0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Doğum yapalı 4.5 ay oldu kızlar. Saçlarım çok dökülüyor. Omuzlarım, yerler hep tel tel. Toplamaktan gına geldi, saçtan tiksindim artık ya. Bir çözümü var mı? 

12 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Vitaminlere baktır 
(299 puan) tarafından
Kan verip baktıracağım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde oyle kel olacam herhalde 5bucuk ayligiz ne zaman son.olacak
(299 puan) tarafından
Ne zaman geçiyor ki bu sorun
0 oy
tarafından
Kızım 13 aylik hala dökülüyor
(299 puan) tarafından
Ayy geçmedi mi hâlâ
tarafından
Yok canm gecmedi
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Vitamin eksikliğine baktır canım benimde dökülüyodu öbür doğumda sarımsak yağı ve d vitamini kullandm
(299 puan) tarafından
Ben de kanıma baktıracağım canım
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kızım 3 yasında hala dökülüyo kel kalacm
(299 puan) tarafından
Ayy hâlâ mı geçmedi
(1,559 puan) tarafından
Maalesef cildiyeye gitcem bklm
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Git kan ver vitamin ekskliğin vardır ona göre beslenirsin.
(299 puan) tarafından
Baktıracağım kanıma
0 oy
tarafından
Benimde çocuklar 1 yaşına gelene kadar döküldü önlerim çok kötü olmuştu uzun süre dışarı çıkamadım Valla utanıyordum düzeldi sonradan 
(299 puan) tarafından
Kendiliğinden mi düzeldi
tarafından
Evet yaklaşık 1 yıl sonra düzeldi
0 oy
(83 puan) tarafından
Şanpuana dogum kontrol at, yada kolojen canım onlarda yoksa nescafe ile haftada ikikez yap diplere sık ve masaj yap yarım saat sonra yıka inşallah iyi olur
(299 puan) tarafından
Şampuana doğum kontrol hapı mı atayım? Nescafe ile mi diplerine masaj yapayım? Şaşırdım canım da ondan tekrar tekrar soruyorum
(83 puan) tarafından
Şimdi kuzum dogum kontrol hapını kırıp ata bilirsin şanpuana, o yoksa nescafe sıcak su ile erit bir fıs fısa koy diplerine sık masaj yap yarım saat sonra yıka, içindeki kafein saç diplerini harekete geçirip enerji veriyor
(299 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum canım şaşırdım o yüzden. Deneyeyim
(83 puan) tarafından
Bende şaşirmiştim ama yaptın gerçekten iyi oluyo şanpuana deil ama önce bir fincanın içine şanpuanı sonra bir hapı ez sulandır kat içine iki 3 kez banyo yaparken kullan baktın iyi geliyor şanpuana hep at ben öle yapmıştım ilk duyduğumda öle deneye bilirsin kuzum
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Doktor bana ketoral sampuan verdi iyi geldi canim biraz
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım bakayım
(1,439 puan) tarafından
Canim sen muallim e hanim mis sin yeni fark ettim ;) nasılsın benim bebekte 4 aylik benimki de dokuluyor
(299 puan) tarafından
Ayy canım ben de seni yeni fark ettim :) iyiyim çok şükür sen nasılsın? Ketoral şampuan nasıl?
(1,439 puan) tarafından
Canim ketoral sampuan cok iyi kafamın  derileri yanıyordu aciyirdu gibi degisik birseydi onada iyi geldi memnunum canim cildiye yaziyor 28 tl recetesiz de canim saçıma iyi geldi
(299 puan) tarafından
Deneyeyim canım teşekkürler
0 oy
(2,545 puan) tarafından
O zamanlar benimde çok dökülüyordu. Saçımı kestirince yüzde atmış azaldı.
(299 puan) tarafından
Çok uzun da değil saçım aslında
(2,545 puan) tarafından
Canım kestir bence daha dağlıklı uzuyor. Uçlarındsn da olsa al kırıklarını.
(299 puan) tarafından
Doğru canım kestireyim. Zaten kırık da değil sadece. Doğumdan beri hem canlılığını yitirdi, hem dökülüyor
(2,545 puan) tarafından
Evet bu süreçte vitamin saça gidiyor ben kestirdikçe uzadı şimdi belimde saçlarım.gürleşti artık fön mön bir şey yapamayınca özüne döndü
0 oy
(621 puan) tarafından
Kesinlikle B12 kullan doktorna danış çünkü aynısı bende de vardı kel kalcam sandım bı ara sonra çocuk doktoru kızımın b12 düşük dedi B12 iğnesi verdi 5 kutu düzenli kullandık yarısını kızım içti yarısını ben saç dökülmesi azaldı baya çok şükür 
(299 puan) tarafından
Bebeğimde de B12 düşüklüğü vardı. Çocuk doktorumuz benim de kanıma baktırmamı söyledi. Bu ayki aşımıza gittiğimizde sağlık ocağında baktıracağım ben de
(621 puan) tarafından
Kesinlikle anne de düşük olunca bebekte de olabilirmis düzenli kullaninca yükseldi değerlerim ve önceden halsiz yorgun bitkin hissederdim şimdi daha iyiyim
(299 puan) tarafından
Anladım canım. Ben de baktırayım en kısa zamanda
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yeni kesfettigim bir sabun var canm postuma bakabikirsin resim paylastim bir yikamada kesti diyebilirim
(299 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek.hfs (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 300 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
9 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı

...