0 oy
1,178 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu pişik olan bebek hakkında kimse bir şey yapmasın. İş çirkin boyuta ulaştı. Mahalle muhtarligini basıp tehdit etmişler. Adamın canı tehlikede. Çok belali bir aile lütfen daha fazla uğraşmayın canımdan olacağım diyor muhtar. Sizden ricam iletişimi kesip her yerden engellemeniz. Arkadaşlar başımız belaya girmeden uzaklaşmak en iyisi. Kızın abileri ha bire içeri girip çıkıyormuş. Yardım edelim derken canımızdan olacağız şaka gibi. Burdan birileri geriye para istemiş onlar da muhtarlığı basmışlar. Allah için az önce post açtım gerçek hesabımdan görenler gördü. Ellerinde numaralarımız var başımıza bela olmasınlar diye size söyledim. Burda okuyup Instagramdan yazanlar olmuş kıza. Bize saldırıyorlar şimdi dört bir yandan. Muhtari da tehdit etmişler basıp.

43 Cevaplar

0 oy
(3,163 puan) tarafından
O neymiş öyle ya 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hepinize ders olsun bu burdan sosyal medyadan kimseye guvnilmez heleki böyle iğrenç pis bir dünyada.....:angry:

0 oy
(7,375 puan) tarafından
İşte baştan belliydi onların ne olduğu bide güvenmeyin inanmayın dedik diye bizi linçliyordu şimdi görmüşlerdir gerçekleri 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
13 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ssszfrtna0 (496 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 278 göst.
+8 oy
18 cevap 681 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sila_eymen (322 puan) tarafından soruldu

384,963 soru

11,513,881 cevap

35,174 kullanıcı

...