0 oy
341 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,673 puan) tarafından

image

image

sözün bittiği yer başı boş sokak hayvanlarından nefret ediyorum onları öyle başı boş bırakanlara hesab sorulmalı bu çocuğun ve ailesinin suçu günahı ne belkide kiz yoğun bakımdan cikamiyacak durumu halen kritik allahim şifa versin ailesinede sabır inş 

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah şifa versin ailesine bağışlasın 

O kadar ha.yvan nereye konur napılırki
(2,673 puan) tarafından
Barınaklara konulmalı canim
(3,550 puan) tarafından
Barınağa hiç gittin mi hayatında. Bir kez ziyaret et orda bir saat geçirebilirsen eyvallah.. Hepsini tıklım. Yoksa sorumsuz ailenin suçunu hayv. Ana yüklemenin alemi yok. Köpek bu sonuçta havlar kovalar ısırır... Babası o kızın elinden tuysaymış nereye gidiyorsa birlikte gitseymiş
-Reklam-
0 oy
(7,683 puan) tarafından
Bende bu duruma çok tepkiliyim hatta bir kere bir ortamda bunu dile getirdim bana sen insan bile sevmezsin dediler senin çocuğunu parçalasa böyle konuşabilecekmisin dedim bende . Gerçekten köpeklerden çok negatif elektrik alıyorum.
0 oy
tarafından
Mama ve su veriyormuş muhtemelen köpekler saldırmak için kovalamıyodu ama korktu sanırım kıyamam ya
0 oy
tarafından
Gordumybu kızı rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Köpekler durduk yere saldırmaz pitpul ve bu cins köpekler için söylemiyorum  sokak köpekleri insanlardan şiddet veya taciz gördükleri zaman insanlara karşı saldirganlasiyor aslında köpeklere suç atmak yerine insanlığı sorgulamak lazım her türlü pislik insanoglunda insan insan yapıyor bütün kötülüğü evet ****** sevmeyen kimseyi sevemez bu söz çok doğru 
(211 puan) tarafından
+++++++++++++
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Köpeklerden çok korkuyorum ya Allah yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,281 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 533 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (221 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 822 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 371 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (495 puan) tarafından soruldu

385,620 soru

11,529,868 cevap

35,200 kullanıcı

...