0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar çok fazla kilom var 65 ile hamile kaldım şuan 88 kiloyum hamileliğimde aşırı kilo aldım 96 ile doğuma gittim 6 aylık bebeğim var ek gıdaya başladık bende zayıflamak istiyorum ama veremiyorum zaten kiloyu çok kolay alıp çok zor kilo veren biriydim nasil vericem bu kiloyu bilmiyorum zayıflama çayı yada Herbalife kullanan oldumu emzirirken 

4 Cevaplar

0 oy
(5,824 puan) tarafından
Emzirirken zayıflama çayı tüketmek sağlıklı değil onun yerine diyetisyen desteği alırsan hem emzirmede sıkıntı olmaz hem kilo verirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zayıflamak için çaylardan medet ummak bana saçma geliyor zayıflamanın tek çaresi boğaZını tutmak canım 3 beyazdan uzak dur bol su iç verirsin inşallah 
0 oy
tarafından
Onlara hic bulasma sağliklı degil. Bol su ic ödemini at ılk önce birde 
buradaki hareketleri tavsiye ederim ben bir ara yaptım faydasini gördum ama düzenli yapman lazim
0 oy
(436 puan) tarafından
Ben fortea kullanıyorum bebeğim 9 aylık çok az emiyor zaten uyuyacağı zaman bide gece kısa kısa  genelde ek gıda alıyor. Bi sıkıntı olmadı ama bi su bardağı yerine bi çay bardağı olarak kullanıyorum zamanla arttirıcam
tarafından
Benim bebeğim emiyo sadece 2ogun veriyorum oda çok az sabah ve öğleden sonra veriyorum ek gıda sıkıntı oldumu bebeğinizde
(436 puan) tarafından
Bizde bi sıkıntı olmadı ama kullanan bazı anneler bebeği ishal yaptığını söylemişti bende o yüzden dışardan yemeye iyice alışınca basladim
tarafından
Anladım canım sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
0 oy
10 cevap 209 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

379,114 soru

11,348,196 cevap

34,813 kullanıcı

...