+1 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar temmuzda evlendim şimdi 27 haftalik hamileyim eşim kuryelik yapıyor ama 2 aydır para almıyor Kira geldi faturalar birikti evde birsey kalmadı geçen ay yarım altinimi bozdurdum ama şimdi birsey yok ben ne yapicam bende çalışamıyorum hamileyim psikolojim çok bozuldu 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz canım. Eşimin iş yerine kurye aranıyor ve sağlam firma 
(1,837 puan) tarafından
Eşin kaç senedir sigortalı? Eğer eliniz çok sıkışık durumdaysa bes'i bozdursun bir kaç ay idare edersiniz o parayla
(36 puan) tarafından
Buraya gireli 4 ay falan oldu ya
(1,837 puan) tarafından
Önemli olan 2017den beri sigortalı çalıştığı zaman canım. E devletten bakın eğer bes'i zamanında kapatmadiysa şuan orada 8-9 bin birikmistir
(36 puan) tarafından
Eve gelince sorarım bir bakarız inş vardır iptal etmemiştir
(1,837 puan) tarafından
İnşallah canım. Bilgileri varsa sende bakabilirsin e devletten
-Reklam-
0 oy
(3,700 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bebegi hemen mi istediniz
(36 puan) tarafından
Yani evet başta hiç byle sıkıntımız yoktu ailesi kiranizi oducez dediler şimdi hiç birsey yapmıyorlar
(9,626 puan) tarafından
Nasibi varmış ama keşke hemen düşünmeseydiniz..cok şükür bizimde evlenirken durumunuz iyidi ama ben 2 sene çalıştım cocuk düşününce zorluk çekmeyelim diye bide benden sana tavsiye kimseye güvenerek iş yapmayın böyle ortada bırakırlar..kimseden kimseye fayda yok bu devirde
(36 puan) tarafından
Karışmaya gelince herseye karışıyorlar ama kapımı çalıp evinde yiyeceğin varmi diye sormuyor bile eşimle kavga edip duruyorum onunda elinden birsey gelmiyor çok çaresizim bazen diyorum keşke evlenmeseydim ben kendi ayaklarının üzerinde duran bir kızdım çalışıyordum param vardı şimdi çok zor geliyor
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Neden alamiyor iki aydır birde eğer iş yeri vermiyorsa neden hâlâ orda calismaya devam ediyo ciksin başka işe girsin nereye kadar biseyler satıp evi gecindireceksin ki 
(36 puan) tarafından
Çıkarsa parasını hiç yaptırmaları diye devam ediyor güvenilir bir firma ama 2 aydır yatmıyor bugün yatcagjni söylediler bugünde yatmadi
0 oy
(576 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım yakınlarınız destek olsa biraz keşke
(36 puan) tarafından
Sözde kayinvalidem yardım edecekti evlenince bir kadar para verdi birdaha yok Kira oducekti çekti elini ayağını ama bugün kahve içmeye gitsem bir yere neden gidiyorsun paranı harcıyorsun doğurduğunu sonra sende çalış diyor kimseyi kırmak istemiyorum ama artık bıktım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 475 göst.
0 oy
7 cevap 470 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 459 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde Hayalhanem (4 puan) tarafından soruldu