0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Bugün kızıma elbise hediye geldi okadar cici bişey ki ama paketi açtım ben elbise giydirmem dedim bir anda ağzımdan cıktı neden böyle olduk.neden gü,elim kıyafetleri bile giydirirken acaba biri cocuguma pedofili olarak yaklaşırmı diye düşüncelerdeyim 

ÇOkmu bu olayları izledim Tv'de korkar oldum 

Bir erkek sevem diye yanassa kalbim küt küt çarpıyo 

Sanırım iyice psikolijim bozuldu

14 Cevaplar

0 oy
(4,553 puan) tarafından
bize bu korkulari yasatanlarin Allah belasini.versin
(9,247 puan) tarafından
İstemsizce söyledim benim aklımda hiç bişey yoktu
(4,553 puan) tarafından
her yerde cocuk tacizleri kacirmalari varken korkmamak elde degil cok.kotu devirde yasiyoruz
(9,247 puan) tarafından
Değiştirip yazlık tşort alcam
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Devir kötü malesef 
(9,247 puan) tarafından
Ewet değişim kartı koymuslar malesef değiştiecem
0 oy
(7,651 puan) tarafından
O kadar çok iğrençlik okuyoruz izliyoruz ister istemez etkileniyor insan Allahım korusun kınalı kuzuları.
(9,247 puan) tarafından
Ewet. Sanırım giydirmeyeceğim ama aslında elbiseyle de alakası yok ama ne bilem
0 oy
(3,862 puan) tarafından
Bazen kaynım arıyor yeğenimi hazırla diye bende gondermiyorm. Amcasına bile guvenemiyorm
(9,247 puan) tarafından
Bende yollamam.hatta yuzelrıne bile dedim bizi onlarla karıstırma diyorlar
0 oy
(1,610 puan) tarafından
İnsanın aklına geliyor. Böyle düşüncelere biz anne babaları sokanların Allah binbir türlü belasını versin şere.fsiz köp.ekler
(9,247 puan) tarafından
Aynen öyle anne olmadan önce izlerdim uzulurdum ama ewlat sahıbı olunca onların annesi babası nasıl dayanıyor diyorum
(1,610 puan) tarafından
Böyle bir acıya dayanılmaz ki ya:-(((
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben de aynı seyleri düşünüyorum bebegim 8 aylık bikac kez elbise giydirdim onda da kulotlu corap giydirip üstüne kısa şort veya kulot giydirdim canım. Etegi acilsa bile her yeri kapali olsun diye.. Gerçekten kizi erkegi yok bu geberesiceler her yerde. Tayt giydirirsem de üzerine uzun tişört veya askılı giydireceğim ve bebeğe 2 yasinda mahremiyet egitimi vermek çok önemli cocuga kimsenin dokunmamasi gereken yerleri ogretmek ve birisi dokunursa hiç korkmadan anneye ve babaya soyleyebilmesini anlatmak gerek. Önceden böyle bilinçli değildi anneler, şans eseri yaşıyoruz işte..
(9,247 puan) tarafından
Bezen kendimi sorguluyorum acaba  bende yasadımmı hatırlamıyormuyum vs diye biz ne hallere kaldık böyle
tarafından
Kizim için malesef cok üzgünümm rabbim evlatlarimizi korusun :(
(444 puan) tarafından
Amin canim aynen öyle
0 oy
tarafından
Benimde aklımdan cikmiyo hiç..çok korkuyorum..kızımı oğlumu nasıl korucam diye..cafeye gitmek istese nasıl.gnul rahatliygla izin vericem..bir gün arkadaşım var dese nasıl bunaltmadan.izin.vericem..aklimda hep bu sorular var..nasıl davranicam.yada davranmalıyım bilmiyorum .
(9,247 puan) tarafından
Sanırım peşine takılırım
tarafından
Heralde bende..
0 oy
(11,480 puan) tarafından
Ortalık o kadar kötü ki artık kız veya erkek korkuyoruz Allah evlatlarımızı korusun
(9,247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Bnde düşünüyorm bazen eşimlede konuşuyırz derin benm yanımdayken eşimin yanındayken herşeyi giyebilir ama tek başınayken yada atıyorm anneme derini bırakcam diyelim giydirmem die düşünüyorm kardeşlerim öyle insanlar değiller ama bişey olur korkusu yaşıyorm 
(9,247 puan) tarafından
Ewet benim cewremde de yok oyle tipler ama ne bilim ya kuldur şaşar
0 oy
(1,767 puan) tarafından
ALLAHIM BizE BU KORKUYU YAŞATANLARIN BELASINI VERSİN canım 
(9,247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Bu kadar kötü zamandayiz düşüncelerinde haklısın çünkü insanlar çok kötü 
(9,247 puan) tarafından
Ewet birde kimden ne gelir artık kestiremiyorsun
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Öyle bir zamandayiz ki böyle düşünmemek elde değil Rabbim kötü insanlardan korusun yavrularımızı 
(9,247 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
etek giydir neren giydirmeyeceksin ben altina tayt giydiriyorum killtlu corapta giydirsem yine de tayt giydiriyorum. direk camasir ustu elbisr cocuk kucuk de olsa parkta falan cok goruyorum olmaz oyle, cocuk rahat hareket ediyo sonucta
(9,247 puan) tarafından
Ewet ama içime islenrn korku cok fena asıl ondan bahsetmek istedim ne hale gelmişiz
tarafından
o ayri ztn bir akrabayla oynayinca ikide bir ne yapiyorlar die bakiyoruz ne hale geldik
0 oy
(119,719 puan) tarafından
gordugumuz olaylar bu duruma getirdi
(9,247 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu

382,455 soru

11,450,266 cevap

35,025 kullanıcı