+1 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (3,721 puan) tarafından
Doğum için refakatçi alımı oluyomu pandemin olmuyo olarak biliyorum yakında doğum yapan oldumu

3 Cevaplar

0 oy
(1,367 puan) tarafından
Sezeryanda oluyo sadece
(3,721 puan) tarafından
Hım m daha belli değil komşum sorduda daha 4 ay var doguma
-Reklam-
0 oy
(1,801 puan) tarafından

Oluyo canım maskeyi attık pandemimi kaldı :D ben 3 ay olcak olalı sancıda da yanımda annem vardı odamdada ama gebe okuluna kaydım vardı ondan mı bilemiyorum çoğu kişi telefonumuzu aldılar flan diyolar ama benden telefon flan da alan olmadı normal doğum bu arada bide eğer o hastaneye şuanda gidiyosan nts çekilen odada hemşireler sürekli bilgilendirme yapıyo zaten merak ettiğiniz soruları da sorun diyolar bilgi verene denk gelmezsen o odadakilere özellikle sorabilirsin bilgi verirler diye tahmin ediyorum 

(1,801 puan) tarafından
Valla bnm şansıma öyle bi dr a denk geldim ki tramva olarak kaldı doğumum valla ama kime soruyosam bebek gibi ilgilendiler diyolar anam benim hayatımın her alanı kötü insanlarla imtihanla geçti ordada iyisine den gelsem şaşardım yani ebru diye bi dr vardı soyadını bilmem de benden önce birini doğum yaptırdı diğer odadan ses geliyodu kıza bağıra bağıra rezil etti doğum yapan kız sancıdan bağırıyo diye etmedini bırakmadı sıra bana geldi banada aynısını yaptı neymiş bağırmıcak mışım sanki canı yanan kendisi Allah ona bin beter doğum nasip etsin beddua eden biri değilim ama benim burnumdan geldi onun yanına kalmasın bu
(7,549 puan) tarafından
Yaa. Ama şimdi ablam çok istiyor orayı. Gebe okulunda filan çok iyi ilgileniyorlar diye
(3,721 puan) tarafından
Bnde sezeryan oldum memnun kalmadım hemşireler den Filan ama hastane temiz iyi insanına denk gelmek gerek
(3,552 puan) tarafından
Beliz aynı şekilde sezeryan doğum yaptım. Narkoz un etkisi geçti canım acıdı bağırmayınca inandıramadım.. Dedim hocam çok şiddetli acı hissediyorum dedim yk yok hissetsen duramazsın dediler. Duramıyorum zaten dedim aynı anda sakinleştirici etkisinde oldugum için acayip oldum. Doğumdan çıktım o dikişle 2 saat suni sancı verdiler. Hocam diyorım doğum sancısı çekiyorum bu nedir diyorım yok yk diyor. Meğer 2 serumla sancı vermişler demiyorlsrda.. Neyse dikişlerim çıkarmaya geldiler karnıma yapıştırdıkları koca bantı ıslatmadan cart diye çektiler zaten hep yırtık olan karnım bütün derisi yüzüldğ su topladı kabardı 4 yani. Vajina n üstüne kadar. Bakın Bi yanık kremi sürün dedim yeminle bakladılar bile. Narkoz yüzünden kitlendim defalarca bir agrı kesici vermediler zırıl zırıl agladım bebeğe bile bakamadım. Bildiğin omzumdan sag kaburgamdan itibaren kitlendim... 3 tane çocuk doğurdum ben böyle muamele görmedim.. 48 saat yatış verdiler 36 saatinde gece 11 de imza atıp kaçtım hastaneden artık. Kıvırcık saçlı kibirli bir hemşire var. Ona beddua ettim... Yatak kan oldu onu bile değiştirmediler. Hasta bezi falan taktırmadılardı enfeksiyon olur diye. Ki öyle bir dikmişler ki sanki otopsi yapılan ceset gibi. Dikişlerim iltihap oldu aktı resmen kontrole gittim doktor sezeryan oldum dememe ragmen ultrasonda karnıma bastırarak bakıyor acıyor hocam deyince sonradan farkediyor ki sezeryanlıyım. Ayy sen sezeryanlısın dimi diyor bide. Allah onların eline düşürmesin. Numune nin de Kadın doğumcuları orda Zekai Tahir in de. Numunenin doktorlar denk geldiği zaman bebek gibi ilgilenirler. İlk kızı numune de doğurdum ikinci kızı Zekai Tahir de. Biliyorum aralarındaki farkı. Sanki hastane babalarının çiftliği.
(1,801 puan) tarafından
Ayyy canım çok geçmiş olsun valla beter beter hakaret ede ede doğum yaptrdılar bna da haram zıkkım olsun hakkım gebe okulunda anlattıklarının birini bile görmedim bn kordonu flan hemen kestiler bebeyi gösdermeden koydular yatağa güya normal doğumda hemen bebeğimi görecektim ten teması dediler ama onu bile vermedi ki bebeğimi gösdermicek misiniz dedim ömür boyu görceksin zaten eve gidince bol bol bakarsın dedi pislik bi ebe kaldırdı al bak diyo sanki ne tutuyosa elinde atlatamıyorum hağla valla emzirmem için bebeği verdiler zaten doğumdan çıkmışım öldüm yoruldum sıkmaktan kendimi bebeği tutamıyorum memeyi nasıl vercem bilmiyorum ebe geldi mememi cimcikledi dişlerini sıkarak böyle yapcan diyo beyinsiiz ilk bebeğim nerden bilcem sanki dikişleride başdan savma dikmiş zaten iç dış dikişler tutmadı 10 gün sonra poliklinikte yeniden diktiler ama orda çok güzel ilgilendiler
0 oy
(3,552 puan) tarafından
5 bucuk ay oldu. Pandemi sıkıntısı kalktı. Orda doğum yaptım normal doğum yapanlar 2 kişilik odalarda ve kadın refakatçi sezeryan olanlar tek kişilik odada eşim kaldı yanımda 48 saat.. Normal doğuma da sezeryana da alıyorlar bir kişi. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
6 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
7 cevap 410 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu