+2 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
18 de evlendim senesine kızım oldu sonra 5 yaşında bir kızım daha oldu tam onlar büyüdü supriz oğlum oldu o büyüdü okula başladı. İkinci eşim bebek bebek diye isteyince bir kiziim oldu .şuan hepsi okulda minikim yanında acaba diyorum sen olmasaydın şimdi ne yapardım diye öpüp duruyorum 

20 Cevaplar

+1 oy
(1,032 puan) tarafından
Çocuk evin neesi kız evet çok zorluyorlar ama evladın o güzelliğin tarifi yok 

Rabbim evladı olanları bağışlasın 

Olmayanlarada hayırlı sağlıklı sıhhatli Salih evlat nasip etsin inşallah canım ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Amin gerçekten de öğle kıymetini bilene
(1,032 puan) tarafından
Kimisi kıymetini bilmiyor işte canim malasef  her kadının erkeğin harcı  değil anne baba olmak  

İlk evliligimden 2 kızım var  babaları olacak i.t bir gün sormaz istemez mesela  6 senedir  canim

İkinci evliliğimi yaptım 2 oğlumda bundan var kızlarıma hem anne hem babayim
-Reklam-
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Allahin mucizesi rabbim isteyen herkese nasip etsin ben 3 yıllık evliyim 2 aya ilk bebeğimi alacam rabbim izin verirse 
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Fosur fosur uyurdun bacım. Başka ne yapıcaksın bu saatte:D

tarafından
Çalışıyordum öğretmenim zaten gene çocuklar olurdu. Hayatımda
(5,156 puan) tarafından
Bende bebe yok erkenden ayaktayım ya fısır uyuyamıyorum bebe şart bana :))
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Hersey anlamsız hicbirseyin tadı tuzu olmazdı

Hersey miniklerimizle güzel ❤️❤️
0 oy
tarafından
Ay ne uyurdum hee :D
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ay bu sanki benim 18 de evlendim 19 da anne oldum 25 te gene anne oldum 26 da boşandım 32 de gene evlendim 3 yaşında oğlum bide 1 buçuk yaşında kızım var şuan 36 yaşındayım ve iyiki o son iki evladımı dogurmusum olgunlaşmış bi anne olmak bambaşka 
tarafından
Ay aynı ben bende 30 da mı ne boşandım sonra evlendim eşimcok istedi ben istemedim sonra yaşım geçmeden olsun dedim şimdi diyorum genç olaydım birde oğlum olaydı çok seviyorum galiba
(48,090 puan) tarafından
Kuzucuklarin annesi kac cocugun var kiz anlamadim
(2,550 puan) tarafından
4 tane canim iki önceki evliligimden iki sonraki evliligimden
(48,090 puan) tarafından
Allah bağışlasın canim benim
(7,127 puan) tarafından
Çocukların hepsi birlikte mı yaşıyor mahsuru yoksa merak ettim
0 oy
(11,980 puan) tarafından
Üç aylık anne olarak cevap veriyorum daha rahat ama daha anlamsız bit hayatım olurdu 
tarafından
Dimi hayat evlat ile güzel onun içinde verdiği sevgiyi hiçbir şey vermiyor
(11,980 puan) tarafından
Kesinlikle Rabbim isteyen bakabilecek herkese nasip etsin
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Bomboş ve anlamsız hissediyorum eşimi çok seviyorum ama eksiğiz biz tamamlanmadık rabbim nasip eder inşallah ☺️❤️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Onlarsiz hayat dusunemem evimin neşesi sesi herseysi onlar 
tarafından
Ay bende bende
0 oy
(350 puan) tarafından
Sessiz sakin bı ev iki kişi dışında nefes yok hele bide eşin gece ise gidiyorsa daha zor komsulardan sesler gelir gülme eğlenme çocuk sesleri cıvıl cıvıl sana düşen yanlizlik sonra kendi yeğenin olsa bile sevmeye cesaret edemezsin severim sarılır öperim ama o kadar şöyle konuşa konuşa sevemezsin hele eşin yanındaysa dahada zor oluyo bide sizden sonra evlenen birilerinin hemen çocuğu olması kıskançlık değil Allah herkese hayırlısını nasip etsin ama kuluz nihayetinde uzuluyo bizim neyimiz eksik neden bizim olmuyo diye hele bide dengesiz arkadaşlarınız varsa eşimin arkadaşı ile benim arkadaşım evlendi kız sürekli ceketini atsa hamile kalıyorum ayyy bizde çocuk varya muhabbeti yapiyo ki biliyo senelerdir tedavi gördüğümuzu ben ilk yıl evdeydim sonra çalışmaya başladım hangimiz isteysek evdekine derin bı yanlızlık ve sessizlik dusuyo eşimde bende çok severiz çocukları garip ama çocuklarında eşime karşı tuhaf bı sempatisi var nerde bı çocuk görsek kucağına atlar sevimlilik yapar güler bide bi süre sonra takıntı haline geliyo ev sürekli showroom gibi Duo düzgün olacak heryer düzgün olacak takıntısı oluyo çocugu olan kişiler de öyle bişey olduğunu sanıyorum bazen ablam sen takintilisin çocukla sana gelmek istemiyorum nereye elini atsa dağılacak diyorsun aslında elimde olmadan yapıyorum belki çocuk olsa o kadar takıntı yapmiycam neyse ins Rabbim nasip ederse 11 yıldan sonra bizde yaşayıp göreceğiz çocuklu yaşami fazlasıyla kısacası çocuklu hayat güzeldir bence 
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben  27 yaşında anne oldum o yaşıma kadar da çok rahattım gezdim tozdum kendi paramı yedim anne olmayı çok istemiştim fakat çok zorlandım ben belkide rahata alışık olduğum için bilmiyorum zor alıştım çocuklu hayata. Çok güzel çocuk gerçekten bir gülünce her şeyi unutuyorsun ama çocuksuz hayatta hiç boş ve sıkıcı değil herkesin kendi tercihi 
0 oy
tarafından
Ev bom boş hiç ses yok ev dağılmıyor etrafta oyuncak yok anne diyen yok yemek isteyen yok sessizlik hakim evde akşama kadar hemde çok kötü hiç de güzel değil keşke ev dağınık olsa keşke evde gürültü olsa anne diye seslenen bir ses olsa...
tarafından
Allah sanada nasip etsin canim
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Çocuksuz hayatın tadı yokmuş bee ben oğlumdan ömce nasıl yaşamışım diyorum :D 
0 oy
(2,592 puan) tarafından

çok kolay bir hamilelik geçirdim ama oğlum doğduğunda kolikti uyumazdı çok ama çok zorlandım çalışıyorum kayınvalidem bakıyor oğluma bigün aşağı inicez dedi meğer merkezde ki parkı diyormuş bende anlamadım eve geldim kayınvalidem de ben merkez de çalışıyorum iş çıkışı geliyim diye oraya götürmüş bi geldim evde kimse yok o kadar kötü oldum ki Allahım evlat isteyen kimsenin evini boş bırakmasın 1 saat boyunca ne yapacağımı şaşırdım öyle bir boşluk oldu ki.. çok daha rahat özgür bir hayatım olurdu ama şuan ki yaşadığım hayatın yerini tutamazdı evlat bambaşka bişey iyi ki varlar <3

0 oy
(48,090 puan) tarafından
Kiz hiç kucagin bos kalmamis 31 de anne oldum bana bir çocuk tam onu anladim ❤️
0 oy
(7,418 puan) tarafından
O değilde üç çocukla yeniden evlenebildinmi helâl valla o üç çocuğun sorumluluğunu alan adama bu zamanda millet kendinden olana sahip çıkmıyor.Ben sekiz senedir dulum bir kızımı kendim büyüttüm nadip olupta tekrar evlenemedim bir çocuğumla kimse kabul etmiyor beni kafermidir kısmetmidir anlamadım.
0 oy
(118,487 puan) tarafından
cok kotu oluyo yaa esim kuzeyle markete vs gidiyoda ev bombos kaliyo
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kiz valla ben kizimsiz yapamam ya nebiliyim yorulsam da o olmasa boş boş otururdum evin sesi vallahi geçen hasta oldu mesela hic sesi çıkmadı evin ici bom boş gibiydi ay Allahım yokluklarini gostermesin
0 oy
(3,446 puan) tarafından
30 yaşında doğurdum, iyice gezdim tozdum ama yine de yetmemiş :) şuan 6 buçuk aylık bebeğim, o günleri özlüyorum ama yine de çok şükür bebeğime diyorum :)
0 oy
tarafından
Çocuksuz hayat sıradan oluyor kuzum,sabah kalk yatağıni topla perdeyi ac. Ortalık toplanacksa topla en fazla sabah işin 1 saat sürüyor zaten sonra yemek hazırlanacak saate kadar otur sonra aksam yemeğine başla yemek ye film falan varsa izle sonra uyu...Sonraki sabah hersey tekrar baştan başlıyor☺
tarafından
Evet belki gezmeye giderdim suan yemek bile yiyemedim saçlarımı inceliyor kendinin yok ya
tarafından
Hahhaa Ay ne güzel valla minnoşu öp benim yerime☺☺♥️
tarafından
Teşekkür ederim teyzesi.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 332 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 671 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy