0 oy
294 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar bebegim 4 aylik ıslak mendil alacagim uni baby yeni dogan kullandim sonra eşim yanlışlıkla uni baby 24 ay üzeri olani almış. Kullandim 1 paket bitti pişik falan olmadim nette gordum. 24 lü paket icinde 90 tane var aile olarak geçiyor. Kullanan var mi pişik yaparmi acaba kararsiz kaldim. Fiyatı uygun geldi. Bi ara baby me kullandim asiri pişik yapti bebegimi. 

24 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kullanmıyorum ıslak mendil, pamuk ve suyla siliyorum çok kaka varsa yıkıyoruz totoyu. Pamuğu şoktan alıyorum makyaj temizleme Pamuğu 
(2,769 puan) tarafından
Kakasini nasıl temizliyorsunuz her seferinde bebeği yıkıyormusnz
(3,491 puan) tarafından
Islak pamukla siliyorum, Küçük bi kaba ılık su koyuyorum pamuğu ıslatıp siliyorum. Çok kaka varsa lavaboda yıkıyorum belden aşağısını.
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kullanmıyorum ıslak mendil
0 oy
tarafından
Sleepy kullanıyoruz

Yenidoğani alabilirsin

Pişik yapmasada pişik olduğu zan onu kullanmak iyice tahriş ediyor denendi
0 oy
tarafından
Kızım 21 aylık hiç ıslak mendil kullanmadım bebek pamuğu kullanıyorum 
0 oy
(246 puan) tarafından
Sleppyyy cnmm  o güzel istersen onu bil all kullan
0 oy
tarafından
Üni babyy kullanıyorum
0 oy
(65 puan) tarafından
Sleepy yenidoğan harika
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Molfix izotonik ıslak mendili tavsiye ederim çok güzel ama şuan sleppy kullanıyorum o zmn indirimde almıştım yani nerde indirim varsa onu kullanıyorum
0 oy
tarafından
Prima kullanıyorm     
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Ben islak mendil kullanmiyorum e bebekten bebek pamugu alip kullaniyorum dogdugu gunden beri islak mendiller zararli ya
0 oy
(119,287 puan) tarafından
denemen lazim pisik yaparmu yapmazmi 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sleepy yeşil paketini doğunca yeni doğanıni kullanmistim 
0 oy
(302 puan) tarafından
Çişini bebek pamuğunu ıslatıp siliyorum büyük yapıncada ıslak mendille temizleyip lavaboda sıcak su zeytinyağlı sabunla yıkıyorum taa bebekliğinden beri sadece ıslak mendille silip bırakmasan sanki daha iyi olur
0 oy
tarafından
Üni baby bizde pişik yaptı ben baby turco,sleepy beyaz olanı ve zeytinyaglisini aliyorum 
0 oy
tarafından
Islak mendili kullanacağın kadarini ılık suda islat sil hiç pişik yapmaz cnm
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Uni senstive kullanıyorum başatan beri. Satmak için o 24 ay yeni doğan etiketleri hepsi aynı bence
0 oy
(1,691 puan) tarafından
molfix izotonik kullandim psik yapmadi sleppey sensetive kullandim yapmadi uni 12 ay ve 24 ayda kullandadim yaomadi valla karisik ne olursa alip kullaniyorum ama b3n islak menfili kullsnicam zaman sudan geciriyorum 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benmde kızıma her ıslak mendil gelmiyo ama Dalin,Komili,baby turco kullandım üçüde güzeldi miktar olarak Baby turco daha iyi canm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Sleepy zeytinyağlı bir pakette 90 tane var 18 li aldım 2 çocuk olunca 2 aydır kullanıyorum bu ayda almam
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Bişey olmaz kullan canım, sadece dikkat et ıslak kalmasın kurumasını bekle bide arada kremini sür. Bepantol veya benzeri pişik kremi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 86 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
17 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anqel (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
0 oy
6 cevap 208 göst.

379,604 soru