0 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aşkolar hello size biraz önce yaşadiğim olayı anlatıcam içimi ferahlatin :)

Bugun hastaneden geldik yemek yaptim uzandim orda da uyuya kalmışım oğlum da yatak odasinda beşiğin de yatiyor. 

Kulağımın cinlamasina uyandim ama fecii derecede bi çınlama gozumu açtim dedim heralde vertigom tutacak kanepenin ustun de doğruluyim dedim doğrulamadim kalkamadim beni korku basti iyice boncuk boncuk terledim. Telefonuma uzanmaya calisiyorum yok hic bir sekilde hareket edemiyorum. 

Kanepe de kafami koyduğum yer cama bakiyo,camın yansimasindan odanin kapisinin önünden bacağim kadar siyah bisey gectiğini gördüm ama bicimsiz bi vucut hatti vardi yürüyormuydu uçuyormuydu anlamadım bu sefer daha çok altima s.ictim sonra oğlum ağladi yattiğim yerden tekrar gozumu actim kımıldaya biliyordum. 

Karabasan denilen olayı biliyorum ruhani varliklara inancim sonsuz ama ömrü hayatim da bu kadar gerçekçi bi olay yasadım. Cevrem de bu tür olaylar anlatildiğin da uyku felci uyku apnesi derdim aklima ruhani varliklarin olduğu gelmezdi ne biliyim. O varliklarin işi gücü yok benimle uğraşacak derdim bi tanesinin kuruğuna bastım heralde :D 

Tövbe estafurullah neyse... 

Bu arada totom açık değildi kizlar ben yorgani kafasina kadar çekenlerdenim

46 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Selevat çek gülüm yollamışlar korkma 
-Reklam-
0 oy
(7,780 puan) tarafından

Okumayacaktim ama sonuna kadar okudum:)

Sırt üstü uyuyunca öyle oluyormuş 

0 oy
(119,577 puan) tarafından
gram etkilenmeyen ben
0 oy
(211 puan) tarafından
Bunu bir yıl boyunca sürekli yaşayan ben ve okurken "hee karabasan gelmiş bir şey yokmuş" demem djdjdbjsjdbdjxbxjbx
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kııız ben bu olayın alanlarını yaşadım gece korktuydum da şimdi o kadar da değilmiş bend eilk evlendiği zamanlarda odamda yürürdü biri adım seslerini duyardım ama açamadım gözümü besmele dahi çekemezdim sonra bir dünde mutfakta bulaşık yıkama sesi geliyordu yanıma geldi boynumu ağzımı sıktıydı çip çirkin bir eli vardı küçükkende görüyordum konuşuyordu benle hatta bir gece de gel gidelim diye çağırduydı da annem kapıdan nereye gidiyok diye çekip aldıydı ahahaha sonra dua muska yazıldı geçti gitti uzanırken bile kendini çocuğunu kocanı evini Allaha emanet et yat sure oku çocuğunu al yanına uyu Allahın izni ile bir şey olmaz ☺️
tarafından
Ayyyy sen ciddimisin akil sağligin nasil yerinde kaldi balim senin ya
(3,148 puan) tarafından
En ufak şeyde korkuyom ama şükür Allah varken biznillah hiç bir mahluk hiç bir şey yapamaz
0 oy
tarafından

Su an lavabodayim okudum wimdi burdan nasıl çıkacam onu düşünüyorum,beni bu merakım öldürecek:D

tarafından
Kapı kapandı kendi kendine Allah seni napmasin kiz vallah çıkamiyom sjsjsjjs
tarafından
Ama ben baslikta uyarmistim :D
tarafından
Insanin başına ne gelirse meraktan gelirmiş sjsjjsjsj
tarafından
Geçmiş olsuuun :D
tarafından
Ciktim çıktım çok şükür sjsjwj☺☺☺

İlgili sorular

0 oy