0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
İyi gunler kızlar esim ogretmen ve is degisikligi dusunuyor ama soyle antalya da ozel sektorde calisacak egitim olanaklari bakimından iyi bir okul ama bizim inancımız dusunce yapımizdan farklı simdiki calistigi yerden de cok farkli .Ve orada yabancı cocuklar velileri de olack .Sehir olarak yasarm ama bu sekilde yeni ortama ayak uyduramycgmi ve sorun olacani dusunuyrm zaten sorunları asamadıgmiz gunden güne kopan bir evliligimiz var .Surekli ona ayak uydurup kendi hayalimi hayatımı yasayamamak da yordu beni siz olsaniz benim yerimde ne yapardiniz gider miydiniz  ?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekmek nerdeyse giderdim evet
(1,075 puan) tarafından
Yani oyle ama baska secenekleri de var mesela devlete atanmak gibi ki orasi en saglam yer
tarafından
Oturur konusursun butun secenekleri degerlendirirsiniz fayda zarar iliskine bakarsiniz hangisi daha iyiyse ona gore karar verirsiniz. Ben giderim sorun olmAz, ekmek aş nerdeyse giderdim yani. Ama bu tip kararlar tek basina verilmez birlikte degerlendirmeniz gerekir
(1,075 puan) tarafından
Onunda benimle karar verdigi yok zaten cogu seyde de böyle .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki sizin icinde iyi olur yeni yer yeni hayat demek 
0 oy
tarafından
Branşı ne acaba, çünkü atanmak cidden çok zor.belki ataması düşükse o yüzden devlet düşünmüyordur.
(1,075 puan) tarafından
Yok tam tersi atamasi kolay olan bir brans sınif ögretmnligi
tarafından
Belki maaş daha iyiyse öyle istiyordur,ya da doğu görevi falan olduğu için istemiyordur.bilemiyorum ki kendini bilmeli insan önce
(1,075 puan) tarafından
Aynen o sebeplerden dolayı istiyor cnm
0 oy
tarafından

Kuzu Antalya merkezde yabanci cocuk olmuyor pek kolejlerde .Ben calistim orda .

Yani cok asiri unlu bi okul olmasi lazim yabanci ogrenci olmasi icin bir de liman tarafinda falan olmasi lazim.

Alanya ve kemerde oluyor hep oyle ortamlar .

Antalya rahat bir sehir .Yani oraya gelirseniz boyle seylere alisman lazim.Yani insanlarin rahatligina .

Dert etme .Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun ☺️❤️
(1,075 puan) tarafından
Alanya da canim  okul zaten waldorf okuluyms.Ben daha once mersinde yasadım sehir olarak sıkıntım yok rahat olurm ama kurum ve ortam degisik benim es degisik
tarafından
Ay o zaman uyum saglamak zor kuzu .Genelde inanctan öturu rahat olunamiyor.Namaz vs kilmaya da pek izin vermiyorlar cogu okulda .Yani eger kastettigin buysa.
(1,075 puan) tarafından
Yani acık olayim esimin ailesi muhafazakar kendisi de tam anlamiyla olamasa da oyle dusuncede giyimime vs kısıtlar mesela  benim orası cok farkli namazı gectm acık sacik insanlar yabancilar oyle dusun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kastettiginin ne oldugunu bilmiyorum ama bizde inancli muhafazakar bir aile olarak isvecte yasiyoruz. esim burda calisiyor. kizim krese gidiyor. yani bu daha zor birsey. sen sadece bir bolgeden bir bolgeye gidiceksin ne kadar zor olabilir ki bu konuda.
(1,075 puan) tarafından
Yasayacagim sehir sıkıntı degil benim icin esimin calısacagı ortam ve insanlar farkli bize göre onu demeye calistm
(11,217 puan) tarafından
bizimkilerde farkli canim yani simdi anlatsam.neler neler :) ama adam calisip evine cocuklarina bakma bilinciyle isini yapick sonucta
0 oy
tarafından
doyduğun yer önemli olan ama birde şu var bulunduğunuz yerde de iş imkanı varsa neden gidesin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 95 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Defnem08 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,951 cevap

34,841 kullanıcı