0 oy
1,038 göst.
Aile kategorisinde (227 puan) tarafından
Dün habersiz bi anda eşim cocugu tuyodu bende bahceeyi süpüreyim yıkıyım dedim bi baktık görümcem gil deldi en sinir oldugum şey habersiz gelmek nese kahve yaptım cekrdekle koydum görümcem hep aynısını yapar icmez bnm yaptıklarımj yemez kendini begenmiş o arada mamayı yeridim kızıma kaynım geldi onda yaptım dünde biz kızıma yürüteç aldık onunda tekeri biyerine sürtüyordu degştirelim dedik bunlar kalkdı eşimle kaynım biyere gideceklerdi oradanda yürüteci degiştirecekler dedigi şeye. Bak yürütece cocuk binmez bizimki binmedi 1 ay bişi bindi neymiş yürütece verecegimiz parayı su baston bebek bebek arabalaeı varya ondan alacakmısız bebek arabamızda var neymiş onların yürütecini getrcekmişiz eşimde   böle bi insan ailesinn agzına cok bakar ne derlerse tmm der ve yapar bana gelmiş böle bölehmiş cocuk yütüce binmezmiş gec yürürmüş o zmn fln filn poşetine kattım verdim nabalım dedi bilmm bem dedim gittiler ben ararım seni dedi aradı nabayım diye bende degiştr yürütec al gel dedim ama dokınsalar aglıcam ona ne ya bn ne alırsam alırım para bnm cocuk benm ilk cocuk heves milletin eskisini kullnmak zorunda degilim geldi dedim ne mudahale 3diyorlar bnm evime bn hevs ettim aldım onlara ne istersen 1saat binsin bidaha binmesin istersen gec yürüsün onlarınki binmedi gec yürüdü diye bnmkide öle olacak diye bişi yok dedim ev bnm para bnm cocuk bnm karılmasınlar dwdim hemn savunmaya gecti neymiş kötü bişi dememiş bizim icin bişi demiş kötü bişi desin demesin karışmasınlar dedim ee nolacak öle alaydıl faln filn dedi para bnm bu cocugunda anası bnm. Karışılmasın ve ne alırsam alırım nasıl egitrsem egitrm onlara ne dedim tamm kapatalım dedi ama gercekten cok kötü oldum hem karışmasına hemde eşimn onu korumasına boşna para vermicekmisiz yani ben biyerlerden cocugum icin kısıyor yapıyorum sanane onlar bizden milletten borc alırlar hastane ayagına gezmeye gittiler tatile o boşuna olmuyorda bnm yürütecim boşuna oluyor k.b uzun oldu hakkınızı hell edin cok dolmusum

22 Cevaplar

0 oy
(227 puan) tarafından
40 kişi bakarda hicmi yorum yapan olmaz ben size derdimii anlatmak istedim 
-Reklam-
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ay nasıl sınır etmişler seni ya takma.bosver cnm bnmde hiç sevmedgm şey millet akıl vermeyi çok seviyor benimde ilk cocughmda birinin kullandığı yürütecle bebek arabası getirdiler çok sınır oldum dokunsalar aglicaktim, ama yürüteç çok iyi oluyor yürümesine faydası oluyor daha benim görüşüm bu, smdi 2. 'yi bekliyorum atttim hepsini yenisini alcam nasipse
(227 puan) tarafından
Tabiki faydası olur bnm ablam 3 cocık büyüttü hepside yürütece bindi yaşına grr girmez girmeden yürüdü herkezn cocugu farkli hayır yani onlar onu aldı diye bizde almak zorunda degilz onlarında var bebek arabası neymiş büyükmüş cok yer kaplıyormuş bastondan alacaklarmış banane
(5,436 puan) tarafından
Sen ne istersen alırsın yani kimseyi ilgilendirmez
(227 puan) tarafından
Aynn ama sinir oluyorum bölelerine
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Canim agzi olan  her bebek bir degil. Ee senin bebegin emzik tutmadi benimkide tutmayacak o zaman emzik almayalim mi oyle mi diyelim. Bos konusuyorlar. Sende elinden geldigince ailene karistirma. Ben istedigimi alirim istedigime bindirirm her bebek ayni degil de. Bi kere kapat agzini bi daha acamasin.
