0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Bilen var mı nasıl oluyor yanımda refakatçi kalabiliyor mu 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kendini iyi hissediyosan refagatci kalmiyo ama cogunluk refagatciden yana yeni annesin bilmedigin seyler olur heran hemsire olmaz diye alabilirsin rafagatcini uyum odasi emzirme egitimi ve bebedeki ani belirtiler cikarsa diye bu ozellikle kuvezde kalan bebekler icin oluyo anne eve gitmez orda bekler 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ameliyatlı olduğum için zorlanabilirim
tarafından
Refagatcide sıkıntı olmuyo kusum gecmis olsun saglikla buyusun insallah
(309 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Benim annem kalmıştı uyum odasında kuzum
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Benim oğlum kuvezde yirmi gün kaldı yirmi gün sonra anne gelsin yatıs yapacağiz dediler gittim oğlumu yanima verdiler kaynanam bende gelecem dedi hayir dedim çünkü o durumda onunla mi kavga edecem yoksa çocuğuma mi bakacam sadece eşim kaldı ama onun da bı faydası olmadı çünkü anne ile bebeğe bakıyorlar hemşireler odaya girip çıktıkça senin uyanık olup olmadigina bebeğe bakıyor musun ona bakıyorlar ve dosya tutuyorlar iki gün kaldık sonra çıkışımız yapıldı bol bol kahve al uyumamak için 
(309 puan) tarafından
Yanımda annem kalır canım ameliyatlıyım o yüzden sordum ya çok teşekkür ederim nasıl bir şey olduğunu anlattın sağol
0 oy
tarafından
Oğlum kuvezde kalmıştı çıkarken 4 gün de normal hastane odasında birlikte kaldık. Bebeğe bakmayı öğretmek amaç kuvezde çıkan bebekler daha küçük ve özen gerektirdigi için sanırım
(309 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,032 puan) tarafından
İlk defa duydum vallahi
(309 puan) tarafından
Başıma gelene kadar bende ilk defa duydum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 301 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (137 puan) tarafından soruldu

381,424 soru

11,419,225 cevap

34,975 kullanıcı

...