0 oy
1,051 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
8 aylik evliyiz 6 buçuk aylık hamileyim ama esimden soğumaya başladım evlendiğimde pişman oluyorum bütün gün evdeyim o çalışıyor 2 aydır parası yatmıyor para sorunu var ben ağlıyorum o ses çıkartmıyor hiç umrunda degil gibi davranıyor annemin evinde daha mutluydum ne yapicam ben 

44 Cevaplar

+3 oy
(3,551 puan) tarafından
Erkek adam varlıkta 

Kadın yoklukta 

Gör demiş atalarımız..

Ne yokluklar ne zorluklar çektim daha sıkı kenetlendim kocama 

Napsın para yok iş yok diye oturup yasmu etsin adam. Bi varlık ile sınar Bi yokluk ile. Ki eğer seni böyle sımıyorsa yat kalk şükret. Nice para verip de sağlık yada sağlıklı evlat vermediği insanlar var. 
(36 puan) tarafından
Birsey yapmaması canimi sıkıyor yarın Kira günü ne yapicaz diyorum bilmiyorum diyor
(3,551 puan) tarafından
Allah versin inşallah hayırlı kapılar...
tarafından
Siz calismayi dusunmediniz mi bu zor durumda
-Reklam-
+2 oy
(6,047 puan) tarafından
Parasini alamadi diye mi soğudun yani
(36 puan) tarafından
Hayır tabikide ama ben bu kadar sıkılıyorum ona soruyorum ne olacak diye bilmiyorum diyor ben sıkıntıdan yemk yemiyorum bebeğin doğumu var masrafı var onun umrunda değilmiş gibi davranıyor
(6,047 puan) tarafından
Yahu bunlar daha iyi günlerin hemen öyle soğumakla olmaz bu işler. Hayırlısı olsun elbet alır parasını. Bebekte bereketiyle gelir sıkıntı yapmayın daha 1 sene bile olmamış. Sen böyle yaptıkça eşine destek değil köstek olursun. Erkekler genelde yansitmazlar bu tür şeyleri kadına. Ama parasızlıktan sürekli şikayet edersen onu da stres altına alırsın. Asıl sorunlar o zaman başlar benden soylemesii
+1 oy
(4,971 puan) tarafından
Malesef maddiyet bu zamanda sorun cnm. Hamileliğin verdiği duygusallık olabilir bazen zor geçiyor.. sabret cnm
+1 oy
tarafından
Hani derler ya sevdigim olsun sogan ekmek yerim ben o lafa karsiydm beni lincledirler

Anam evlendikten sonra sogan mogan kalmiyo para hersey degil ama hersey paraa. Esinde bari gonlunu alsin
(36 puan) tarafından
Uzandı koltukta tv izledi sonra uyudu orda ben yatak odasında tekim hamileyim üzülüyorum hiç tepki vermiyor
+1 oy
tarafından
Bu kadar çabuk sıkılacaktın madem çocuk yapmasaydın o çocuğun günahına da girmeseydin 
tarafından
Canım çocuğa maddi olarak bakılır zaten manevi olarak huzursuz bi evde olan çocuğa oluyor. Öyle demiyorum ayşenur hanım eşime destek oluyorum yardımcı oluyorum maddi manevi kendi imkanlarimla biseyler yapıp.
(7,195 puan) tarafından
Millet iki maaşla gecinemiyor mu yok artık (≧▽≦)
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bizim de maddi sorunlarimiz var eşim çalışmıyor aylik evimize 3 binden fazla girmiyor ama huzurumuz var şükür.Arkadaş şu an yeni evli bende ilk zamanlarda kaos ortami seviyordum kaos çıkarır dım ama zamanla insan alışıyor hele bir 5-10 yıl gecsin bakacak ki düzelme yok bu düzen böyle gelip böyle gidecek dicek saldim çayıra mevlam kayıra yaşıyacak su an abartiyorda olabilir hamileligi zor geciyormuş belki duygusal olarak böyle düşünüyordur.
tarafından
Mihrace ayaklar yorganda göre uzatilmazsa 10 maaşlada gecinilmez:))
(7,195 puan) tarafından
İki maaşla gecinemeyen on maaşla hiç gecinemez zaten (≧▽≦)
+1 oy
(67 puan) tarafından
Hani iyi gun kotu gun sözü?
(36 puan) tarafından
Beni anladığınız için teşekkür ederim gerçekten aysenur hanım
(341 puan) tarafından
Ne demek her zaman cnm yaa
(2,562 puan) tarafından
Valla bende hamileyken aynı bunlarin çektim. Eşim işten çıkarıldı evimiz kiraydi ben de sabah akşam ağlardım ama eşimden sogumadim çünkü elimde olan bişi değildi kusura bakmada napsin adam iş bulamiyorsa kirayı odeyemiyorsa calsinmi
(67 puan) tarafından
Benimde ne dedigimi anlayan biri çıktı cok sagolun
(2,562 puan) tarafından
Kime dedin kizzz(•‿•)
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bacım dur bismillah daha yıl olmamış
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Hormonlardan olabilir canım değişik duygular yaşana biliyor
(36 puan) tarafından
Hep üzgünüm hep ağlıyorum herseyi kafama takıyorum hamilelikten midir
(3,095 puan) tarafından
Büyük ihtimalle normale göre hamilelik te daha duygusal ve ağlak olunuyor malesef
0 oy
tarafından
İyi günde. Kötü günde söz veiriyoruz daha yeni evlisiniz her evlilikte  sorun oluyor 
0 oy
(1,032 puan) tarafından

