+1 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya bi bitmediler tam geçti diyorum yine geliyorlar siyah karınca bitti şimdide kahve rengi sarı arasi rengi olanlar türedi. Napcam ben arkadaslar bi akıl verin Allah aşkına evim bahçeli ve böcek oluyo evet ama evi ilaçlattik yazin bu yaza yine ilaclanacak. Akrepten çekmedim karinca dan çektiğim kadar. :((((((((

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vallahi bir şeyden kaçıyordular da neydi o unuttum canim postun üste çıksın 
tarafından
En son ben kacicam az kaldi kafayi yememe yaaaa
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Sirkeyi denediniz mi bide çamaşır suyu kullanmayin çamaşır suyu karıncayı cogaltir
tarafından
Hayır canım denemedim hic. Nasil kullanayim sirkeyi. Çamaşır suyu nasil çoğaltıyor ki
(751 puan) tarafından
Bn denedim yine geldiler kolonyada ise yariyr
(294 puan) tarafından
Karıncanın olduğu yere sirke dokuyosun ama sirkeyi birkaç defa dokuceksin gün içinde bı kez değil bana ise yaramıştı bnmde geçen yaz mutfağımda vardı çamaşır suyu karıncayı cogaltir karıncanın olduğu yerde sadece çamaşır suyu kullanma
tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(120,751 puan) tarafından
turk kahvesi kokusunu sevmezmis karincalar
tarafından
Deneyecegim canım teşekkürler
0 oy
(930 puan) tarafından
Aktarlarda karınca tozu var pembe renk açık ondan alın Bi daha gelmez net söylüyorum ucuz bir şey 
tarafından
Tamam canım deneyecegim teşekkürler
0 oy
(341 puan) tarafından
Kiz sen geçende boyle birsey demistin.  O sen misin  yoksa. Daha gitmediler mi karincalar
tarafından
Yok kiz ben yeni sordum
(341 puan) tarafından
Hee 2 gun once biri daha sormustu. Karistirdim pardon bacim
tarafından
Bana verebilecegin çözüm varmi canım
(341 puan) tarafından
Yok cnm ya olsa.soylerdim
0 oy
tarafından
Geldiği yer belli ise silikonla yada beyaz kalıp sabunla kapat oraları ben öyle yaptım kurtuldum yemeğe giriyorlardı artık bıkmıştım
tarafından
Canm silikonla kapatilinca başka yerden geliyolar
tarafından
Limon sirke karışımıda etkiliydi ama en etkilisi geldiği tüm delikleri kapatmak başka şansınız yok ya da karınca ilacı var onları alın onlarda faydalı bayağı
0 oy
(3,878 puan) tarafından
Benim çekmecelerin içine bile girmişlerdi  toz tarçın aldık bütün çekmecelere döktüm.  Balkondan geliyorlardı geldikleri yerlere duvar diplerine döktük bir daha da gelmediler 
tarafından
Tarçın çok fonksiyonlu cidden
(3,878 puan) tarafından
Gerçekten öyle..;) biz öyle kurtulduk bütün çekmecelere dökmüştük
tarafından
Gidem de koliyle tarçın alam :))))))
(3,878 puan) tarafından
Hahahah dimi her yerde kullanılıyor:)
0 oy
(118 puan) tarafından
Şimdi benim evimde de var offf offfffff çok huylanıyorum başıma bitti girdiği yerleri takip edip kapatıyorum delikleri hasta Olcam o derece sıkıntı ediyorum ya

sirkeli limonlu su sık geldikleri yere ben sıktım kırmızı acı biber tarçın bunları dene temiz tut 
tarafından
Canm temiz mutfak ama mutlaka cikiyolar bi yerden
0 oy
(265 puan) tarafından

Evimin alt katı pastane evlendiğin sene çok vardı bime karınca tebeşiri diye bisey gelmişti bebek de yoktu o zamanlar evde çektim karınca gezen köşelere 1 günde yok oldular inan çok işe yaradı eczanelerde vs bulunuyor o tebesirden hala pastane duruyor 6 yıldır hiç gelmediler sağolsunlar:)

(265 puan) tarafından
Koselerw tuz dökmekte bir çözüm onerisidir
tarafından
Mide bulandırıcı oluyolar artık
0 oy
(751 puan) tarafından
Sinnoff al dışı beyaz bı ilaç onu sık üç ay ömrü var kokusuz dış kapılara sık içeri girmeden böcek oluyor karinclarda gelmiyor trendyolada veya küçük bakkallda oluyor
tarafından
Tamam canım alacagim gına geldi vallahi
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Sirke tuz kireç bunlar yuvalarının kapısını Baska yerden delmelerini sağlar sadece. Eczaneden zirai bir ilaç aldım. Tehlikeli bir ilaötı ama mutfak tezgahı altından bile salon balkon kapısından Bile çıkıyordu. O sıra evim yeni yapıydı. 3 kat birde düşün allatkind3 yok bende çıkardı

Sanırım kiremit vs gibi içine önceden yuva kurdular yada toprakla gelmiş olabilir. O ilaç tamamen bitirdi bir hafta da Bi daha da çıkmadılar. 
tarafından
Hangi ilacti  canm.aldigin
0 oy
tarafından
Beyaz sirke yi bı fisfis şişeye koy üzerine de biraz su koy sık canım daha gelmez inşallah. Ek olarak kapı altlarında açıklık varsa tursil dök, bide limonu dilimleyip üzerine kuru nane dök dolap yanına falan köy. Ben bunlari yaptım da kurtuldum çok şükür 
tarafından
Cok sagol canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mks (12 puan) tarafından soruldu

397,026 soru

11,875,033 cevap

35,990 kullanıcı

...