0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

9 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben de 4 yaşındaki oglum için cevapları merak ediyorum canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erken sanki benim kızım da 3 yaşında ama korkuyor yaa 
(133 puan) tarafından
Ama 32 haftalık hamileyim bebek doğunca hep birlikte aynı odada kalmak istemiyorum o doğmadan alışsın istiyorum
tarafından
Aaaa bak bu konuda haklısın onun da uyku düzeni bozulur bebiş uyanıp ağlayınca. İnşallah alışır o zaman kolay gelsin :)
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Canım bizimki 20 aylık kardeşi 6 aylık ben artık uyuyunca yatağına bırakıyorum odasında gece lambası zaten açık öyle yapıyorum gece uyanırsa ağlıyor evet ama odalarımız yan yana olduğu için gelip alıyorum uykusu olduğu için hemen dalıyor geri bırakıyorum yatağına malum kardeşi olunca kardeşi bizim odada beşikte yatıyor 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Birkaç gün sürekli sen artık büyüdün odanda uyumak ister misin odan yatağın çok güzel şeklinde konuşup odasını sevdirin uyurken beraber yatağa girip o uyuduktan sonra kendi odanıza geçin gece her uyandığında tekrar onun yatağına yatırın ilk geceler biraz sık kalkacaktır ama pes etmeyin zamanla alışıyor 
0 oy
tarafından
1 yaşında ayırdımmben canım gece uyanınca geliyor yanımıza
0 oy
(119,001 puan) tarafından
8 aylikken ayirdik odasini sen uyuyana kadar yaninda ol uyudumu kendi odana git
0 oy
tarafından
Benim ikizler 1 yaşından beri kendi odalarinda yatıyorlar hatta uyanırlar bazen gelirler yanımıza biz ayağa kalktigimiz an koşarak giderler odalarına orda uyuyacakkarinj biliyorlar çünkü 

Uyku saati geldiğinde uyuyana kadar yanında dur canım uyanirsada aynı şekilde uyumayinca çıkma odasından öyle öyle alışır zamanla
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Başta oğlumla konuştum odasında uyuması gerektiğini ona   yatak aldım eşyaları onun olduğunu anlatım hergece uyku satinden 15 dakika önce odasına gidp oyun onadık yatağında sonra hikaye  okudum öyle alıştı o sıralar yeni hamileydim şimdi 32 haftalığız  odasına gideriz o uyur bende kitap okurum 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bende sen gibiydim doğmadan alışsın diye çok iyi düşünmüşsün babası yada sen sürekli odasında birlikte yatın korkunca gelebilirsin kızım yanımıza diye anlatın bıkmadan usanmadan uyansa yerine yatırın masla okuyun uyku rutini yaoin pijama kitap gibi oda karanlıkta sensörlü lambalardan ama hep anlatın artık büyüdüm fln die 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Meleniko (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
0 oy
8 cevap 259 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu