0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sab simplex aldım 4 gün kullandım bıraktım bir şeye yaramıyor daha kötü sancilandi gibi. gibi kimyon rezene peryavşan ve çörekotu filan kullanıyorum probiyotikli kefir içiyorum gazın üstesinden böyle gelmeye çalışıyorum benim gibi gaz damlası kullanmayan var mı gaz damlası şart mı 1 aylık olacağız yarın 

23 Cevaplar

0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ben kullanıyom fayda yok kızım hep kabız daha kırkı yeni çıktı ya niye acaba yediklerime oe dikkat ediyom
tarafından
Gaz damlaları kabız mı yapıyor acaba benimki de çok sancılandı kullandıkça sancılandi
(1,723 puan) tarafından
Valla bende öyle düşünüyom onu kullandıktan snra öyle oldu
(17,448 puan) tarafından
Anne sütü alıyorsa 10 güne kadar normal. Benim oğlum da çok kabızlık yaşadı. Eğer kakasını geç de olsa yaptığında normal kıvamlı yapıyorsa katı degilse canını sıkma boşuna. Sonra düzeliyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nurse harveys kullan çok memnun kalırsın emin ol
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Hiç kullanmadım
0 oy
(3,124 puan) tarafından
Bizde 1 aylık oluyoruz yarın sab simplex kullandım bi süre bende pek faydasını görmedim sanki colief diye bi ilaç aldım o daha etkili cikti 
0 oy
tarafından
Hic kullanmadim .gazini kendim cikartmasina yardimci oldum hep

Agri yapan mide gazi degil bagirsak gazidir. O da sirta vurarak cikmaz. Karin masaji ve bacak egzersiziyle cikar. 

Hep kolay cikardik kuzu. Hic gerek duymadim ❤️☺️
tarafından
Şerifemm senin bebeğinin bacaklarını yerimm ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Biogaia tavsiye ederim nefis bir probiyotik bağırsak florasını düzenliyor 3 aylık kızım Allah'a şükürler olsun bir kere gaz sancısı çekmedi 
0 oy
(142 puan) tarafından
23 günlük benim kızım dün gece cok huysuzdu hic damla felan kulanmadim devam ederse artarsa kulanirim 
0 oy
(6,530 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım canım kendi yediğim içtiğim şeylere dikkat ettim birde ne yaparsan yap kendisi çıkarmayınca çıkmıyordu 
0 oy
(16,705 puan) tarafından
Ben kizim da kullandım çok sancılanıyordu ama oğlum da meseAllah hic öyle çok sancısı olmadığı için kullanma gereği duymadım 
0 oy
(381 puan) tarafından
4 günde belli olmaz ki zaten 1 hafta 10 gün kullanman lazım en az
0 oy
tarafından
Sab simplex tek başına işe yaramıyo kuzum biogaina ile beraber kullan 
0 oy
tarafından
Rezene ve anason muskat kimyon kullandim gaz damlası kullanmadim
0 oy
tarafından
Hic vermedim msj yaptim hep 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende hiç kullanmadım kimyon ve rezeneyi hem kendim içtim hem bebeğime içirdim bı kaç kaşık bol bol da masaj ilaca falan gerek kalmadı çok şükür
0 oy
tarafından
Ben hic kullanmadim youtubede masaj video izledim şükür geçti eskiden rahat uyuyamiyordu simdi huzurlu bir sekilde yatiyor allah razi olsun o videoyu paylasan kardesten :)
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Ben kullanmadım doktor bize zeytin yağı önermişti sabah akşam 1 çay kaşığı 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sab simpleks kullandım ben muhteşem bi damladır yanında bağırsak düzenleyici kıllanman gerekli
0 oy
(2,801 puan) tarafından
2 cocugum var hic gaz damlası anmadim cok sukur gerek kalmadi 
0 oy
(120,777 puan) tarafından
bana gore sart o marka yaramadiysa baskasinj alcan denemelisin bez gibi hangisi ise yariycak deneyerem anlarsin
0 oy
tarafından
Bende pek kullanmadım zinco gaz damlası vardı bir ay kadar kullandım sadece

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 291 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
13 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 68 göst.
0 oy
3 cevap 38 göst.

397,160 soru

11,878,865 cevap

35,995 kullanıcı

...