(227 puan) tarafından
Kız arkaısından dedim diye eşim baya bagırdı yüzüne desem nabar artık allah bilir
(1,082 puan) tarafından
Bu ailelerinin agzina bakan erkekleri anlayamiyorum benim kocamda oyle
(227 puan) tarafından
Bnde anlamıyorum sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Yeni okudum canım. Keske sen gorumcene orda deseydin buraya yazdiğini en azindan kendine bu kadar dert etmezdin. Saldiri olarak degilde canimlı cicimli laf verseydin. Eşin zaten bellki agizlarina bakan biri. Esine ailesini sikayet etme zararli cikan sen olursun
(227 puan) tarafından
Sikayt degil canım karışmasın diyorum ya onada karışmasını istemedigimi anlattım ama sinirli bi şeklde tabi
0 oy
tarafından
Ağzı olan konuşur önemli olan eşinin dinlememesi. Üçüncü insanlar evliliğin içine girdimi olmuyo. Biz oralarda örümceğe binen çocuk erken yürür derler geçmi yürürmüş. Sende koymucaktn poşete. Öfkeyle hareket etmişsin snra kavga etmişsiniz galiba. Neden verdin ki sen almşsn sonuçta şu insanların evin içine karışması. Kaybının örümceği nasl sna vercek olduğu yenimi? Ama şöyle bişide var onun örümceğin kullanıp diğerinin parasıyla gene bebeğine bişi yapabilirsin. 
(227 puan) tarafından
Ya canım anlarım tamm ama hevedim var almak istiyorum ve ben bişeylerden vazgecip ona para ayırdım zatn verecegi örümcek oglu bindi dışarda fln kullndılar bşde sevmiyorum ben öle başkasının bişylerini ilk cocugum poşete koyma sebebim degiştireceklerdş aldıgımız örümcegin tekeri sürtüyorudu başkasına degiştrsin diye koydum
tarafından
Değiltrdmi peki
0 oy
tarafından
Eşin haklı 

Kötü bir şey dememişler sizi düşünmüşler her şeyi bu kadar kötüye yorumlamayın 
(227 puan) tarafından
Haklı olabilirler ama ben onu almışım heves edip biyerden bişyleri kısıp aldım kızıma bu 1 ben onların eskisini kullnmak zorunda degilim bu 2 her cocuk bir olmazbu 3 onlar hem hem 4 tekerli bebek arabası hem baston aldılar diye bende almak zorunda degilim bu da 5 ne kadar haklı olsalarda bn aldımısım ve hevesimi kırmalarına gerek yok
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Banada aynini yapti kaynanam. Ilk kizim dogdu bir otururduk o zaman. Oyun halisina cok hevesim vardi ne gerek var fuzuli bilmem ne aldirmadi bana. Simdi 2.bebegime alcam bu haftasonu insallah. Cok biliyolar. 
(3,151 puan) tarafından
Aynen canim bosver takilma amaan ben saldim zaten uzakta ve kusuz suan sende takma hic.
(227 puan) tarafından
Ya takmaaya calıısyorum ama istemeden yine takıyorum deli olacam ya üü
(3,151 puan) tarafından
Oyle oluyo gercekten simdi takma etme diyom ama o zamanlar bende delircektim premature bebegime kuymak veriyodu hergun kavga ederdik kaynanamla esimle k.pederimle. takmadan olmuyo ama tadini ciksr bosver en azindan yedigine karismiyolar bosver. Bardagin dolu tarafina bak sallaa.
(227 puan) tarafından
Ay onada karışırlar ben et yemm sürekli et yenmezmi ye vs diyor delirtiyorlar yemiyorum onada laf ediyorlar
(3,151 puan) tarafından
Kiz sana derse desin bende yemem ellerim yag olcak diye yesene diye sıkıştırırdı hep lahana sarmasi yemegi filan kokusu bile igrenc geliyo yemiyom diye laf ederdi ama bebegin yedigine karismiyo ya sukret bosvr. Benimkisi premature bebege 1 aylikken kuymak veriyodu diyom ya tam cinnet gecirme sebebi. Bosver dusunme mesafeni koy cizgini belli et.
0 oy
tarafından
Saçmalığa bak yaaa bu kadar da olunmaz ki ona ne parayı o mu veriyor alla alla sınır şeyler yaa insan bu kadar cahil olmaz yaa ister bindirirsin ister bindirmezsin kimse karışmaz sana kimsenin hakkı yok buna sen dinleme onları neye heves ettiysen onu yap boşver 
(227 puan) tarafından
Yapıyorum ben dinlemiyorum ama eşim dinliyor bende deli oluyorum
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Cnm öneride bulunmuş bu yanlış birşey  degilki sorun eşinde sanırım sözlerine çok kulak asiyor görümcen nasıl bir kişiliktir bilemem ama kahveni vs içmiyorsa yapma ona catlasın 
(227 puan) tarafından
Canım söle bişi var onlar 4 tekerlekli araba aldılar neymiş o büyükmüş biyere fln giderken baston alacaklarmış bizde öle yapacakmısızz ben onlar kadar gezmm bide büyükse büyük taşıyack bnm parayı veren alan bnm bunkadar mudahale etmeleri sinr etti haklı olabilrker ama söle düşünebilirler heves etmiş almışşar fln diye görümcm hep öle yaptıgım yemekleri herkez yer o yemez cay kahve aynı sekilde yapmasan olmaz yapınca sinirm bozukuyor herseyi gectim habersiz ansızın gelmeleri yokmu deliriyorum
(2,107 puan) tarafından
Elbette kimseyi ilgilendirmez bende sevemem öyle zırt pırt herşeye karısani ben birşey alınca fikir danışmayı severim ya ondan dedim ama dediğin gibi ise o başka cnm
(227 puan) tarafından
Fikir degil canım fikir olsa tamm ama bunlar karısıyor
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Gereksiz insanlar icin canini sikma tam tersi gicikligina aldim bebgim icinde cok egleniyor de giciklik ver hep gul gec kocalarin da hepsi boyle benimkide bi konu olur kale almaz ama ablasi soylesin en dogrusunu ablasi yapar ben hic takmam gicik gicik konusurum daha 
(227 puan) tarafından
Aynn ben bişi bilmiyormusum gibi heşyn dogrusunu onun ailesi bilir
0 oy
tarafından
canim aslinda cokta kotu bişey dememis ama demekki onceden gicik halleri varki sen bu kadar sinir olmussun
(227 puan) tarafından
Canım haklı olabilrler ama onun cocuhu binmedi diye bnmki de binmicek anlamına gelmez ben arbamızdan memnunum bide heves etmişim
tarafından
yok tamam sende haklisin ama bizimkini verelim demis ya ondan diyorum
(227 puan) tarafından
Ya canım o diyorki su baston bebek arabasından alın diyor bnmde bebek arabam var 2 arabaya gerek yok onu alasıya yürütec alırım cocuguma kendine ait olur
tarafından
baston buyuyunce daha rahat oluyor canim almissin zaten heves etmissin durumun kotu olur zaten sen dersin esine öyle yapalım diye
0 oy
tarafından
Bence olayı baya buyutmussumuz esin de haklı bi yandan kötü bir şey dememiş gorumcen sonuçta. Böyle şeyleri kendinize dert edinmeyin. 
(227 puan) tarafından
Ama heves ettim ve arabamız da var 2 bi arabaya ne gerek var
0 oy
tarafından
Getirseydi evindeki yuruteci sen de bebegine baska bir sey alirdin . Mantikli asljnda soyledikleri 
(227 puan) tarafından
Heves ettim ve arbamız var bizim ve memnunum 2 arbaya gerek yok ben simdi yürüteci onlardan aldımmı 2 cocukda uine alacam
tarafından
Araba degil de baska bir sey alirdin ,yani en azindan ben oyle yapardim :) sen istemiyorsan onlardan almak vardir sebebi .
0 oy
(616 puan) tarafından
Benimde yeni hamile kaldigim zaman istedigim bebek besigi vardi yengem benimkini kullan bosuna alma dedi ben kibarca yok yenge ya aliriz dedim ki benim eşim asla oyle bir seye izin vermez. Bende bu kanidayim yalniz marka olmasada olur ama ilk benim cocugum kullansin isterim
(227 puan) tarafından
Aynn öle yani ilk heves oluyor ucuz olsun ama ona ait olsun istiyorum beşijdede aynısını yaptılar her alacagımız ve aldıgımız seye böleler eşime de sinirnoluyorum herseyi söleme karışmasınlar diye beşigi aldık geldik eve akşamına onlr geldi cıkardılar kurdular neymiş demirleri inceymiş cabuk egilirmişnonlarınki kalınmış öle alackmışısz nese beraber gittik degiştirmeye hic ses etmedim baktık hepsi aynı var ama pahalı 800 900 bende başka begendim eşime sundum artık hepsi aynı alacaksan kalın demirli bunu alacaksın 850 tl yada aynı beşigimiz diye kaynımda cırtlak bi kırmızı göstriyor su iyimiş dşye bizimki de bordo bnm begendigimde siyah begendginin demrleride aynı ve cırtlak kırmızı bende eşime dedim ya bu ya o eski beşimizi aldık geldik bundada karısınca tak ettik artık dokunsalar aglıcaktım
(616 puan) tarafından
Tabiki canim insan ozeniyor
0 oy
tarafından
Bence abartmissin bende abimlerin yuruteci kullandim nolcak bir iki ay icin para vermiyim dedim
(227 puan) tarafından
Boş yere yada degil bana göre degil bnm 2 cocugum oldugunda yine alacam o zmnda boşuna olacak o zmn ve hevesim var ve banane yani bn onların eskimisini cocuguma kullandırtmak istemiyom ben bişeyden kısar bişyimden vazgecer alırım ölede yaptım eşim aylık para verir bana 100 tl ayırdım 40 tl de kuaför param vardı dedim ben evde yaparım işimi onuda ona verdim tamm kimseye dokunmamış oldu
0 oy
tarafından
Aynen bende hic sevmem kariwilmayi .onlara ne ki biz onlara kariwiyormuyuz onlarda kariwmasin neyi nasil istersek oyle yapariz ....benimde ewim onlari savunur .aynen senin gibiyim bende inan
(227 puan) tarafından
Aynı sekilde öle dediklerine katılıuorum
0 oy
(301 puan) tarafından
Okuyunca cok sinirlendim boyle larisiyorlar ya tam tersini yapasi geliyo insanin yapacagi yoksada yani. Bnde de durum tam tersi bana sormadan k.peder yurutec almis bnde ben bndirmicem istemiyrm dedim oyle sey olmaz bndiricrksin biz bindirdik bisey olmadi dedi smdi inatlasiyoruz bindirmicem inat degil mi 
(227 puan) tarafından
ay deliriyorum ya bazı arkadaslar abatmıssın diyorlar ama yani 2 bebek arabası alasıya kadar yürütec alırım ve ona ait olur
0 oy
tarafından
Cok var bu insnlardan hic sevmedgm sey hele bide esin onlarn lafini dinliyo ya o daha sinir bozucu. Ben kizimi bindiriyorm suanda cok seviyor kendi kendine oynuyo ediyo esin bari onlari savunmasa.
(227 puan) tarafından
Ya onlar  cok biliyormuş gibi onların laflarına bakması deliyor ediyor beni bide onları savunması
0 oy
tarafından
Canım aslında kötü bir şey dememişler boşuna içlenmiş sin o kadar yürütece para vermeyin bizde var demişler Tabii ki alıp kullanmak zorunda değilsin heves Ediyor İnsan ama kızmana gerek yok
(227 puan) tarafından
Canım kızdıgım su bnm heves var zatn kırmaları ama benm bebek arabam var bide baston bebek arabası alacakmısız yürütec alacagımıza 140 tl verdik ve bn biriktirdim parayı ne eşime dokundu ne başkasına
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ah bu görümceler aynı durumdayız cnm bende beşik almak istiyorum ama büyuk gürümcem niye alcaksınız ne gereği var diyip duruyo 3. Çocüğum olcak anem ilk çocuguma almişti hani o hafif beşiklerden iki kızımı büyütüm onda ama artık kırılmış ben yeni bitane alalım diyorum ama onlar hayır alma diyolar eşime ...sebebide nedir biliyomusunuz 3. Kızım olacaği için onlar bu da erkek olsun diyolardı fazla istiyolardı 
(227 puan) tarafından
Ay su erkek sevdası yokmu cocuk cocuktur yani evlat ayırt edilmezki ya bnm evimn icine karışmasını istemuom kimsn neden bnm evime parama alacagıma karısılıuorki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 553 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 373 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...