0 oy
125 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (188 puan) tarafından
Kizlar altarnatif kahvalti sofrasi onerebilirmisiniz.

Patates kizartmasi, sucuk,pankek meyveler,  yogurtlu kozlenmis biber tursu  haslanmis yumurta uygun olurmu geri kalanda yesil zeytin siyah zeytin receller peynirler yag vs

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Misafir için mi canim 
(188 puan) tarafından
Evet cnm eltimle kardesi kizlari felan gelcdk yaklasik bi 10 kisi corbadami eklesem
tarafından
Anladım canım ama sabah yaparsan daha iyi olacak kahvaltin yeter bence yine de sen bilirsin
(188 puan) tarafından
Tmm cnm
(188 puan) tarafından
Cok sagol yorumun icin
tarafından
Ne demek canım sende sağol
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben özellikle bir gün önce yapmıyorum ama yaptığım bir gün sonrasına kaldığında kurumuyor yani
(188 puan) tarafından
Ozaman mantikrn ayni hesaba cikiyor kurumazdir insallah:)) ya kucuk bebegim var yapmaya yaparimda dis cikartma donemi huysuz  o uyurken yapayim diye bole dusunmustum
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Kurumuyor kapaklı bi kaba koyarsan, ama sabahtan yapsan daha güzel olur
(188 puan) tarafından
Illaki ayni tadi vermiyordur demi
0 oy
tarafından
Cnm hamuru 1 gun oncesınden yapsan sorun yok ben fazla yapmıştım kaldı dolaba koydum sabah 1 2  cırptım kıvam aldı tazecılyedıl valla
(188 puan) tarafından
Ya iste yapmaya yaparimda bebegim var dis cikarmak uzere huysuzlaniyor allah var pek bisi hazirlama dediler ama mahcup olmak istemiorum onlar hep bol bol hazirliyorlar
0 oy
(792 puan) tarafından
Kurumuyor canım lakin ilk yaptığındaki gibi güzel de olmuyor erken kalkıp yapmayı dene
(188 puan) tarafından
Erken kalkmaya kalkarimda kizimda erken kalkiyor ve huysuz o uyurken rahat rahat halledeyim diordum bakalim herhalde sabah yapacak gibiyim insallah:)
(792 puan) tarafından
Ben kahvaltıya yaptığımda kalıyor bazen strecliyorum ertesi güne ama ilk yaptigin gibi güzel kalıyor diyemem yumuşak olmasına rağmen kırılıyor ertesi gün ama ilk gün arasına bişey sürüp katlamama rağmen kırılma olmuyor :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuruyabilir canım onu yapmaya vaktin yoksa yerine börek yapabilirsin akşamdan yapıp dolaba kaldır sabah at fırına sen kahvaltıyı hazirlayana kadar orda kendi kendine pişer daha pratik 
(188 puan) tarafından
Herhalde riske girip sabah yapacagim cnm aksam hazirlayip kirilma oluyormus
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hamurunu yap dolaba koy sabah pisir 
(188 puan) tarafından
En mantiklisi bu sanieim cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 216 göst.
27 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.
8 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (42 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,409 cevap

34,813 kullanıcı

...