İYİ GUNDE KÖTÜ GUNDE DEDİKLERİ  BU DEGİLMİ CANİM 

DAHA COK YENİSİN ESİNE BUNU YANSİTMA BENCE PARASİNİN YATMAMADİ ONUN SUÇU DEGİLKİ 

BOYLE YAPARSAN SENDEN COK SOĞUR
(36 puan) tarafından
Onun suçu yok peki benim suçum ne evde yicek birsey yok para yok Kira geldi faturalar birikti
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Oho şimdiden sıkıldıysan sen ...
0 oy
(264 puan) tarafından
Hangimiz aşığız ki... Hamilelikte hormonlar sebebi ile ekstra soğuyorsun ama azalıyor merak etme.
0 oy
(106 puan) tarafından
Evlenmeseydin o zaman daha yıl bile olmamış 
(36 puan) tarafından
Gelecegi görme gibi bir yeteneğim yok senin varsa soyle
(106 puan) tarafından
Para pul mu önemli hani derler iyi günde kötü günde daima yanındayım diye bilir misin o lafı  demek parası yokki çıkartmıyor seni dışarıya.
(106 puan) tarafından
Kötü niyetle demiyorum kalbini kırmakda istemem ☺️
(36 puan) tarafından
Para yok diye benim için problem yok ev kira kimse beklemez herkes parasını ister ben hamile kaldgimdan beri doğru düzgün gezmedik sesimi cikartmiyorum ama su dogalgaz elektrik hepsi birikti bunlar ne olacak bunlar aşkı sevgiyi bilmiyor
0 oy
(341 puan) tarafından
Parasini alamiyorsa guwenmedigi bi yerden parasi veya altininiz wardir o yuzdn bu kdr rahattir bnce. Kaygilanmakda haklisin parasiz  birsey alamiyorsun  ama soguma zor gunler olacak tabikide. Eşinin  ailesi belki kocana yardim edio. 
(36 puan) tarafından
Ben altınları boza boza ona güveniyor işte annesine aynı 2 aydır byle doğuma az kaldı ya duzelmezse ben ne yapicam kim verecek para ben elimden geleni yaptım biraz onun elini taşın altına koyması lazım
(341 puan) tarafından
Aynen güvendiği birsey war demistim zatn de . Ne  bilim  cnm birak kendi ugrassin bebegini düşün . Sende gunah gitmiş  artik. Bebegine.zarar.gelmesin aman diyim. Ama.esin altınlarını  isteye bilir ne yapacan kavga edersen
(36 puan) tarafından
İsteyemez daha yeni evlendim 1 yıllık gelin degilim tim altınlarım gtti zaten onlar bebegim için kaynanam bilr bozdurcam dedim ses etmedi insan der bozdurma Bn doktor parası vereyim
(341 puan) tarafından
Benim gitti maddi açıdan. Bazilari anlamaz işte
(7,195 puan) tarafından
Canım paran yokken de özele gitmeseydin keşke devlette aynı şeye bakıyor bunun için altın bozdurmak garibine gitmiştir kaynannin . Doğum için haklısın da normal muayene için biraz olmayan için lükse kaçmış
0 oy
(788 puan) tarafından
Evlilik kolay değil canım idare edeceksin hamilesinde  ben 20 yıllık evliyim kolaymi gecdi dersen ooooo anlatsam roman olur böyle düşünmende hamileliğinde etkisi var tabi sabret canım herşey yoluna girer Allah'ın izniyle 
0 oy
tarafından
eşiniz umursamaz gibi duruyor ama cidden öyle mi? kim ister ki yetersiz olmayı, evine bakamamayı :/ ama içini bilmiyorum tabii sizin istediğiniz ne ki keyfi olarak yapmıyor da üzülüyorsunuz
(36 puan) tarafından
Sıkılıyorum diyor başka birsey yok konuşuyorum sanki duvarla konuşuyorum cevap vermiyor
0 oy
tarafından
Zoru görünce kacanlardan mısın bacım ne diyon kurban olayım ya senin hormonların coşmuş ne dediğini bilmiyosun sen 
(36 puan) tarafından
Bence sen alamıyorsun zoru görünce kacanlardan degilim ama karşımdaki umrunda değilmiş gibi davranıyor benim çözüm bulmamı istiyor erkek ben değilim o
tarafından
Bence sen yanlış anliyosun erkekler böyle şeyler konuşmayı gururuna yediremezler vardır düşündüğü bi şey hem bebek nasibiyle gelir böyle kendini sikman ne kadar doğru artık eşini de sıkmaya başlayacaksın böyle çok sorun çıkar sen ne dersen de ne kadar ay napcaz ne etcez yetişmedi paramız yok dersen de Allah ne dilerse o olcak bebek bereketiyle gelir Allah rizka kefildir
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Hamilelik döneminde olur böyle şeyler. Ayrıca maddi sıkıntı seni ne kadar üzüyorsa onuda okadar sıkıyor ve üzüyordur hamilesin diye sana belli etmemeye çalışıyordur belki bide bu yönünden bak.. Ayrıca anne evinde hepimiz prensestik ama artık sende anne evisin :) 
(36 puan) tarafından
Hersey üst üste geldi evliligim hamileligim borçlar sıkıntılar nefes almaya vaktim olmadı sevgiliyken cokk güzeldi hersey
(5,863 puan) tarafından
Sevgiliyken herşey tozpembe zaten hangimizin öyle değil ki.. Ama sabret eşindende soğuma adam seni üzmek istemiyordur
0 oy
(308 puan) tarafından
Nerden biliyorsunuz ki umrunda deil? Belkide sırf hamilesin daha fazla üzülme diye belli ettirmiyordur, erkekler kadınlar gibi duygularını belli ettirmez hele ki çocuğu olacaksa.
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Çocuk dünyaya gelince ne olur Allah bilir..parasal sorunları bukadar dert etme derim ... 

İlgili bir soru bulunamadı

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...