0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
3 yıllık evliyim ve bir oğlum var geçen şubatta kayınvaldem geldi kayınpederim ile eşimle kayınvaldem zıtlaştı beni zaten kayınvaldem çok sevmez bende onu mesefaşiyiz eşimle sorun yaşayınca ben 3 yıldır kötü anneyim  dedi ağladı vs bu ne demek bana tavır aldı asla sofraya oturmadı elini hiçbir şeye sürmedi geldiği günden gidene kadar ben bir şey yapmadan eşime böyle demesi doğru mı ? Napsam bilemedim zaten hiç aramaz sormaz beni tanıdı tanıyalı bitmez ne yemeğime be bileye eline sağlık der sonra seni istemiyor değilim seni ben neden istemiyim vs der. Kendisi yemek yapmayı temizliii hiçbir işten anlamaz kayınpederim beni övünce suratı düşüyor asla eline sağlık yapılıp ortaya çıkartıyorsun demez. Geldi evimizi karıştırıp gitti 

4 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Kaynana gitmiş bitmiş irdeleme salla gitsin.
(4 puan) tarafından
O olaydan beri doğru düzgün aramaz sormaz bir oğlumu bazen görmeye arıyor kendi oğluyla sanki h o olayı yaşamamış gibi normal bana karşı soğuk soğuk konuşuyor ama benimle alakalı bir durum yok ortada
(222 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle oğluyla sorun yaşar. Bana tavır alır. Artık kafasında ne düşünüyor bilemiyorum. Ama benim oğlunu dolduğunu düşündüğünü sanıyorum
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Ayy aynı benimki. Ağzından hiç bi güzel laf duymadim bana karşı sonra yüzüne vurunca aynı dediğin gibi ben seni istemiyo değilim der. Bi sorun olsa tartışsak yada eşimle tartışsa ağlar yalandan hastalanır konuyla alakam yokken bana laf sokar ne demek istiyosun desem sana demedim der. Böyle oluyorlar sonra niye sevmiyon neyini seveyim senin
(4 puan) tarafından
Aynen nişanımdan bu yana bitmez içten samimi sarılmadı ne milletin yanında över ne tek över ki aile yapımız çok farklı ben kendimi övmek için demiyorum annem çok iyi yetiştirdi her yemekten işe yaparım ayrıca hani mezunuyum çalışmıyorum diye kendi kendine onu bile o konudan beni ezmeye çalıştı. Kadınımın sevgilisi polisti kızı bana savundu bende o olaydan beri sevmiyorum soğuk duruyorum yüzüne de söyledim oda bana daha da laf söz surat asmayla geliyor ama eşim farkında her şeyin onlar yüzünden eşimle çok aşırı ilk senemizde kavgalar ettik
(436 puan) tarafından
Aynı bizi anlatmışsın bi kez kızım dediğini bilmem bana evimde bi değişiklik yaparım güzel olmuş demeyi bırak görmezden gelir bize gelirken eşimin ismi Ahmet Ahmet'e gidiyoruz Ahmet'in evi öyle söyler tam bi soğuk nevale
(4 puan) tarafından
Aynı kız aynı eşim Mesut Mesut bu yemeği yer der girer onu yapar çıkar zaten yapsa ben yemem pis yapıyor heryerini kaşıyor yankmda  sonra yemek yapıyor
0 oy
(576 puan) tarafından
Günah keçisi seni seçmiş
(4 puan) tarafından
Aynen yaa geçmiş tartışmaları açtı önüme çnkü
0 oy
tarafından
Umursama nokta

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 469 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 884 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 533 göst.
23 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...