst üste yazdığım mesajlardan hoşlanmaz. 

Eve girdiği an masanın hazır olmamasından hoşlanmaz geldiğinde hazır olacakmış. 

Haklı olduğum zaman asla alttan almam söylenir dururum tamam dediği halde buna da çok kızar shsjjsnsns 

:D

tarafından
Ay bende cok didiklerim bi lafi ya neden nasil kim diye
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Nerde ne konuşcami bilmiyorum bazen sacmaliyorum bazwn kendimi savunmuyorum ve asiri kinciyim esim dahi olsa konusmadigi surece konuşmam  

Hatta gecen sene bayramda eltim bana kustu hic biseh yokken ortada sonra 1 hafta falan gecti kayinpederim konusun falan dedi bende israri uzerine konuştum ama dedim ki abla simdi senle konusuyorum ama içimden gelerek degil dedim 8 yad falan büyük  benden hicte üzülmemiştim 

:D

tarafından
Patavatsizlik var sende de yani :) basimizi yakacak bu patavatsizlik
(1,048 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
3 ve 7 bende de var 1 de var da onu törpülüyom :D
tarafından
1i asla törpileyemiyorum inan ki bazen kalp kirici olabiliyo :(
0 oy
tarafından

Nefes almamdan bile rahatsız dermişim

Çok konuşuyormuşum

Dakikmişim

İnatmışım

Sulu gözlüymüşüm

Başka gelmedi aklıma bunlardan dert yanar hep

Ama kesinlikle öyle değilim :angel::D

tarafından
Bende kabul etmiyorum bu soylediklerini :))

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 495 göst.
0 oy
1 cevap 131 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 277 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu