0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Geçen gün kedi sahiplendim demiştim kızlar 1 haftadır benleydı bebekti daha biberon verıyordum tuvaletini bile yaptırıyordm hamile halimle alıştı kuma ama 2 gün sonra eve pislermeye başladı üstüme bile pisledi sıçtı yanı eşimde cok sorun yaptı sonra evde olmaz vs vs gönderelim diye tartıştık sonra hatta neysw işin diger boyutu şu veteriner muayeneleri ve aşıları cok pahalı gücüm asla yetmez bu yüzden başka birine sahiplendirdim bugun ama gittiğinden beri ağlıyorum bebekti daha cok içim acıdı resimlerine baktıkça ağlıyorum nasıl unuturum bilmiyorm ya :(hala ağlıyorum şuan da rahatlatın benı biraz lütfen ya 

17 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bunlari bilerek sahiplenmiş olmaniz lazimdi 

O eve ve üstüne pisleme sebepleri "burasi ve bu kişi benim alanım" mesaji vermek bi nevi göz dağı.. 

Kediler bulunduklari ortama araliklarla yada sevdiği kişilerin camasirlarina işerler,işemek onlar dilinde dediğim gibi "burasi benim bu kişi benim" demek kediler ve köpekler işeyerek koku bırakır. Hić mi araştirmadiniz hiç mi okumadiniz.

Hamilesin diye çok ustune gitmek istemiyorum ama yaptiginiz o kadar yanlis ki hem o hayvana haksizlik hem kendinize.. Veteriner fiyatlari ve kedi davranişlari hakkinda bilgi edinmek bu kadar zor olmamaliydi oysa ki..
(2,555 puan) tarafından
Ben niye koseye cekilim gayette lafini veririm belli anlayanlar anlasaniz zaten bu kadar iyimser yorumun yaninda kadini linclemezdiniz benim kopegim var bakiminin ne kadar zor oldugunu bildigim bisey icin kadini linclemek yerine anliyorum ayrica ha.yvanini tabiki sevicenksin usenmezmisin nesin gebeyle ****** sevgisinin dediginin uzaktan yakimdan alakasi yok assa yorumlarabi bakin sizin kadar kotumser insan varmi
(1,154 puan) tarafından
Gurmeaanne teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun
(1,154 puan) tarafından
Esaay. Allah razı olsun canım evet elhamdülillah merhametim var sokağa atmadım işkence etmedim hayvana sahiplendirdim işte teşekkürler canım
(1,154 puan) tarafından
Hanife. Evet kedi sahiplenmek aklımda ble yoktu inan annesı ölmüştü ve bende eve aldım 1 hafta baktım ama gücümün yetmeyeceğini anlayınca sahiplendiridm. Allah razı olsun teşekkür ederim
(1,154 puan) tarafından
Hanife. Dünden beri gerçekten ztn kediciğim aklımdan çıkmıyor ama tabi ki de burdaki insanları takmıyorum inan cünkğ önem verdiğim insanı takarım ben boşver canım
-Reklam-
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Hiç üzülme canimm milletede bakma sennn atıp tutann çok burda hamile hamile sıkma canını ❤️❤️❤️Sokağa atmamissinn sahiplendirdimm demişsin ne guzell milletinin mama fiyatlarından haberi yok sanırım ☺️☺️☺️
(1,154 puan) tarafından
Allah razı olsun canımın içi yok takmıyorum kşmseuı cünkğ önemsiz ler bnm için, ❤️☺️
+1 oy
(887 puan) tarafından
Bunları bilmeniz gerekirdi iyice araştırıp keşke öyle sahiplenseydiniz daha yavru ve elden ele sahiplendirme o kadar zarar verecekki o miniğe yazık olmuş lütfen bakamayacağınız canları almayın 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bağlanma durumunu yaşamışsınız çok normal bu hissettikleriniz zamanla alışırsınız inşaAllah
(1,154 puan) tarafından
Evet öyle oldu sanırım nereye gitsem peşimden geliyordu :(çok üzgünüm gitti diye ama sorumluluğu ağır geldi belkı da onun için bu daha iyiydi
0 oy
(5,491 puan) tarafından
İlçe tarımlar ücretsiz aşılarını yapıyo 
(1,154 puan) tarafından
Kedisi olan herkes dedi cok pahalı veteriner falan filan gitti artık gönderdim :(ama bağlandm bir haftadır heralde ağlıyorum hep bugun
(2,291 puan) tarafından
Kisirlastiriyolar mi peki ilce tarim tam olarek nere oluyo
0 oy
(7,654 puan) tarafından

