0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Bebeğim 6 aylık kahvaltı ve çorba toplam 2 öğün veriyorum  . Ek gıdayı çok güzel yiyo ek gıdayı yediği zamanda emmek istemiyo çok az emip bırakıyor ek gıdayı arttirmayi denedim az emdiği için bu sefer hiç emmiyo napicam nasıl yapicam bilmiyorum günde 3 defa anca emiyo gecede 1 kere belki hiç kalkmıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(11,216 puan) tarafından
benim.kizim 6 ay 5 gunluk.3 haftadir ek gidaya basladim ama hala tadimlik ssla ana ogun yapmadim. oncelik anne sutu
(110 puan) tarafından
Ben tadımlık olayını bitirdim zaten 5 aylıkken ufak ufak veriyodum
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Post yukarı çıksın..
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Miktarı cok tutarsan emmez önceliğin anne sütü olsun mesela kahvaltı da direk kahvaltı verme önce emzir yani yemeğini yedirdikten sonra emzirmek istersen zaten emmez karni doymuş olur o yüzden yemeklerden önce emzir yoksa 1 aya kalmaz memeni bırakır 
0 oy
tarafından
9 aylik olana kadar tadim seklinde ilerle onceligin anne sutu olsun her seyden yedir ama doyumluk olmasin 9 aydan sonra onceligini ek gidaya verirsin o zaman gunde 3 defa emse de olur ama suan cok kucuk
0 oy
tarafından
Geç ekendsi istemiyorsa uyandırmayın zaten yani gelişimi de sorun yoksa gece 1 beslenme yeterli olur gündüz de daha 6 aylık olduğu için tadım ayında yani karnını ek gıdaya doyurmayin bu ay da yoğunluk anne sütü damak tadı oluşsun diye tadım yaptırın ama fazla fazla doyumluk vermenize gerek yok ki midesi daha çok küçük zaman geçtikçe ek gıda miktarı da artacak emin olun suan azıcık bile doyurur onu
(110 puan) tarafından
Ben 5 aylıkken başladığım için ek gıdaya tadım ayını geçtim . Ne kadar yiyosa yediriyorum
(110 puan) tarafından
Kilo alımı az olduğu için ek gıdayı yediği kadar veriyorum
tarafından
Hmm ama ek gıda arttirirsaniz emzirme iz azalır ve dolaylı olarak sutunuz de etkiler yani ek gıdaya fazla yüklemeden bu ayda bol emzirme iz lazm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,574 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (7,157 puan) tarafından soruldu

397,099 soru

11,877,087 cevap

35,992 kullanıcı

...