0 oy
761 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben 4 senedir evliyim 2 yılda oncemiz var toplam 6 yıl gerçekten eşimi çok seviyorum ama beni msjla fake hasaplarla aldattığını biliyorum hatta şuan kadının birinle msjlasiyor bende o görmeden msjlari okuyorum tabi o bilmiyor gliba bende cesaret yok bile bile susuyorum ya kafam allak bullak şuan içimi dökeceğim kimsem yok eşime kalırsa beni çok seviyor kaybetmeyi göze bile alamaz ama illa yapacağına yapıyor lütfen biraz dertleşelim

33 Cevaplar

+9 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım sizi aldatan adamı sevecek kadar ne yaşıyorsunuz içinizde ben anlamıyorum bazen benim kalbim mi taştan ben de mi bi tuhaflık var diye düşünmeden edemiyorum bi adamın sadakati sevilir saygısı sevilir merhameti sevilir iyiliği sevilir sana olan sevgi dolu kalbi sevilir vallaha anlamıyorum 
(11,505 puan) tarafından
Ne güzel demişsin canim
-Reklam-
+2 oy
(15,955 puan) tarafından
Kusura bakma ama seven adam aldatmaz. Lütfen kendini böyle avutma ve susma. 
+2 oy
(9,575 puan) tarafından
Hata zaten göz yumup oturmanda. Tavrını koy seni kaybetmek istemese yemez öyle bir b.ok
+2 oy
(196 puan) tarafından
Ben kovidli doğum yaptım kızımızın hastalığı çıktı eşimin ayağı kırıldı anneannesi felç oldu dükkanda iscilerimizle sıkıntımız oldu derken eşimle çok uzaklaştık. Sonra bu dönemde lohusaliktir vs.  Derken eşimi çok tersledim kendi ve çocuğumun derdinden onu kendimden uzaklaştırdim. Sonra öğrendim ki işyerindeki kızla sohbet ediyorlar. Gözümle gördüm dükkan kamerasından normal sohbetti ama benden gizli sonuç olarak. O bu süreçten çok sıkıldığını kızlada dertlestigini söyledi ki kız da bunu doğruladı. Affedilir bı yanı yok benim için aldatmaysa benim. İçin bu da bir aldatma. Sebep ne olursa olsun. Evden kovdum 2 aylık bebeğime dokundurmadim bildiğiniz dövdum adamı yaka paça sokağa attım buz gibi karlı havada. Sonra eve aldım sabaha kadar ağlattım. Olayın üstünden bugün tam iki ay geçti. Gözümün içine bakar şimdi bir dediğim iki olmaz. Sıkıyorsa olsun. Dağ gibi anam babam var arkamda ama güvendiğim onlar değil kendimim. Ben çok zor dönemdi diye eşimi affetmeye çalışıyorum. Hala içim buz gibi. Kendisi çift terapistine gidelim dedi gidiyoruz. Allah biliyor içim soğuk ama kızım var. Kızımın babasız büyümesini istemiyorum. Boşandım mi hayır ama bedel odetiyorum. Ve kendisi dedi gözlerindeki kararlılığı gördüm bundan sonra asla senden bişey gizlemem diye. Kendi bilir en ufak hatasında cezasını o çeker. Mesleğim var boylu poslu kadınım. Sporuma giderim. Doğumdan sonra anında verdim kilolarimi herkes över beni aferin sana ne güzel annesin helal olsun sana kovidli kovidli 12 saat sancı çektin ben olsam dayanamam diye. Çok üzüldüm hala çok üzülüyorum ama gücümün farkindayim önce kadınım sonra anneyim. Ve bunu öğrendiğimde eşime ilk dediğim şey sen kim oluyorsun da benim kadınlık gururumla oynamaya kalkıyorsun demek oldu. Yani dicegim şu ki kendine güven. Güclu olursan karsindaki erir. İşine gelmezse de gitsin. Mutlu değilsen bebeğinde mutlu olamaz. Mutlu anne mutlu bebek. Ama önce sen kadın olarak değerini bil.
