0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Kızlar İngiltere diyetine başlamıştım ama bugün misafirliğe gittik gün boyu sadece yeşil çay süt tarçınlı zencefilli bilen bilir bunu tüketiyoruz sıvı alıyoruz yani ama gün boyu bişey yemedim akşam arkadaşlarımıza gittik bir avuç mısır 2 tane sarma biraz da kuru üzüm yedim ha bide bir parmak bile değildi börek tarzu bişey yedim bir ısırık yarın devam edecem ama bu diyeti yapip kaçamak yaparak veren varmi

6 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Yanlış beslendigin icin kabız oluyorsun canim
(8,589 puan) tarafından
Napcan yaşımı  :) ?
(7,654 puan) tarafından
Nikahima alacağım semra ;)
(8,589 puan) tarafından
Evliyiimm nayır nolamaz :)
(7,654 puan) tarafından
Bende evliyim ne tesadüf
(8,589 puan) tarafından
Hee iyi Allah bağışlasın ailene
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aşkım bu tarz diyetlerde kaçamak maalesef yapamazsın vücuduna katı besin girmediği için sen ufak bir kaçamak yapsan bile vücüd onu açlık sinyalini bastırmak için hemen yağ olarak depoluyor kilo vermem zorlaşıyor benim tavsiyem dükkan birası ile başla öğünler azalt ilk 15 gün giden kilo değil ödem ödemi atmadan beden yağ yakımına geçemez sonra öğünlerini kısarak devam et
(3,063 puan) tarafından
Ben 3 buçuk aydır diyetteyim :) şuan duraksama yaşadım için bu 3 günlük detoxu yapıyorum ama kaçamak oldu şuan onun için sordum
tarafından
Peki kahve serbest mi kuzum benim de diyet zamanım geldi bunu şu an tıkınırken yazmam ayrı mesele ajhdjs
(3,063 puan) tarafından
Sade türk kahvesi veyatta filtre serbest sekeriz ve sütsüz
0 oy
(37 puan) tarafından
Çok sağlıksız 
(3,063 puan) tarafından
Tamam.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
isveci duydukta ingiltere neymis : D
(3,063 puan) tarafından
Diyetten ziyade detox tarzı bişey ama diyet olarak geçiyor
(11,217 puan) tarafından
nereye kadar detox . illa vucududa beslemen gerek
(3,063 puan) tarafından
3 buçuk aydır diyetteyim zaten şuan duraksama yaşıyorum 3 haftadır o yüzden bu detoxa başladım
0 oy
(219 puan) tarafından
İngiltere diyeti diyince akşama kadar fish and chips yenip sütlü çay içiliyor sandım. Niye ingiltere ona takıldım
(3,063 puan) tarafından
Evet o kız zaten sütlü yeşil çay gün boyu ama kaçamak oldu bugün duraksama yaşıyorum ondan başladım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok sağlıksız ama bu diyet sonunda tekrar vitaminlere tutunman gerekecek çünkü depoların boşalacak tekrar kilo alacaksın kilo vermenin bi sürü sağlıklı yolu var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde izmirli2 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
4 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semyigit (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,373 puan) tarafından soruldu

382,231 soru

11,444,338 cevap

35,014 kullanıcı

...