0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy kızlar burda bi kere bi arkadaş post açmıştı iç çamaşırını banyoda unutmuştu da bi misafiri gelmişti adam banyoya girince görmüştü bende hatta yazmıştım güldüm valla diye ama gülmemek lazım mış 

Bende kayinbabama  yakalandim yaa ayy iç çamaşırlarımı çocuk odasında peteğin üzerine serdim kayinbabam da sen gel bebeği görmeye bende beşikte baba çocuk odasında dedim o sırada yemek hazırlıyordum neyse kayinbabam odaya gitti bebekle oynadı öptü falan yarim saat kaldı sonra geldi işte eve gideceğini söyledi baba otur yemek ye dedim yok gidecem dedi görüşürüz falan dedi o gitti bende bebeğimi emzirmek için odaya gittim bide ne göreyim :'( kilotlarim peteğin üzerinde aman tanrım didim :woot: resmen yerin dibine girdim ayy bide renkleride belli renkler mutlaka görmüştür gözüne çarpmıştır şimdi ben adamın yüzüne nasıl  bakacam  bidaha offff:blush: siz siz olun birine gülmeden önce bidaha düşünün :D

24 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
puhahahaahahababah
tarafından
Kız kırıklıyim fantazi kullanamıyorum oyzuden  hahahaha
Ama günlük için de çok şıklardı sen düşün  artık :D
puhahahahhahhahhahahahahhaahhahahahahah
(7,036 puan) tarafından
Sevdos gulme kuzeyde senin donlari atar pencereden vala :D
tarafından
Aynen aynen ☺☺
puhahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahhaaa Allah iyiliğini versin bacım vallahi en korktuğum şey eve biri geleckse haber verince hemen etrafı kolaçan ederim :D

tarafından
Ya bende valla hep korktuğum şeydir yaaa.
Her zaman evim oyuzden derli topludur elbiseleri toplasam hemen katlar yerine yerlestiririm  ama bugün korktuğum oldu heleki  kayinbabama offff
0 oy
tarafından

Ben banyoda degil ama odada kurutmalikta sutyenimi unutmusum kiz kardesimin kocasi namaz kilmak icin odaya girdiginde esim gormus alamamis cok utanmistim:ermm:

tarafından
Ayyy çok kötü yaaa benim de hep korktugumdur sonun da başıma da geldi sana da geçmiş olsun canim
tarafından
Sagol canm olan oldu artik bi dahakine daha dikkatli oluruz
tarafından
Aynen ya ama ben uzunca  bi süre kayinbabamin yüzüne bakamam kaçıp gitsem mi bi diyardan napsam  sjdgsjmsksk
0 oy
(350 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım olan olmuş :D
tarafından
Ya sorma ☹ hiç aklıma da gelmedi adamı yolladim odaya off
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Hahahahahahha güldüm valla:D

(3,282 puan) tarafından
Ayy öyle valla canım insan yerle bir oluyo
tarafından
Kaçıp gitmek yok olmak istiyorum o derece düşün ☹
(3,282 puan) tarafından
Tamam kız bu kadar karalar bağlama boşver insanlık hali olur öyle şeyler belki hiç görmemiştir
tarafından
Yok bacım yok petek hemen beşiğin yanındaydı  zaten ayy görmemesi mümkün degil☹☹
(3,282 puan) tarafından
Kız insanlık hali bu kadar üzülme bidaha dikkat edersin
0 oy
tarafından
Kız benim kırmizi sutyenimi eşimin amcası kayinbabam ve kuzeni gördü :) seninki yine iyiymiş 
tarafından
Abooo benim ki tekno kisi ben ölüyorum şuan
tarafından
Stres yapma canım kayınbaba da baba sayılır bir yerde evin sonuçta olabilir bilerek yapmamışsin onun da karisi kızı var sen de kızı sayilirsin
tarafından
Ya işte oyuzden de çok utanıyorum sürekli yüz yüze gelecek keşke yabancı biri goreydide o gormeyeydi
0 oy
tarafından
Aman kız napalım olmuş olan yapacak bişey yok bidaha donlarını kendi odana ser sadece 
tarafından
Ya normalde kendi odama sererdim bugün ne kafayla  oraya  serdim anlamadım bende off☹
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla hiç güleceğim yoktu kız güldürdün akşam akşam Allah seni aklın nerde
tarafından
Bide hiç çocuk odasında serme huyum yoktur ilk defa oraya serdim ne akılla serdiysem bide ondada yakalandim ya off☹
(7,376 puan) tarafından
Kayınpederinde de utanmış kaçmış herhalde dikkat et canım ortalıkta olmasın bir kere yatınca unutuyor insan çamaşırları
tarafından
Aynen ya yok dikkat ederim artık asla çocuk odasına falan koymak yook  tovbeeeee
(7,376 puan) tarafından
Üzülme artık yapacak bir şey yok
0 oy
tarafından
Gulmek istemiyorum Aman tanrim :Dddddddd
tarafından
Gülme gülme tut kendini ☺
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Anam sen onu diyon. Benim kız 7 yasında eşimin Bi dul amcası var. Neyse o gün sen bana sormadan çamaşır katla bende südyenlerimi yatak odama koyarım kurusun diye. Yatagı üstüne de çamasır boşalttım sonra katlarım dedim misafir gelecek. Neyse akşam kız sen git kendi basına onları katla. Amcam eşim falan da mutfakta masada çay içiyoruz yemek yedik. Kızım sen sallaya sallaya getir benim pembe südyen amcam da tam kapının karşısında anneeee bunları nereye koyuyon dedi.. Anam ben kaldım öylece.. Kızı alıp balkondan aşagı atasım geldi. Bi sinirlendim ki. Zor tuttum kendimi iyi Bi götne çalacaktım. Kız götür onu kız dedim.. Yüzüm kızardı adam hem birde dul. Öyle utandım kötü oldum ki şimdi benden habersiz bırak odama girmeyi kapısına dokunamazlar. 
tarafından
Ayy buda çok kötüymüş yaa benim kız böyle bisey yapsa heralde oracıkta düşüp  bayılırdım heralde aboooo☺
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Yatak odama girmez kimse 

Biri gelince de kirli sepetini yatak odama koyarım 

Ne olur olmaz , çocukdur gelir açar içini alır getirir vs diye 
tarafından
Bende hep yatak odama aşarım da bugün çocuk odasındaki peteği astım asmaz olaydım off☹
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ay çok utançç yaaa . :Dbende bi gün balkonda çamaşır asarken çarşafın içinde iç çamasırım kalmış çarşafı açmamla birlikte patt aşağıda oturan adamın önüne düşmesin mi:O paklanasıca adam ne işin vardı orda diye sinirleniyorum bide eşim gitti koşa koşa söve söve(sövmesi işin şakası) aşağıya almaya:D

tarafından
Kız hemen içeriye kaçsaydın ben olsam ölü taklidi yapardım balkonda hahahaha
(3,156 puan) tarafından
Ahahaha kaçtım kaçtım kaçmam mı çok utandıydım ya valla :-)
tarafından
Insan utanır tabiii ☺☺
0 oy
(65 puan) tarafından

ahhghaa:Pallah iyiliğini versin emi guldurdun işte ınsaalh başıma gelmez

tarafından
Inşallah gelmez bak benden söylemesi ☺☺
0 oy
(44,714 puan) tarafından

AhahahaAhahah ne güldüm :D.    

tarafından
Kız gülme gülme bak benden söylemesi bende bi arkadaşa gülmüştüm ☺☺
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Gülmedm üzüldm 
tarafından
Allah razı olsun☺☺
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Hiç  böyle  bir olay yaşanmamış  gibi düşünüp  öyle  takilcan :D ama sıkıntılı  bir durum gercekten.bayrak gibi aşmışsın  galiba görmüştür  mutlak ;)
tarafından
Hemde özene bozene asmistim bide görülmeyecek gibi değil yaa
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Lise de bi arkadaş okula gelirken sütyen takmayı unutmuştu bi arkadaş da çok dalga geçmişti ertesi gün kendisi takmayı unutmuştu :D
tarafından
Puhahahhaha iyi olmuş valla sen misin  kıza güle ☺☺
(3,730 puan) tarafından
Valla bacım kimseye gülmicen ben gülmüyorım mesela olabilir yani unutulur :D
tarafından
Ben gülmüştüm valla Allah affetsin ☺
0 oy
tarafından
Ahahahaha ya en korktuğum şeylerden biri bende bir oraya bir buraya çıkarıyorum evin içinde biri geleceğinde her odada iç çamaşırı var mı yok mu kolaçan ederim hep. ama kalorifere sersem bende unutabilirdim yaa ayyy çok utanırdım 
tarafından
Serme sakim yada sereceksen yatak odama ser orantıda kilitle ben yandım sen yanma bacım ☺ kaçıp gidesim var buralardan o derece ya.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
sjsjsjhsjjj beninde basima gelmisti sabah gorumcem ve eltim bide kaynim bjze gelmislerdi ama saat baya erkendi yani neyse bende ic camasirlarimi cikardim yatakta yastigin altina koymustum oglum sen tut onlari getir iceri bende mutfakta cay demliyorun bir baktim gorumcem elinde ic camasiri geldi iyi sakla kiz sunlari almis getirmis oglun iceri bir saatir elinden almaya ugrasiyiruz diyir ay yerin dibine girmistimmmm:(((
tarafından
Ayyy bu çocuklar yok mu çok fena ☺ senin olayda baya kötüymüş
(7,036 puan) tarafından
Hic sorma ya baya ugrasmislar elinden almak icin en son esim almis elinden gorumceme vermjs 1 ay kaynimin yanina gidemedim ya
0 oy
tarafından

Ayy gülmekten öldüm ya insallah basima gelmez :D

tarafından
Ayy inşallah gerçekten çok utanç verici ☹

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 460 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 894 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 464 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 802 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı

...