0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,028 puan) tarafından

Vajina da varis olanlar krem filan sürüyor musunuz yaptığınız kullandığınız bişey var mı dün ağdaya gittim kızcağız benim yüzümden hamilelikten evlilikten soğudu :D yok abla ben istemiyorum böyle dedi bende sende olmaz belki herkeste böyle olacak diye kaide yok dedim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende neyden oldu 
(1,028 puan) tarafından
Bilmiyorum ki 6. Ayda oldu doktora sordum varistir o ağrı sancı yoksa sıkıntı olmaz doğumdan sonra geçer dedi krem filan bişey yazmadı
tarafından
Ben ilk defa senin postundan öğrendim öyle bjsey olduğunu googleden baktım görüntü olarak baya kötü ya onun için bi doktora gitseydin daha ilerlemeden
(1,028 puan) tarafından
O görüntüleri bilmiyorum da baktım şimdi benimki öyle değil ya sadece özel bölgem şiş bide makata doğru beze şeklinde şişlik var iki tane
Hiç bişey yokmuş gibi anlatan ben :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
postun çıksın
0 oy
(444 puan) tarafından
Varis i bilmiyorum ama doğum esnasinda dikkat et canım ve doktora orada varis oldugunu söyle bende varis yoktu ama doğumda damarım çatlamıştı çünkü 6 cm aciklik vardı doktor çatala gel güzel ikiniyosun dedi yarim saatte doğurdum doğum bana göre baya kolaydı ama sonrasinda dikerken çok ugrasmislar
(1,028 puan) tarafından
İkinci hamileliğim canım planlı sezeryan olacak ilki sezeryandı teşekkür ederim cevabın için
(444 puan) tarafından
Rica ederim canim sag salim kucagina al inşallah :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyorum canim postun ciksin
0 oy
(119,202 puan) tarafından
hic bilmiyom sende nasi oldu
(1,028 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi vajina dudakları nda şişlik ve makata doğru beze şeklinde iki tarafta da şişlik var doktora söyledim muayene etmeden varistir o doğumdan sonra geçiyor ağrı yanma batma vs yoksa sıkıntı yok dedi
0 oy
tarafından
ne varisi ya öyle bişi mümkün mü
(1,028 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi vajina dudakları nda şişlik ve makata doğru beze şeklinde iki tarafta da şişlik var doktora söyledim muayene etmeden varistir o doğumdan sonra geçiyor ağrı yanma batma vs yoksa sıkıntı yok dedi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgidolu (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
28 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtb (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (91 puan) tarafından soruldu

378,776 soru

11,337,359 cevap

34,800 kullanıcı

...