0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (1,122 puan) tarafından
Kızlar 32 haftalik hamileym memlekete gidip gelmem lâzm 3 5 günlüğüne halam kanser kemoterapi goruyordu meme kanseriydi smdi beynine atmis kanser doktorlar hiç iyi konusmyo en fazla 2 3 ay yaşar yasamaz diyolar halami gidip görmek istyorm bir yandanda korkyorm bisey olur diye otubusle gidicem oglumla eşimin izni olmadığı icn gelemicek yoksa eşim gotureckti sizce ne yapmalyim bana akıl verin çok uzulyorm zaten halama biryandan hamilym gormk istyorm 7 8 saatlik yol

5 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Bende senin aylarindayken gitmiştim 7-8 saatlik yola  doktor her bir saate bir mola verip yurursen gidebilirsin demişti 
(1,122 puan) tarafından
Öylemi teskkur edrm cnm yanı otobüsle olduğu için en fzla 1 2 mola verilcek gece giderm zaten ama korkuda var bisey olur diye
(878 puan) tarafından
Biz kendi arabamizla gitmiştik ama otobüsu bilemiyorum tabi istersen bir doktora sorarsın yine ama mola aralarinda bı in yürü biraz bişey olmaz Allah'ın izniyle
(1,122 puan) tarafından
Tmm cnm çok teskkur edrm Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Uzun süre otuma kuzum otobüaün durduğu her yerde sende in yürü  birde imkanın varsa çift  koltuk satın al dinlenerek gidersin 
(1,122 puan) tarafından
Tmm cnm çok teskkur ederm Allah razı olsn
(5,311 puan) tarafından
Senden de cnm rabbim halana da acil şifalar versin
(1,122 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsn cnm bnm
0 oy
(119,434 puan) tarafından
dr danis bacim allah halana sifa versin ama gidilir daha vaktin var
(1,122 puan) tarafından
Yarın arıcam cnm teskkur edrm
0 oy
tarafından
Bende 34 haftalikken otobus yolculugu yaptim 17 saatlik yolculuk yaptim sukur bi sikinti yasamadim her molada disari cikip yuruyuş yap 
(1,122 puan) tarafından
Tmm cnm teskkur edrm oyle yapicm
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben bir saat uzaklıktaki annemlere giderken bile iki büklüm oluyorum ağrılarım oluyor ama eğer aralarda yürüyüş yapıp dinlenecekseniz zor olsa da bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama tabiki mutlaka doktorunuza danışmanız gerekiyor
(1,122 puan) tarafından
Yarın doktorumla gorusecm cnm inşllah bi şknti olmaz teskur edrm cnm
(5,108 puan) tarafından
İnşaAllah canım gidersen eğer küçük bebek yastıklarından almayı unutma beline destek için
(1,122 puan) tarafından
Teskkur edrm canm benim alicam mutlaka çok sağol:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
+1 oy
3 cevap 178 göst.

380,617 soru