0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Yakın yada uzak akraba su isim nasıl bu nasıl hani begensem bile sen söyledin diye koymam yani bende diyorum ki karar veremedim bebeis doğunca kura çekeceğiz diyorum yok isim oneriyorlar 

15 Cevaplar

+6 oy
(1,837 puan) tarafından
Sanki bir çocuğu siz doguruyonuz. Ne var isim söylemişse. Allah'ım şu tavırlar öldürüyor beni yahu. Daha belli değil dediğiniz için fikir beyan ediyorlar ne var ki bunda ? Begensem bile koymam. Egoya bak onlar da ölecek siz koymadınız diye. Hey Allah'ım yaa
(1,837 puan) tarafından
Maksat o an ki muhabbet dönsün. Ama siz egonuzdan bunu göremiyor veya anlayamıyorsunuz belli ki
(1,785 puan) tarafından
Relax bebeğim :D
(2,014 puan) tarafından
Zaten bin tane post açtın isim konusunda fikir verin diye. O zaman buradakilerinde fikrini sorma
(1,837 puan) tarafından
Nasıl ego kastiysa bu postu bile 4 defa açmış. Böyleleri kanser eder adamı ya
(3,162 puan) tarafından
Artı artı
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya bacım kendıne dertmı arıyorsun bırak soylesınler.sen kendo bıldıgını koy
(606 puan) tarafından
Haklısın canım ama uzak akraba bile isim soyluyor yani ne alaka
(9,247 puan) tarafından
Cunku onlar öyle görmüş buyukler bilir mantıgındalar. Kaynanam bile eşim yasasa o koyardı dedi koydırtmam dedim ozaman beni sewmiyor gelin derdi dedi. Bende derdim anne beni adam yerine koymuyormusun baba bana hak vermiyormusun sustu kaldı cocuk benim kimse isim dusunmesin dedim
0 oy
tarafından
Nıye o soyledı dıye koymuyorsun ki,hamılelık hormonu heralde vok saçma dedıgın cunku 
(606 puan) tarafından
Muhabbetlik durum yokki.mesajtsa söylüyorlar
tarafından
Yanı bunu herkes söyler, su ısım hoşuma gıttı bu ısım varmış degısık vs vs fıkır verıyorlar kotu bırsey yok bunda, emrıvakı yapılmıyor
(606 puan) tarafından
Diyorki benim kızım düşündü çok güzel kızı koymamış sen koy
0 oy
tarafından
Millete poh yemek düşer. Tavsiye falan vermedi kimse. 

Bebeğime hamile olduğumu öğrendiğimiz an karar verdik eşimle. Bu dedik. 
(606 puan) tarafından
Canim bir benimle aynı fikirde olan sensin gel sarılalım
tarafından
Sarılalım♥️
Herkes akıl verirken çok pollyna. Kendilerine olunca kedi kadın :D
(606 puan) tarafından
Valla egodanmis ne alaka yahu ben fikrini merak ettiklerine soruyorum zaten
tarafından
Ben kimseye fikir vermedim bugüne kadar bilemiyorum.
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Ay nolcak kiz. Eltimin kizi isim bulamamisti daha bende şu ismi çok beğeniyorum dedim. Kız gitti o ismi koydu. Bence bu kadar yüksekten bakma. Herkes sadece sohbet olsun diye fikir veriyor. Belki başkasinin söylediği ismi beğenip koyacaksin. 
(606 puan) tarafından
Bizim.aklimizda isim var sadece karar. Veremedik kura cekicez doğunca isim şöyle demedim ismi bellimi diyorlar.kura cekicez diyorum su güzel benim.kizim.dusundu diyor
0 oy
(136 puan) tarafından

Hamileyim ama cinsiyeti öğrenmeden önce eşimle kız ve erkek ismi belirlemiştik. Cinsiyeti öğendiğimiz gün ismiyle duyurduk .Bebekle ilgili konuşunca adıyla konuşuyoruz o yüzden kimse şunu koyun felan demedi daha doğrusu diyemedi . Şiddetle tavsiye ederim bu taktiği :)

(606 puan) tarafından
Canım birkaç isim var ama karsr veremedik kura cekicez bizde
(136 puan) tarafından
Canım art niyetli belki de demiyolardır. Benim de kardeşim sürekli bi isim söyledi . Ama güzelce biz koyacaz dedim o da  bir şey demedi. Sen güzelce biz koyacaz de geç
(606 puan) tarafından
Kardeş yakın ama.dedigim kişi uzak begensem bielmkoymam
(136 puan) tarafından
Herkes her şeye bi yorum yapacak diye bi kural var heralde :D Ben kimsenin bebeğine şunu koyun demem yani bana nee ya da bize ne . Anası babası koysun. Bak ne güzel uzaktakilermiş işte uzak kişileri de umursama bile . Hamileliğinin tadını çıkar :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Gayette haklısın canım insanlar kendi çocuklarına istedikleri ismi koyarlar bende sinir olurdum şunu koysana bu nasıl yok biz buluruz derdim hala isim sayiyor olanlar vardı. Ego falan diyen olmuş ama bunun egoyla alakası yok hayır yani isim hoşuna gidip koysan ben soyledimde koydular diye kendini nimetten falan sayacaklar. Ben gidipte kimsenin çocuğu hakkında isim fikri vermiyorsam kimsede bana vermesin.
(606 puan) tarafından
Kesinlikle canım beğenip koysam ben söyledim diyecekler kesinlikle kalp atıyorum.sana
0 oy
tarafından

Başlarda cinsiyet öğrenince söylediler kim ne derse desin benim aklıma ne yatarsa onu koycam benim aklımda hazır diyorum 

Ve kimlik çıkana kadar da söylemem kimseye 

Tavsiye verenlere de kendi çocuklarınıza neden koymadınız deyince zaten diyecek bisey kalmıyor :D

(606 puan) tarafından
Sende az değilsin heee
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Soruldu ama eşim koydu ismini umut cem koyduk :) kız arkadaşımın eski sevgilisinin adı cem'di hatta cem koyarsanız sevmem demişti :D
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Benim annem önceden koyun belli olsun bir adı olsun dedi ihtimal isim söylemiştim kayinvalidem her seferinde sorardı şu olacak galiba ama daha kesin kararlaştırılmadık derdim bir kere tvde duydum çok hoşuma gitti diye bir isim dedi beğendiğim bir isimdi ama onun dediği ismi koymazdim sonra elli sene adını ben koydum diye dolanırdı ortalıkta 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Fazla ne gereksiz abartmışsın bizim bebise annemin komşuları bile isim onerdi benim hoşuma gidiyor demek ki önemsiyorlar ki söylüyorlar 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Soran çokta öneren olmadi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Verdiler de hic takmadik esim ile ben ne dediysek o oldu
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Bugün abimin bebeğinin ismi koncakti yengem babamın adı ve kendi istediği isim olsun dedi abimde ilk tamam demiş sonrası babam biraz şey etmiş işte niye iki isim falan diye abim kulağına tekrar ezan okuyup babamın ismini tek koymuş şok olduk hepimiz kız o kadar ağrı çekti bıçak altına yattı hiç umursamadılar 

Benimde kızımın ismi hiç sorulmadı k.validemin adı 

Oğlumun ismi de k.babamin adı buna zor bela ikinci isimi kattım o kadar 
0 oy
tarafından
Ne oldu yani isim onerince incindin mi sacmalik 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu