0 oy
1,124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aşkolar hello size biraz önce yaşadiğim olayı anlatıcam içimi ferahlatin :)

Bugun hastaneden geldik yemek yaptim uzandim orda da uyuya kalmışım oğlum da yatak odasinda beşiğin de yatiyor. 

Kulağımın cinlamasina uyandim ama fecii derecede bi çınlama gozumu açtim dedim heralde vertigom tutacak kanepenin ustun de doğruluyim dedim doğrulamadim kalkamadim beni korku basti iyice boncuk boncuk terledim. Telefonuma uzanmaya calisiyorum yok hic bir sekilde hareket edemiyorum. 

Kanepe de kafami koyduğum yer cama bakiyo,camın yansimasindan odanin kapisinin önünden bacağim kadar siyah bisey gectiğini gördüm ama bicimsiz bi vucut hatti vardi yürüyormuydu uçuyormuydu anlamadım bu sefer daha çok altima s.ictim sonra oğlum ağladi yattiğim yerden tekrar gozumu actim kımıldaya biliyordum. 

Karabasan denilen olayı biliyorum ruhani varliklara inancim sonsuz ama ömrü hayatim da bu kadar gerçekçi bi olay yasadım. Cevrem de bu tür olaylar anlatildiğin da uyku felci uyku apnesi derdim aklima ruhani varliklarin olduğu gelmezdi ne biliyim. O varliklarin işi gücü yok benimle uğraşacak derdim bi tanesinin kuruğuna bastım heralde :D 

Tövbe estafurullah neyse... 

Bu arada totom açık değildi kizlar ben yorgani kafasina kadar çekenlerdenim

46 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Book vardı girdim okudum bide sonuna kadar ya jsjsjsj
(25,224 puan) tarafından
Yok yuttum şimdi yatcam
tarafından
Ne yedin gene
(25,224 puan) tarafından
Bişey değil ya ekmek arası çikolata
tarafından
Tövbe yaaa.
(13,702 puan) tarafından
Ahahha Hanife ve fantezileri
-Reklam-
+2 oy
(2,165 puan) tarafından
Sonuna kadar okuyanlar el sallasin
tarafından
Allah'ını seven anlat gi
(3,274 puan) tarafından
Anlat kız ben çok merak ettim
(48,690 puan) tarafından
Bende oda arkadasimin kiliginda görmüştüm univdeyken
(25,224 puan) tarafından
El sallama emojisi:D
(48,690 puan) tarafından
Selos sanada ☺️
+1 oy
tarafından
Beynin oksijensiz kalmış o yüzden canım korkulacak bir durum değil 
tarafından
Ahahhahahaha işte aradiğim yorum :D
tarafından
:))))))
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bende nişanlıyken olmuştu irem niye anlattınki ben aşağı nasıl inecem :D
tarafından
Kizzz sen lohusa değilsin demii ayşem
(25,224 puan) tarafından
La amma tırsak çıktınız:D
(17,796 puan) tarafından
:D lohusayım la daha 24 günlük bebe he selo belli seni karabasan basmamışşşş :D
(25,224 puan) tarafından
Bastı lan bikaç kere ebesini belledim :D tövbe estağfurullah :D
(17,796 puan) tarafından
:D heeeyt yavrum kaçın kurasııı
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Doğum yapınca gelmişti bana da senin bu anlattigin türde bir varlık 
tarafından
Sende sictin mi kiz altina valla ben cok korktum
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ayy girdim ilk başını okudum sadece eşim yok evde allahtan okumadım hepsini 
tarafından
Okuma canim okuma
0 oy
tarafından
İkindiden sonra mı uyudun
tarafından
Ben Ağrı'da oturuyorm ikindi burda dört den önce okunuyor canim yani 4.bucuk civarı kerahat vakti oluyor
tarafından
Burada da 15.57 de okunuyormuş,bazen ikindi namazından önce bazen sonra uyuyor ama daha bebek olduğu için sorun olmaz inşallah:)
tarafından
Benim de bebek 10 aylık ben ne olur ne olmaz uyutmuyorm dediğim gibi bi kere uyduu çok kötü oldu o günden sonra dahada dikkat eder oldum
(7,196 puan) tarafından
Namazdan hemen yarım saat sonra Kerahat olmaz akşam namazına yakın olur . Ama hadiste ikindiden sonra yatirmayin deniyor o yüzden öğle uykusunu öne çekin kızlar
tarafından
11 aylık benim çocuğum günde 2 uykuya uyuyor,biri saat onda biri de 3,5- 4 gibi.simdiye kadar çok şükür bir sıkıntı olmadı .yine de yarın diyanete danışayım, teşekkür ederim kızlar
0 oy
(2,040 puan) tarafından

Sonuna kadar okuyan beeen :( ayy kız ben çocukla aynı odada yatarım ona bile gidemezdim o korkuyla:P

tarafından
Yok ben hemen attim şoku üstümden çok şükür :)
(2,040 puan) tarafından
Ayy gece gece:D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bildiğin karabasan kuzum oku da yat ne zaman olursa 
tarafından
Niye gelir ki durduk yere ya
0 oy
tarafından
Of korkacagımı bildğim halde gene okudum ya :(((
tarafından
Baslikta uyari verdim ama benn
0 oy
tarafından

