0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar Ben yuz felci gecirdim kortizon tedavisi gordukten sonra fizik tedaviye basladik yuz felci gecirip fizik tedavinin faydasini goren varmi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsn kuzum postun yukarı çıksn
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
İyileşiyor genelde canim korkma
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Annemde geçirdi fiziksiz geçti ama faydası olur egzersiz yaptir evrede bol bol yuzune
0 oy
(6,237 puan) tarafından
Yüz yogası iyi geliyor ama zaten kendiliğinden geçecektir 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eltimin annesi geçirdi düzeldi bizim gelin nişanlıyken geçirdi gözünde ve ağzında    konuşurken gülerken hafif y.amukluk oluyo daha geçmiş olsun 
(22 puan) tarafından
Benim kotu gecti baya tat kaybi yasadim gozumu kapatamiyorm  fizik tedaviya basladik yuzume elektrik isi tedavisi veriliyor
(3,282 puan) tarafından
Bol bol sakız çiğne balon şişir bide elektirikli yüz için kullanılan  küçük bi alet var ya onu kullan
(22 puan) tarafından
Tesekkurler  uzuluyorm acikcssi daha 24yasindaym
0 oy
tarafından
Yüzüne masaj ve mimik egzersizi yapman lazım elektroterapi dışında 1 aya geçmesi lazım normalde
0 oy
(601 puan) tarafından
Eltimin oğlu geçir di iyileşti soğuktan olmuştu onada rabbim şifa versin tez zamanda iyileşirsiniz inşallah 
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim de bi tanıdığım yakın zamanda geçirdi maalesef allah hepinize şifa versin oda fiziğe gitti 1 aylık şimdi 1 ay daha gidiyor yavaştan etki görüyor darısı komple iyileşmesine inşallah senin durup dururken mi oldu canım özel değilse
(22 puan) tarafından
Soğuktan oldu saçim islak balkona cikinca basima geldi
(22 puan) tarafından
Amin Allahim herkese sifa versin zor bidurum inanin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
8 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nehirinAnnesi (22 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 145 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Roza (26 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 202 göst.
8 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...