0 oy
3,969 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Komşum dedi kızlar kabızlığa iyi geliyor muş ben güvenip yapamadım bebeğime internette de bununla alakalı bir şey çıkmadı yapan deneyen varmi

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok artik lebraam ceyms:D

-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım yazmayın böyle postlar sonra millet yapacak bir şey olacak vebale girmeye gerek yok. 
(1,108 puan) tarafından
Bende duydum ama yapmadım canım aklı fikri var herkesin de ama yapan bir kaç kişi varmış yorumlara yazdılar ama ben yinede yapmayı dusunmuyom
(2,545 puan) tarafından
Yok canım yapma fitil al. Ben fitil yapıyorum kabız olunca. Bebek bakımda biri serum fizyolojı suyu bitmiş ne yapım tıkalı hasta cocugum demis. Tuzlu su yap demis biri çoğu kişide yapma demiş. Çocuk az daha ölüyormus. Öyle çok sordu o kimdi dedi diye post açtı ondan diyorum kuzum
(1,108 puan) tarafından
Allah korusun ya ne olmuş bebeğe tuzlu su mu yapmış
(2,545 puan) tarafından
Malesef öyle yapmıs. Biz yapsak beynimize kadar gider zor nefes almıs balkona çıkarmıs nefes alsın diye
(1,108 puan) tarafından
Keşke normal su yapsaydı yazık ya
0 oy
(1,872 puan) tarafından
ben yapmazdım canım ya pekmez hiç duymadım ama kulak çubuğu ile doktorlar zeytinyağı öneriyorlar doktor demediyse yapmam ben çok nolur nolmaz
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Sabunu bilirim bı tek eskiden annem çok yapmış sjsjsj ama bunu ilk kez duydum :ermm:

0 oy
tarafından
Ya nimet o sıkılır mi bağırsak florasını bozar çocuğun Allah korusun okadar masajlar var  yapılacak doktorlar ilaç bile öneriyorlar masaj yapın yapar diyolar veya banyo yaptırıp vücudunu yağlayın diyolar karşıyım kesinlikle böyle şeylere günah ya bebeklere eziyet 
0 oy
(621 puan) tarafından
Bağırsak florasını bozabilir doktora danışın yapmadan önce canım
0 oy
tarafından
Tabikide olmaz. Bebeler için gliserinli fitiller var lavmandan daha hafif. Emen bebeyse 10 güne kadar normal yapmaması 
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Her diyeni dinlemeyin bacım zeytınyagının nesi varda pekmez sıkacaksınız yavruya bu hangi aklın ürünüymüş.Seni tenzıh ederim ama olacak sey degıl bu.Sakın ha denemeyın.Denememişsin zaten ama cocugu lıflı besler suyunu bol ıcırır zeytınyagıyla yaparsan yemegını hıc kabız olmaz.olursa da zeytınyagı ıle bıraz uyarsan makatını yeter o yapar.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
19 cevap 501 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu