0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (1,311 puan) tarafından

Bazı kaynanalarjn burada yaptıklarını okudukça kaynanamla aram düzeldi nerdeyse. :) Arada yanlışları oluyor ama yany sonrada özür dilemesini biliyor. Birçok kayınvalide gibi yaparım deyip yapmadığı çok şey de var ama ona ben alıştım artık. Kadınla tiyatro gidiyirz misafirlige gezmeye gidiyoruz . Ben duramiyorm gelin otun die artık. :)) Maşallah nazar değmesin inşallah

11 Cevaplar

+2 oy
(912 puan) tarafından
Valla ben kaynanam la gorumcemi gördükçe ne book yedin de evlendim diyorum bak şimdi yine aklıma geldi yine dedim baykuş  suratlı mendebur 
(189 puan) tarafından
Vallahi bende
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben tam tersi iyice soğuyorum kaynanamdan benim kaynana beterin beteri
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bende burdaki eş ve kaynana sorunlarını okuduğum için ruyama girdi gece..
(1,311 puan) tarafından
Hayır olsun inşallah:)
0 oy
tarafından
Benim kaynanam annem gibi sağolsun varolsun iyimde kötümde yanımda ben de bazen burada görünce şükrediyorum
(1,311 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin sizede inşallah
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Benim kaynana başkalarına kanatsız melek bana gelince boynuzlu şeytann anam seviyorum kadını iyi hoş diyorum bi yerden bi şey yapıyo canımı sıkıyo valla
(1,389 puan) tarafından
Eltim falan yok ama sanki aynı kişiden bahsediyoruz :)
(2,134 puan) tarafından
Ahahahha :D benimde eltim yok bakalım eltim olunca ona nasıl davrancak kaynana :D
(1,389 puan) tarafından
Kaynana görümce varken eltiyi çekemem bide Allah'tan öyle bi ihtiml de yk :) hepsi ayrı dert
(2,134 puan) tarafından
Amanıı kız benim görümce var zamanında çok etti ama şimdi sıkıntımız yok hatta kız kardeşim gibi aynı ama kaynanam görümcemle beni yarış atı gibi görüyo kadın :D onun yüzünden görümcemden uzak durmaya çalışıyorum eltimde şansıma kötü çıkar inşallah çıkmazda tabi :D
(1,389 puan) tarafından
Ya aslnda kaynana olmasa bizde iyiyz de işte dediğin gibi :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
valla canim bende 2 yildir inatla kus kalmaya calistigim kaynanamla konustum. meger kadin melekmis kanadi eksikmis. 6 yildir burda duyduklarimin birini yapmadi. ben yinede sevmiyordum.ama artik seviyorum : D 
(1,311 puan) tarafından
Bende öyle oldum. Burada okudukça kadın gözümde duzeliverdi. Kavga ederuz falan ama özür de diler. K
(11,217 puan) tarafından
biz hic kavga bile etmedik ya : D valla canim kaynanam 6 yildir benden daha bir bardak su istememis meger diom ya ne iyimis milletin kaynanasi ona neler etmisss
0 oy
(119,251 puan) tarafından

totonu kasi kiz :D

0 oy
(6,997 puan) tarafından
Ne güzel canım. 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Evim ayri uzakda Ben ist o ıgdirda bu zamana kadar bana zarari olmadi ben hamileyken gıcık aldim simdide kinlendim kadina esimden cok cekinir ben lafimi esirgemem dan dan derim ama gel gelelim hamilelikde telefonda durumun nasil sorusundan ayar aldim dogumda geldi 4 gun kaldi bogacakdim ac bu cocuk serbet ic vs esimde kizdi ona karisma sej diye snr gitti ama yinede saygim var   ama nesafe iyi arami vıcık vıcık yapmıyorum gerek yok
(1,311 puan) tarafından
Kız öyle deme benim annem bana neler dedi sütun yok vebek ağlıyor doymuyor. Sürekli hoşaf şerbet yapardı zorla icirirdi. Kaynanam bişey demezdi. Anneler bile öyle yany. :) Bilmezler ki tabi fazla şeker hoşaf sütun kalitesini azaltır . Bebek beslenemez.
(5,953 puan) tarafından
Valla benim annem 2.5 ay kaldi yanım da allah razı olsun annemden annem gelinimizin yaninda kaldi 1 kere yorum yapmamis her anne kendine özgüdur der izler yanlis olursa böyle yapın der bana da yengemede   ama kaynanam 3 günlük bebegi besigin basina gitmis uyuyan bebegi sallıyor dedim hayirdir ne yapıyorsun dedim uyuyor odasina girme deidm lafimi esirgemem   eski kafa kaynanam bana ters bana uymuyor valla
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Maşallah size
0 oy
tarafından
MaşAllah canım.Allah bozmasın. Ya düşünün Annemiz bile bize kızıb bağıra biliyor . Kaynananın laf etmesi normal ya.
(1,311 puan) tarafından
Hiç sorma canım biz hala kavga ederiz annemle. Bekarkeb arada beni evde kovar evlatlikyan silerdi :)  oda niye onların alistigi bı hayat vardı bende o hayata bağlı kalmazdim. Kız arkadaş bile yasaktı sen düşün gerisini

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 400 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mertin annesi (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 321 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 663 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...