+1 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Kizlar internetten çağrı merkezi için iş ilanı vardı basvuru yaptım döndüler ayin onundan onuna maaşlar yatıyor dediler asgari ücretmis ama benden ne hesap bilgisi ne başka bir şey almadılar ismimi soy ismimi biliyorlar sadece ve yarım saat eğitim verip çağrıya aldılar direk hat taşıma işi yapacagimi söylediler soruyorum bilgilerimi almadınız nasıl ödeyeceksiniz diye cevap yok iş ile ilgili sorularıma cevap veriyorlar ona cevap yok bende kapattım bilgisayarı çok moralim bozuldu birde bu iş için kulaklık getirttim her yerde aradım 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Nasıl güvendin?
(181 puan) tarafından
Açıkçası hep içimde bı şüphe vardı belki böyledir dedim ama çevrem öyle olmaz o işler diyince kapativerdim bilgisayarı
(1,950 puan) tarafından
Ne kadar bilgi verdin peki adın soyadın mi sadece
(181 puan) tarafından
Evet başka bir bilgi almadilar
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Neyin çağrısını alacağını söylemişlerdir umarim 
(181 puan) tarafından
Türk Telekom a hat taşıma
(7,654 puan) tarafından
Çağrı merkezinde çalışmadım ama arkadaşım çalışıyor egitim aldı 6 hafta
(7,654 puan) tarafından
Böyle internet üzerinden güvenmeyin başınıza bela alırsınız
(181 puan) tarafından
Evet haklısın canım türk Telekom diyince inandım büyük şirket dolandırmaz herhalde diye ama dolandırıcı büyük ihtimalle ya
0 oy
tarafından
O ne amatorce bisey ya neresi burasi dogru duzgun bi yer degil bence
(181 puan) tarafından
LDS grup diye geçiyor adı anlayamadım birde turktelekom a hat taşıma işlemi diye inandım biraz
0 oy
(3,681 puan) tarafından
O işler çok iyi olmuyor malesef bende girmiştim  4 gün gittim banada  prim yok yemek yol asgari ücret dediler birgün minibüs de adamın konuşurken duyduk arkadaşım ile insanları deneme süresi diye çalıştırıp birkaç gün çıkartıyorlarmis daha da gitmedin
(181 puan) tarafından
AA hadi ya bu evde çalışmaydı
tarafından
Önemli olan senin sesin sonuçta senin sesin üzerinden para kazanmış oluyolar ama sana bı şey yok bilginle de işi yok
(3,551 puan) tarafından
Bacımın kız arkadaşı çalıştı öyle bir yerde resmen kıza insanları dolandı r demişler. Mesela olmayan şeyleri söyleyip İnternet veya hat tasımalarını söyleyeceksin iş bası para alacaksın onu da elden verecekler kendilerini her türlü garantiye alıyorlarmış ve sen ismini bile farklı söylemen gerekiyoröuş
(181 puan) tarafından
Ay inanamıyorum adamlar işi büyütmüş:D
0 oy
(316 puan) tarafından
Ben çağrı merkezi personeli idimmmm bebek doğdu ara verdim asgari ücret+ prim yemek yol onlara ait cnm
(181 puan) tarafından
Daha önce çalıştığım yer de öyleydi canım ama buraya anlayamadım
(316 puan) tarafından
İnsan kaynakları yokmu cnm
(181 puan) tarafından
Hayır canım
tarafından
Aynı şirket tuzağına beni düşürmeye çalıştı :D ve önceden tecrübeli olduğum için 1 gün girdim hatta :D
(181 puan) tarafından
Ay ciddi misinnn
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kardeşim çalşıyor vdafne da. Önce 1 ay firmaya gidip eğitim aldı şartları konuştu şimdi evden çalşıyor seninki biraz kandrmaca gibi olmş
(181 puan) tarafından
Evet daha önce teleperformance da çalıştım 2 hafta gidip geldim dediğiniz gibi öyle eve geçtim
(1,389 puan) tarafından
Bilemedim cnm ne desek şmdi belki doğrudr belki yalan artk güven olmuyr hçbşye
(181 puan) tarafından
Doğru olduğuna da inanamıyorum çünkü bir bilgi vermiyorlar 1 hafta deneme süresi dedi belki 1 hafta çalıştırıp cikarticak beni
