0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar ben Ankara’ya evlendim 3 sene oldu   babam hiç arayıpta bişeye ihtiyacın var mı diye sormaz sadece işi olduğunda eşimi arar 

Ablam annemlerin yanında yani aynı ilçede evli babam onu sürekli arar ihtiyacını sorar sürekli çocuklara bişey alın diye para yollar

Sürekli dillerinde ablamın çocukları benım oğlum 2 yaşında ablamın kızı 4 mesela oğlum söyle konuşuyor böyle yapıyorum diyorum hemen sen yareni bi gör nasıl konuşuyor diyo,Ablamı her gün arar sorar torunlarını ama benı hiç arayıpta sormaz bazen zoruma gidiyo 

Kendimi çok dışlanmış hissediyorum parasında pulunda değilim ama insan bazen babasının aramasını arkasında durduğunu bilmek istiyor yanlış  mı düşünüyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Acaba ablanin ekonomik durumu daha mi kotu hani senin iyiyse ihtiyacin yok diye dusunuyolardir, ama tabi aramalari konusunda haklisin
(2,565 puan) tarafından
Ya tabiki durumum çok şükür ona göre iyi ama ben parasında pulunda değilim ki bazen arasın bişeye ihtiyacın var mı kızım desin istiyorum
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Gözden ırak gönülden ırak meselesi gibi olmuş arkadaşım da benzer bisey anlatmıştı kendisi başka şehirde annesi de ablasının onun.oğluyla yaş oğluna bakıyormuş annemi.arıyorum tam.oglumdan bahsedicem mutlaka ablamın oğlunun daha üstününü yaptığı.bir şey anlatıyor derdi 
(2,565 puan) tarafından
Evet canım annem arar sorar ama babam sadece eşime işi düşünce arar,yanlız hissediyorum kendimi yalandan da olsa arasın sorsun arkamda olduğunu biliyim istiyorum
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Ayni sorun bendede var inanirmisin 1 ay once oyle bi durumdaydikki ekmek almaya bile para cikmiyodu babamdan istedik para durumum yok dedi ama bi duydum ki ertesi gun ablama 2 bin tl.vermis gercekten insanin zoruna gidiyor
(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl ben Pazar’a ayda bi giderim bir ay o sebzeyle idare ederim ama babam ablama her hafta Pazar görür banada bi telefon açıptaa ya kzım bileye ihtiyacın varmı demez :(
(2,352 puan) tarafından
Bosver kuzum sende ona gore davran
(2,565 puan) tarafından
Galiba artık öyle yapacam canım parasından pulundan değil sırf arayıp sormadıgı için çok inciliyorum
(2,352 puan) tarafından
Al bendende o kadar
(2,565 puan) tarafından
En çok zoruma gidende kendi babam hiç arayip sormaz ama kayınbabam ağzımdan sunu alcam Yasin’e desem ertesi gün alır yollar ama kendi babam telefon bile etmez
0 oy
(133 puan) tarafından
Nereden gelin geldin Ankaranın nerdesinde oturuyorsun. Bende 3 sene önce izmitten ankaraya geldin geldim 
(2,565 puan) tarafından
Çok uzak değil canım Çankırı’dan Ankara’ya gelin geldim etimesguttayim
0 oy
(5 puan) tarafından
Belki de baban farkın da değildir üzülme sen . Yada çok kafaya takiyorsan yüzlerine söyle böylelikle kafaya takmakdan da kurtulursun . Ama emin ol ki her ailede var bence o bir evlada daha çok ilgi gösteriyorlar belki de farkin da olmadan yapıyorlar . Bu arada ben de Etimesgut da oturuyorum eşim de Çankırılı
(2,565 puan) tarafından
Eşin nereli canım sen etimesgutun neresindensin

Tamam ablamın durumu iyi değil ama bende kıt kanaat geçiniyorum allah yukarda parası pulu değil ama insan babasının arkasında olduğunu dara düştüğünde elimden tutacağını bilmek istiyor
(5 puan) tarafından
Süvari mah. De oturuyorum Çankırılı eşim ❤️ rabbim yardımcın olsun inşallah baban da umarım fark eder ve sana daha çok yanın da olduğunu hissettirir
(2,565 puan) tarafından
Bende süvari mahallesindeyim canım :)
(5 puan) tarafından
Ayy belki de birbirimizi hep görüyoruzdur 1704 sokak benim ki
0 oy
(119,150 puan) tarafından

gozden uzak olan gonuldendemi uzak oluyo :ermm:

(2,565 puan) tarafından
Evet canım galiba dediğin gibi oluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 412 göst.