0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (785 puan) tarafından

Eveett kızlar tarih 24 Ocak pazartesi günü artık 41 haftayi doldurduğum için suni sancı ile doğum baslatilmak üzere hastaneye gittim önce normal polikilinikte kontrol olmam gerekliydi neyse sıramı aldım muayene başlamadan önce nst cekil dediler nst çektirdim nst odasında bekleyen hemşireler bu nst yi mutlaka direk doktoruna göster dediler anladım değişik bir şey olduğunu sıramı beklemeden direk doktora gösterdim doktor direk acil yatış verdi meğer bebeğimin kalp atışı ta 60 Lara düşmüş 5 dk boyunca:( ama sonra toparlamiş neyse ben korktum tabi agladim baya yukarıya çıkarttılar işte odama geçtim ben yine normal doğum olacak zannettim ultrasona aldılar beni ve ultrason da bebeğin boynunda kordon olduğunu gördüler kalp atışı da zaten çok güçlü değildi 120 lerde felandi doktor bu hasta birşey yemesin sezaryen olma ihtimali çok yüksek dedi tam odama giderken arkamızdan bağırdı riske atamayiz direk acil Sezaryene alalım dedi ben sezaryeni duyunca çok korktum çünkü iki kere normal doğum yapmıştım doğal olarak bununda normal doğum olmasını istiyordum hatta hemşireler bile herkes normalden korkar sen sezaryenden korkuyorsun diye şaşırdı :Dbeni direk ameliyathaneye aldilar spinal sezaryen oldu ama ben biraz panik yaptım birazda damardan aneztezi verdiler gözüm açıktı ama bilincim tam yerinde değildi sadece makinaların sesini ve bebeğimin ağlama sesini hatırlıyorum işte bu kadar bugün tam 43 gün oldu daha dün gibi herşey zaman çok hızlı geçiyor:)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gözün aydin 

Normal mi kolay sezeryan mi 

(2 puan) tarafından
İkiside kolay normal doğumda sadece doğuma kadar acı çekiyorsun ben de normal doğum yaptım ilk doğumum benimde çok şükür sıkıntı çekmedim hiç bebeğin sağlığı önemli olan doğumun şekli değil
tarafından
Canm benmde 2 Normal doģumum var
Sezeryan kolay mi dye merak ediyrm
(785 puan) tarafından
Normal daha kolay olmuştu benim için Sezaryenin iyileşme süreci zor oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım sağ salim kavusmussun bebeğine önemli olan orası. 40 ınız bile uçmuş gitmiş:)).

Benim de bir ay kaldı dua beklerim sağ salim kavuşalım bebeğimize ❤️
(785 puan) tarafından
Sağol canım aynen geçti gitti çok şükür rabbim sanada evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım,❤️
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Gözünüz aydın canm sence normal doğum mu daha kolay yoksa sezeryanmi her iksinide yaşamissin bilirsin
(785 puan) tarafından
Sağol canım ❤️ valla ikiside zor elbette ama benim için normal doğum daha kolaydi çünkü normal doğumda doğum anı zor ama sonrası kolay ama sezaryen de doğum ani kolay fakat sonrası zor oluyor bebekle ilgilenmek felan biraz zor oluyor
(2,165 puan) tarafından
Anladım cnm sağol :)
(785 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Allah anali babali buyutsun kizinmi oldu oglunmu canim 
(785 puan) tarafından
Allah razı olsun canım kızım oldu:)
tarafından
Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin canim
(785 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(814 puan) tarafından
Gözünüz aydın sağlıcakla büyüsün bebiş inşallah
(785 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 862 göst.
23 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 448 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,810 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 947 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,708 cevap

34,970 kullanıcı

...