(1,389 puan) tarafından
Evt bunu çok yapıyorlar bylelikle eleman sayısı az idare ediyor bu sektörde çalşmışsın tecrübende var tabi faydalanırlar senden
(181 puan) tarafından
Evet başvuruya da çağrı merkezi tecrübesi olmayanların başvurusu değerlendirilmeyecektir yazmışlar zaten
0 oy
tarafından
Seni dolandırmış olmasınlar 
(181 puan) tarafından
Sadece ismimi biliyorlar
0 oy
tarafından
Eltimin kızı vodafone hat taşıma da onunda asgari ücret maaşı prim de veriyorlar kredi kartı var garanti den oraya yatıyor parasi
(181 puan) tarafından
Burda da prim var dediler ama daha doğru düzgün bilgi veren yok :D
tarafından
Verirler bekle
(181 puan) tarafından
Vermiyorlar canım
0 oy
tarafından
güvenme canım Türk Telekom birde öyle yarım saat eğitimle olmaz Türk Telekomu ara bu işler nasıl oluyor öğren bence 
(181 puan) tarafından
Aramayı düşündüm canım ama karşıda ki kişi böyle şeylerle ilgili bilgi veremez yetkisi yok
0 oy
(27,414 puan) tarafından

Yüz yüze görüşmeden bir işe girmek mantıklı değil

(181 puan) tarafından
Dimi sonradan bana da sıkıntı geldi canım
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Deepblackta  böyle  bir iş yapıyordu part time ona  bir sor istersen kariyer netten bulmuştu p da işini 
(181 puan) tarafından
Sorayım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kendilerine kolaylık olsun diye çalışanlar yapmış olmasın Türk Telekom diyorsun bu karar kolay başlamaz ya sigorta başlamamış tc yok iban yok şüpheli
(1,663 puan) tarafından
Karakola gidin oradan yönlendirir
(181 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle yapiyim en doğrusu o gibi
tarafından
Karakol dan önce türk Telekom u arayıp şikayet et
(181 puan) tarafından
Hemen ariyiimm peki yardımcı olurlar mı
tarafından
Sen ara şikayet et bacım biz bunları şikayet edeceğimizi söyledik tutustular hatta girmeyince üstünde durmadım kadının numarası hala durur sonra cimere yaz karakola git ve
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Özel ,devlet kurumsal fark ediyor mu bilmiyorum ama bugüne kadar çalıştığım bir çok iş yerine özel kart çıkarttım. İban da değil, direk çalıştıkları bankaya yönlendirip kart çıkartıyorlar. Ve sigorta için gerekli belgeleri veriyorsun. Bu işte bir hile var. Online de çalışacak olsan yüz yüze görüşme mutlaka yapılması lazım. 
(181 puan) tarafından
Evet dimi yaninoyke olması gerekiyor hiçbir mülakata sokmadan direk alım yaptilar
0 oy
tarafından
Turktelekom adı altındami? Hat tasiyacaksin dediler Özge hanım :D
tarafından
Kuzum bundan sonra düşmesin tecrubelendin hiç bir çağrı merkezi bu kadar rahat olmaz
(181 puan) tarafından
Canım turktelekom u aradım ama biz bununla ilgili şikayet kaydı almıyoruz dediler
(181 puan) tarafından
Ya ne kadar kötü insanlar var ya amaçları ne peki yani bilemedim dolandırmak mi calisanlari mi dolandırmak çözemedim
tarafından
Hayr bunlar merdiven altı bayi bizi s.alak yerine koyup insanları dolandırmak
(181 puan) tarafından
Bundan sonra guvenmiycem ya daha öncede başka yerler aradı oralar mesela grup falan kurdu insan kaynakları numarasını falan iletti part time Di ama yüz yüze eğitim vereceklerdi
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Sanmam böyle bir iş olduğunu. Bende çalıştım bı yerde 1 ay baya oldu tabi parayı felan vermediler 
(181 puan) tarafından
AA hadi ya kötü olmuş canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Monarosa (41 puan) tarafından soruldu