Uu sen ne dion bn onu elimle yakalamis biriyim oda bana tirnaklarini batirmisti bekarken korkudan anami cagirdim koynunda uyumustum hey gidi hey alistim bn ara ara misafrim oluyo kendileri karabasan bey mi diyim hanim mi bilemedim :D

tarafından
Sen ciddimisin ? Hemen anlatman lazim bana ben cok severim boyle hikayeleri
tarafından
Tabi ciddiyim devamini yazarsam okuyanlar yatamicak korkudan bosver :)
tarafından
Bana yaz özelden noluurr
tarafından
Gece gece hele meraka bak yaa :)
tarafından
Bende merak ediyom
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Evde koca da yok valla uyu şimdi uyutabilirsen niye okuduysam sanki
tarafından
Ama uyardim beeenn
(1,410 puan) tarafından
Bayılırım böyle postlara inadına girer okurum tabi sonrası son pişmanlık neye yarar :))
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Offf niye okudum ki ben şimdi bunu yaaa üşenmez sende üşenmeden yazdın kız :D kız sabaha kadar herifi yollarım ben şimdi yanımda mı diye :D

tarafından
Adim irem canim :)

Benim eşim de yeni geldi valla bise olmaz cabuk atlatiyo insan
(1,277 puan) tarafından
Tanıştığıma  memmun oldum canım yanlış anlama şaka mahayetinde dedim :)
tarafından
Kiz estafurullah biliyorum ben ♥️
(1,277 puan) tarafından
Öyle canım :) ❤️
0 oy
tarafından
Kerahat vakti uyuduysan ondan olabilir canım çok düşünme duani et yat 
tarafından
İkindiden sonra uyudum yukarda biri daha yazmis bunu nedeni ne
tarafından
Kerahat vakti uyumak dinen pek uygun karşılanmıyor canım uyku vakitleri uce ayriliyor kerahat vakti İkincisi: Feyluledir: Bu vakit, ikindi namazından sonra başlar, akşam namazına kadar devam eder. Bu uyku, insanda sersemlik meydana getirdiğinden, yarı uykulu bir hal oluşturduğundan, adeta insanın ömrünün kısalmasına sebebiyet vermiş olur, Yukarıdaki hadis rivayetinde geçen aklın kaybolması meselesi, bu sersemliğin şiddetine işarettir. O günkü yapılan işlerin sonucunu görmek genellikle o vakitte olacağı için, o esnada uyuyan kimse, sanki o günü yaşamamış ve o günün manevî neticesini görmemiş gibi olur. Bu sebeple, bu uyku da hadiste mekruh sayılmıştır.
tarafından
Hadis-i Şerifte:“İkindiden sonra, uyuyup da aklını kaybeden kimse, yalnız kendini kınasın.”(Kenzu'l-Ummal, h. No. 41362) buyrulmuştur. (Hadiste bu canım )
tarafından
Gercekten hic bilmiyordum allah razi olsun
tarafından
Amin canm cumlemizden
0 oy
tarafından
...............
tarafından
Bende .....
tarafından
:)))))
0 oy
(7,027 puan) tarafından
Hayır olsun inşallah. 
tarafından
Amiinn
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Kalktım suyumu ictim geri yatağıma girip öyle okudum sonrasında kalkamazsam falan diye (≧▽≦)
tarafından
Cişini de yapaydin :)
(7,196 puan) tarafından
Okumadan önce yapmıştım neyse ki ( ꈍᴗꈍ)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Çocuk kırık mirik dökmüştür belki uyudugun yere kaç aylık bilmiyom da yada ayakların kibleyemi dönük kaldı acaba bir kaç kez bana da oldu normal zamanda korkmuyirsun da içinden çıkınca urperiyo insan:)
tarafından
Kiz daha bu sabah temizligimi yapip gittim hastaneye ama evet ayaklarim kibleye dönük yatmisim :((
(4,430 puan) tarafından
Öyle yatınca birde ikindi akşam arasiysa olur öyle şeyler olmasa da sıkıntılı uyanır insan ilk bebeğime hamileyken biz hep birbirimizi kovaliyorduk rüyamda hamd olsun korku yoktu da korkudan besleniyorlar onlar yine de urperiyo insan eşime çok gelir
0 oy
(15,999 puan) tarafından

Hahaha totom açık değildi dediğin yerde koptum :D. Bana kızıma hamile kalmadan önce çok gelirdi özellikle eşimle küs olduğumda ya da ayrı yattığımda hep gelirdi şimdi çok şükür gelmiyor artik

(7,196 puan) tarafından
He onu bilmiyorum doğrudur  kendi tecrübelerime göre öyle kanıya varmıştım çünkü eşim ise gidince olurdu bana da çok şükür okundum geçti gitti
(15,999 puan) tarafından
Ben bunu öğrendikten sonra eşimle yatağa hiç küs girmedim bunun da etkisi vardır sanırım
(7,196 puan) tarafından
Hayra vesile olmuş ne güzel (≧▽≦)
(15,999 puan) tarafından
Aynen canım öyle oldu
(3,274 puan) tarafından
Bana kocam varken de geliyolardi farketmiyordu
0 oy
(408 puan) tarafından
Eski yaşadığımız evde bende çok görüyordum ama nedense hiç korkmuyordum bir de gündüz uyanıkken bir kedi silueti vardı bi komşumuz kedilerin evi koruduğunu o yüzden korkmamam gerektiğini söylemişti :) bakara suresini açıp evde sesli bi şekilde dinleyin yada kendiniz okuyun iyi gelir. 
tarafından
Tesekkurler canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 429 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 408 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Misafir199 (1,223 puan) tarafından soruldu