tarafından
Kizz anesine neee ondan önce kızı niye aldattı diye hesap sorsun
(687 puan) tarafından
Tabi ki öyle ama şimdi ki kaynanalar fena oğlumun evi der o gitsin der
(196 puan) tarafından
Teşekkür ederim kızlar. Allah kimseye en ufak şüphe yaşatmasın
(196 puan) tarafından
Ailesinin haberi yok bu durumlardan sadece gorumceme anlattım. O da bunu bile duysalar abimi evlatlıktan reddederler abla süründür dedi :)
(196 puan) tarafından
Alfa anne benim kaynanam diyemez sessiz sakin insanlardır. Tabi can damarına basmadik kimsenin bilemeyiz ama ensesinevur ekmeğini al tiplerden.
0 oy
(97 puan) tarafından
Boyle yapan birinin sevgisine inaniyor olmaniz tuaf  nasil inandiriyor aklim almiyo seven yapmaz bacim
(2,598 puan) tarafından
Kizin için susuyorsunda eşin seni ve kızını düşünerek mi elin karilariyla yazisiyor yapma lütfen ne demek kızın için ya
(2,014 puan) tarafından
Yani beni yanlış anlamayın ama 1 tane çocuğunuz var diye neden bu adamlara el pençe yaşıyosunuz ya? Kadın olarak gücünüzün farkında değilmisiniz bi adamın 2 dudağının arasında hayat yaşıyosunuz. Sen kocanı kızını düşünüyosun ama kocan sizi ne kadar düşünüyo. Seni gözünün önünde aldattığı halde nasıl susabiliyosun. Kusura bakma ama insanında bi kadınlık gururu vardır. Gidecek yerin yoktur anlarım. Ama şimdiye kıyametleri koparman gerekirdi. O evden gidecek olan oydu sen değil. Lütfen ya sen güçlü bi kadın ol güçlü bi kız çocuğu yetiştiresin
(40 puan) tarafından
Belki pasif bir insanım çünkü beni kimse güçlü olarak yetisdirmedi hep susan alttan alan bendim
(2,014 puan) tarafından
Belki bu kırılma noktan olur bence susma en azından tavrını koy.
(97 puan) tarafından
Sen esra ezmeciyi bi arastir onun yöntemleri  cok evlilik kurtardi
0 oy
(968 puan) tarafından
İyi dayanion vala
0 oy
tarafından
Cesaret degilde korku belkide gidecek yerim yok ☹️
(40 puan) tarafından
Aynen babam vefat etti annem başka biriyle evli çocuğum var nereye gidiyim
tarafından
Allah yardımcın olsun ama lütfen lütfen susma
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Canım de ya kendine gelsin ya da defolsun gitsin tepkini koy bence durman hata seven insan sevdiğinde tek gözü olur onun sevgisi gerçek değil ve evli gözü helalinden başka haram görmez. 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Kız cnm sen iyimsin seni seven allasen böle bişy yaparmı bnm ki öle etck Allah korusun tbki hemenn boşarım valla bnce sende susma göz yumma ya 
(40 puan) tarafından
Olmuyor işte öyle kızım var nasıl yapayım
(2,307 puan) tarafından
Blyrm zor ama ne yapck sın cnm başka bu adamla durulur mu ya
(40 puan) tarafından
Durulmaz ama kızım küçük babasına çok duskun
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Bile bile lades demek.. bana hiç mantıklı gelmiyor o telefonu ayrı tuşları ayrı ayrı monte ederim ona seven insan aldatmaz 

Aldatmak illa aynı yatağa girmek değildir

Kendini bu kadar kıymetsiz görmeyin
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Nasıl bu kadar sakin kalıyorsun anlamadım ortalığı birbirine katman lazım
(40 puan) tarafından
Evet ama kızım var onun için ben baba sevgisi görmeden büyüdüm onun öyle olmasını istemiyorum
(3,552 puan) tarafından
E tamam da gece vakti git boşa demiyoruz ki gülüm bari bi tepkini koysaydın bi gidip konuşsaydık hani başlangıç  olarak ?
(97 puan) tarafından
Boyle bi babayla buyumemesi daha hayrli onun icin kadin sığınma  evleri var cok şükür boyle bi ailede buyumemeli cocuklar
(40 puan) tarafından
Konuştuğum zaman donulmiycek yollara gircegimizin farkındayım o yüzden cesaret edemiyorum
(3,552 puan) tarafından
Eğer sadece mesajlaşma ise ( ki bence bunun bile affı olmaz) mecbursan kendini affettirmek için sans tanırsın. Böyle devam ederse sürekli yapacak daha mı iyi sence
0 oy
tarafından
Yani seven insan,kaybetmeyi göze alamayan insan başka kadınlarla konuşmaz canım.kendini kandırmayı bırak 
0 oy
(196 puan) tarafından
Seven insan aldatmaz belkide okuduğunuzu biliyordur ses çıkarmadıginiz için devam ediyordur başkaları yüzünden kendinizi suçlamayın sevsenizde yüzleşin bazı gerçeklerle o zaman canınız daha az yanar
(40 puan) tarafından
Belki de gerçeklerden korkuyorum
(196 puan) tarafından
Korkunun ecele faydası yok derler senin hayatın ama böyle şeylere ne sessiz kal nede göz yum herşeyle yüzleş
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Baskasiyla mesajlasan birini nasil cok sevebiliyosun
(40 puan) tarafından
İşte onu bende bilmiyordum
0 oy
(2,598 puan) tarafından
He bacım He Kocan herkesi seviyor herkese mavi boncuk dağıtıyor 

Hicmi kendine değer vermiyorsun nasıl susuyorsun nasıl kendine yediriyorsun bu durumu esimin başka kadınlarla yazistigini öğrendiğim anda herkese söyledim bütün sülaleye ben boşanacam dedim başka kadınlara yazması güzel sözler söylemesi ay ne bilim bana göre değildi 2 tane çocuğumla boşandım beni gözden çıkaran adamla aynı evde mecburiyetten kalamam kendime saygım kalmaz susamam ben 
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşinizi seviyorsunuz peki siz aldatabilir misiniz onu?sevmek ve aldatmak aynı cümlede olur mu sizce?gerçeklerle yüzleşmekten korktuğunuz için, sevdiğine inanmak istediğiniz için susuyor olabilir misiniz?siz sustukça ama kendinize olan saygınızı da kaybediyorsunuz..iyi düşünün, iyi ölçüp tartın..evlilikten ne istediğinize ne beklediğinize bakın..bu şekilde devam edebilirsiniz bu da bir seçenek, üç maymunu oynar seviyor beni dersiniz ama nereye kadar?
(40 puan) tarafından
Nereye kadar bilmiyorum ama aklım zaten çok karışık belki de korkuyorum
(850 puan) tarafından
Gerçeklerle yüzleşmek kolay değil hele ki böyle bir durumu kabullenmek hiç kolay değil..görmemek, duymamak daha az acıtır..ama bir yerde patlak verecek, hazmedemeyeceksiniz..belki imkanınız varsa biraz uzaklaşsanız kafanızı toparlasanız sizin için daha iyi olur..
(40 puan) tarafından
Nerde öyle uzaklaşmak dertimi anlatacağım kimsem yok ki
0 oy
(6,998 puan) tarafından
Kız bi de okuyup susuyor musun ben şimdiye çoktan paralamıştım onu.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Iyiki esiniz seviyor korkuyor kaybetmekden pehh oyle sevgimi olur kanma siz de halanona sevgi besliyorsaniz birsey diyemem  hayatta kaldıramayacağım bir durum onurum gururum karakterim müsa de etmez onu affetmeye
(40 puan) tarafından
Katılıyorum bende hazmedemiyorum ama işte
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Ya gerçekten enteresansınız.. Nasıl kaybetmeyi göze alamıyormuş?  Adam resmen aranıyor işte. Gözü dışarıda, başka kadınlarda ? Lütfen gerçekleri görün aşk gözünüzü kör etmesin ya!
0 oy
(1,032 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız kalk git    babasının   ağzıma delimisin

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 892 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Burcin5789 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy