0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar merhaba mülakat için kolejde neler soruyorlar genelde. Aslinda iki hafta ince gorusmeye cagirmislardi cv imi aldilar konuştuk . Özelde cok calistim ama kolej ilk tecrübem olacak 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
En son staj yaptım kolej de tövbe billah ettim çıktım
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
O her okula göre değişir kimi sohbet tarzı konuşuyor genel hayat üzerine kimi mesleki bilgi soruyor kimisi de tecrübeleriniz üzerine soru soruyor genel olarak şunu soruyorlar diyemeyiz her okulun müdürü kurucusu farklı insanlar
(10 puan) tarafından
Ya aslinda sohbet tarzı önceden görüştük ben kendimi anlattim vs. cv topluyoruz kadro belirlenirse arariz demişti.  Aradilar bakalim nasil olacak.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne sorduklarindan ziyade senin kendine güvenin,kendini düzgün ifade edisin,sogukkanli oluşuna daha çok önem veriyorlar
0 oy
(11,216 puan) tarafından
2 kiz arkadasim kolejde calisio illalah ettiler cocuklar cok simarikmis
(10 puan) tarafından
Bende Anaokulu icin basvurdum zaten ;))
(11,216 puan) tarafından
ha iyi o zmn : D
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Bana hocam 40 dk öğrencileri sınıfta tut gerisini de sen halledersin dediler. Devlet destekli meslek lisesiydi
0 oy
(589 puan) tarafından
Ders anlattırırlar demo ders sınıfa uyumuyun nasıl kontrol edebiliyor musun etkinliklerin nasıl VS.  sonra beğenirlerse  yönetim kurulu sizinle konuşur kişisel sorular sorar maaş beklentiniz sorar ve bir teklifte bulunur. Başka sorun varsa sor cevap vereyim uzun yıllar çalıştım kolejde 
(10 puan) tarafından
Suan icin anaokulu faal degil ama.w
(589 puan) tarafından
Başka şubeleri varsa şu an eğitim veren oraya gönderirler canım mutlaka sınıfta görmek isterler bana öyle yapmışlardı daha açılmsmıştı başvurduğum şube 2 saat uzaklıktaki diğer okullarına çağırdılar orda görüşüldü. Yalnız bir kolejin ilk yıllarında çalışmak çok zor çünkü daha kadro kurallar oturmamış oluyor öğretmenler çok eziliyor idare tarafından. Çalışacaksan yıllardır eğitim veren kadrosu belli köklü kurumlara başvur
(10 puan) tarafından
Yani soyle canim burasi 5 yildir falliyette olan bi okul. Anaokulu vardi ama ayri bi bina yapıp büyütmeye karar verdiler. Simdi yeni yapulan binaya ogretmen aliyorlar
(589 puan) tarafından
Anladım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah güzel geçer görüşme

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu

399,869 soru

11,961,172 cevap

36,128 kullanıcı

...