image

ağlama siyahi bayan böyle olursun
(1,154 puan) tarafından
Evet ayenn öyle vê kedileri aşırı sevıyordm ama aşırı masraflı :( rabbim inşallah gittiği yerde iyidir
(7,654 puan) tarafından
Yengem besliyor kisirlastirmak zorunda kaldi 600 tl:/mamasi kumu malz.cok pahali
(1,154 puan) tarafından
Evet işte bunları hiç bilmeden araştırmadan bi anlık ****** sevgimle yola çıktım sonra baktım cok güç lazım olmadı işte :/ama nasl unuturum bilmiyorm inşallah unutrum
(7,654 puan) tarafından
Ölmemiş öldürmemissin sahiplendirmissin en güzel sekilde üzülmen icin sebep yok ayağımızı yorganimiza göre uzatmak zorundayız
(1,154 puan) tarafından
Dogru haklsn teşekkür ederim
0 oy
(933 puan) tarafından
Malesef aşıları çok pahalı aşıyı geçtim 20 lt kum 56 tydi 2 ay önce şimdi 90 tl bakabilecek birine vermen daha iyi olmuş canım bebek doğsun düzen otursun kendini hazır hissedersen yeniden sahiplenirsin
(1,154 puan) tarafından
Valla o kadar içim acıyor ki hiç bu kadar tuhaf olmamıştım. Evet aşırı masraflı bebeğin ihtiyaclarını zor alıyorum bakamazdım günahını almış olurdum ama resimlerini silmem lazım acı çekiyorum resmen
0 oy
tarafından
Ya bende bir yawru buldum aldım getirdik eşimle ama cişi inanılmaz kokuyor malesef salmak zorunda kaldım 
(1,154 puan) tarafından
Kokuyu geçtim ben katlanıyordum fakat maddi olarak cok pahalı
0 oy
(868 puan) tarafından
Bende sahiplenmiştim alıştı da bana ama eşime alışamadı onu görünce hep tıslayıp saldırdı tuvaleni hep eve yaptı perdelere atladı illallah ettirdi bize. En son tuvalet sorunun çözülmeyince sahiplendiğim kadına geri verdim.
(1,154 puan) tarafından
Analdm canım maddi olarak zorlayacakttı benı işte bende sahiplendirdim ama cok üzüldüm yine de ;/
0 oy
tarafından
Yaa üzülme kuzum sağlık olsun sıkma canını 
(1,154 puan) tarafından
Bende abla hatta kedilere aşığım gerçekten genel olarak hayvanlara yanı tabiiki takmiyorum kimseyi fakat sanki tek kendileri iyi biliyor gibi davranmaları dogru değıl işte
tarafından
Kuzum sen hamilesin bir de iyi değil benim bildiğim kadarıyla sıkma o tatlı canını boşver
(1,154 puan) tarafından
Evet abla öyke işte de ne bileyim tm inşallah teşekkür ederim ❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim kuzum ne demek unutursun inşallah zamanla ❤❤❤
(1,154 puan) tarafından
Inşallah ablacım ❤️❤️
0 oy
tarafından
Hamileler kedi köpek kus vb hayvanlardan uzak durması gerek doktor söylemedimi. Mikrop bulasirmis. 
(1,154 puan) tarafından
Doktor söylemedi faakt biliyorum zararlı olduğunu kedi daha yavruydu diye bısey olmazdı bence süt emiyordu daha Çünkğ Sultan papağanı da var ayrıca evde
tarafından
Sen genede kuşun altını değiştirme esin yapsın. Yaklaşma öyle çok.
(1,154 puan) tarafından
Genelde o yapıyor zaten canım. Teşekkür ederim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
evde beslemesi cok zor bilirim en korktugum canliyls 9 ay ani evde yasamisligim var umurim.alisirsin
(1,154 puan) tarafından
Eve almıştım 1 haft besledim ama sahiplendirdim işte gücüm yetmeyecekti maddi olarak :(baya da üzüldüm ama yapıcak bişeyim yok
0 oy
tarafından
Eşin çok haklı iğrenç bir durum.
(1,154 puan) tarafından
Yani kötü oldu öyle tabi ki namaz da kılıyorz evde sonuçta ama ben cok sevdiğim için fazla iğrenç gelmedi bana alışana kadar katlanırdım ama maddi gücüm yetmeyecekti işte o yüzden gönderdim çok da üzüldüm hayırlsı olsun ne diyeyim
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Çoğu insan dışarı atıyor hicdegilse atmamissin canim bebegin olunca unutursun canim merak etme
(1,154 puan) tarafından
Evet dogru valla tabı kı de asla sokağa atmam yavrucağı teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Her yere yapıyorsa yarın bir gün bebeğin olacak oda hasta olur iyi olmuş bende evde kedi köpek hiç sevmem
(1,154 puan) tarafından
Bebekti daha eğitim de verdım aslında kuma alıştı yaptı ama sonra baktım eve pislemeye başladı namaz faln kılıyorduk
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Valla şu an kendimizi zor doyuryoruz bide kedi masrafı üstlenemrm ben çok zor durumlarda yaşıyoruz malum. 

.
(1,154 puan) tarafından
Evet öykr gerçekten ama iştw annesi ölmüştü bende aldım eve 1 hafta bebek gibi baktım valla sonra baktım cok maddiyat lazım günahını alamadım bakamam dıye sahiplendirdim
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Ben evde beslenmesini dogru bulmuyorum ya temizlik açısından 
(1,154 puan) tarafından
Namaz da kılıyorduk evde yanı cok zormuş gerçekten

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 337 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu