0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (4,759 puan) tarafından
Kızım 5 buçuk aylık ikinci adetim spiral takmak istiyorum ama ramazan geliyor şimdi gidip taksam kanama falan düzene girer mi yoksa bayramdan sonraya mı gitsem 

5 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından

derosum o zor bee korkunc :ermm: icinde oyle bisi varken uuff ben oturamam bile

ben karar verdim baglatcam kesin cozum
(732 puan) tarafından
Ha bak o ayrı kız ama yaşın daha küçük belki daha çocuk düşünürsün
baci bi erkek bi kiz yeter bize yaa rabbim hakkiyla balacak olana versin kokten cozum baska care yok cunku korunmayi beceremiyoz biz
bende geri cekilme bide condomla 2.gebe kladim
(4,759 puan) tarafından
Knkm ablam bir yıldır takmış normal hayatın gibi hiç bir zorluğu falan yok diyor zararı yok hissetmezsin bile diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayramdan sonraya git
(4,759 puan) tarafından
Kuzu o kadar bekleyemem geçen gün kazaya kurban gidecektik allahtan adet oldum bir hafta içinde kendimi yedim bitirdim
tarafından
Hahahah üçüncü geliyordu neredeyse desene ama ramazanda zorlanirsin hee
(4,759 puan) tarafından
Vala kuzum inşallah düzenli olur ramazanda her şekilde bir hafta on gün tutulmaz zaten o yüzden fark etmez bu ay yapsam gelecek aya kadar vücut alışır belki aynen ya Vala çok korktum
0 oy
tarafından
Kazaya kurban gitmeden bence taktır cnm..evet düzensizlik oluyor ama her bünyede değil düzenli olan da var
0 oy
tarafından
Postun çıksın
(4,759 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Vücuda bağlı bir durum.bende hiç bir yan etkisi olmadı düzensizlik veya ara kanama vs 

Denemen gerek yani tabi sipral taktir bı üç ay fln korun muayneye git bak vücuduna yaramış mi yaramissa korunmayı kesersin yaramazsa vücuduna yan etki olarak kayma yapabilir ve bu bir bebise merhaba demeye gidr :)

(4,759 puan) tarafından
Ay deme kız Allah korusun korkutma beni kuzum teşekkür ederim cevabın için kuzum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 264 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 341 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek2844 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı