0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
İlk hamileliğimde devlet hastanesine gittim ne ilgi ne bişey zaten yoktu ağızlarından zor laf çıkıyor kötü doğum anılarım var yine hamileyim 6 haftalık kanamam oldu o hastaneye gittim çok kanama olursa gel dedi ultrason yaptı kese var bebek yok dedi zaten orası bana korku evi gibi geliyordu doğumumu hatırlayınca neyse sabah  kanama olduğu için eşim özel hastaneye götürdü bebeğide kalp atışınıda duyduk ilaç verdi düşük önleyici çok şükür iyiyiz şimdi ama eşim karşı çıkıyor ne gerek var diye ya benim psikolojim ne hissettiğim önemli değil mi boş bebek yok dedi ya kürtaja kalksalardı, durumuda maddiyatıda var inanın, benim durumu kötü akadaşlarım özel hastanelere gidiyor onlar kıymetli ben bu kadar değersiz kıymetsiz miyim istediğime önem vermiyor haksız mıyım içimi dökmek istedim Allah herkese hayırlı doğumlar kolaylıklar versin kucağımıza almayı nasip etsin 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla cnm durumun varsa ozelde guzel bir doktora gt
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum nerde yaşıyorsun şehir hastaneleri çok güzel aynı özel gibi eşini ikna edemezsen orayı düşün bence 
0 oy
(519 puan) tarafından
Valla ben iki doğumumuda özelde yaptım Allah eşimden bin kere razı olsun valla ben istemediğim hâlde özele götürdü durumumuz öyle çokta ahım şahım değil yani ama eşim dedi bu sağlık sonuçta her gün hamile değilsin ya o yüzden bütün gebelik boyunca hep özele gittim ve her ay muayene parası verdim böyle olan eşlere hayret ediyorum yani kardeşim eşin her gün çocuk dogurmuyorki
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Ne düşüncesiz insanmış git canım özele iki üç laf eder susar
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bana devlette doğum demeyin canim. 2. Çocuğa bile tövbe ettireceklerdi. Ama büyük konuşmayım plurda orada yaparsam. İlki gibi olmam. Susmam . Bende onları azarlsrim . Cirkeflesirim. Ztn azar var ilgi yok. Maddiyat varsa 9zelde yap tabi. Ben azar yemedim tabide. Ailem yedi. Dogumum çok zordu ölümden döndum. Çok kan kaybettim kan bile takviye etmediler.
0 oy
(15,279 puan) tarafından
Bizde öyle idik eşim ne gerek var diye diye ikna etmişti beni devletteki doktorumu da seviyordum ne zaman ki nişan geldi hastaneye gittim acilden ilk doğum korku panik hat safhada ne doğru düzgün bir şey dediler ne açıklama hiç bir şey yok onun doğum habercisi olduğunu endişelenecek hiç bir şey olmadığını bile söylemediler istersen yatış vereyim ya da sorumluluğu al kağıt imzala çıkış yap dediler eve geldim ertesi gün kalkıp özele gittim doktorum doğumu kolaylaştıracak tavsiyeler verdi rahatlattı süreci anlattı sakince eve geldim eşime de ben gidip burda doğuracağım haberin olsun dedim sonuçta söz konusu can benim canım onlara fark etmiyor 
0 oy
(560 puan) tarafından
Aynen birinciyi bende devlette yaptimm cekmedigim kalmadı eşimde benden hiç haber alamamış ikinciyi özelde yaptimm çok rahat olduu 
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Erkek doktor hassasiyeti varsa bu durumu kullan
0 oy
tarafından
İmkanım el veriyorsa kesinlikle özel. 
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Devlet mi Allah korusun durumun varsa özelden vazgeçme canım eşin de bir konusur iki konsr susar benm bebeğime de yok dediler kürtaj dediler aynı gün özelde kalp atışını duyduk Allah kötü ilgisiz doktora dusurmesin
0 oy
(7,479 puan) tarafından
Beş kurusum olmasa yine borç alır özelde doğum yaparım. Ben bütün gece sanciyi çekerken elimi eşim tuttu dogumda kızım gelirken basım eşimin kollarının arasında idi o gelmeden doğum yapmak istemiyorum dedim Doktorlar da izin verdi .  Bana göre bunlar paha biçilmez değerler . Allah eşine vicdan merhamet versin inşallah.  
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım bende iki tane devlette doğum yaptım dediğin gibi sanki mezardaydım o pisikoloji çok kötü 3 eşime açık açık dedim o psikoloji yi tekrar yaşayamam allahtan gittiğim özel hastanede normal doğum 500 tl geçen sene yaptım tek odadaydım kimse ses çığlık yoktu eşini ikna et canım allah yardımcın olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 303 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nedime Karalar (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 625 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 407 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 813 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,476 cevap

36,003 kullanıcı

...