0 oy
561 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (406 puan) tarafından
Bugun ayagimdaki yara icin saglik ocagina gttim hemde bebegimin 4.ay asisi vardi bende oara muayne oldum snra kasıklarimda agri vardi buaralar onu da sordum sezeryandan dolayimi diye oda korunuyormusunuz yok ddm hamile olabilirsin ilac veremem dedi test istedi kan testi ama bn eminim olmadigima vermedm kan ilaclarida vermedi sonucu atarsin oyle veririm dedi gicik oldm ya 4ay once sezeryan oldum emzirmiyorum saglik sorunlarndan dolayi ndn olmadm adet anlamadim ya iliski sonrasi agrilarimda oluyor kizlar ilcede oldgmuz icin kadin dogm yok burda 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eee doktor haklı neden girsin ki o riske korunmuyorsan hamile olmadığından nasıl eminsin 
(406 puan) tarafından
Test yptm cnm negatif
tarafından
Olsun evde yaptığın test doktoru ilgilendirmez o kana bakar canım emin olması lazım
(406 puan) tarafından
Yarn sabhtan gidip vercem son care cnm ya su adetm bi olsaydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden korunmuyorsunuz peki 
(406 puan) tarafından
Ya evet dgru dyosunuz dogum kontrol hapi sordum sigara iciyosan kullanamazsn birak ddi sigarayla ne alaka
tarafından
Doğum kontrol haplarının çok etkileri oluyor çünkü bundan dolayı olabilir ama bende sigara içerken kullanmıştım kuzenimde bence kendiniz bir test yapın yada korunmaya başlayın
(406 puan) tarafından
Yptm sukur negatif ckti sigarayla bi sorun olmadi dimi
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Verseydin.kan kız ne olacaktı ilaç alırdın en azından 
(406 puan) tarafından
Acile yonlendirdi bende sogukta gtmek istemedm olsam hissedrdim bence
0 oy
tarafından
Her ihtimale karşı kan istemiş bunda kötü ne var
(406 puan) tarafından
Olsam hissederdm cnku
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bunda kötü ne var anlamadım benim arkadaşım sezaryen oldu 5 ay sonra hamile kaldı korunmadılar herşey olabilir keşke kan verseydin canım
(406 puan) tarafından
Bende korktum zaten oyle deyince erken gebelik testi aldm allahtan negatif ckti icim rahatladi cok korkuttu ilaclari vermemesi snr etti
(1,752 puan) tarafından
Ben sezaryen oldum agrım oldu banada tahlil sonucu görmeden vermedi canım keşke verseydn tahlil ilaç alırdn çokmu agrın var
(406 puan) tarafından
Cnm sadece iliski sonrasi ertesi gun agrm oluyor 4ay oldu normal mi bu durum basina geldimi bide rahim agzi yarasi fln ddi korktum
0 oy
tarafından
Çocuk mu ıstıyorsunuz neden korunmuyorsunuz 
(406 puan) tarafından
Yok  cnm hyr istemiyorum esim korunuyor ama iste oda risk yani zaten dogm kntrol hapi sordum sigarayi brkman lazm ddi
tarafından
Yooo sıgarayla alakası yol onun
(406 puan) tarafından
Bnde anlamadm sigara ne alakaysa
0 oy
tarafından
Keşke kan verseydn bazen testte çıkmıyor kanda çıkıyor.korunmuyormussun da doktor böyle bir risk varken ilaç vermez haklı olarak
(406 puan) tarafından
Ya bende anlamadm 4ay oldu olmadm bi turlu adet emzirmedigim halde dr a gtcek durumumda yok suan agrim oluyo :(
tarafından
Bazen geç olabiliyor,benim sezeryandan 6 ay sonra olmuştu ilk .ama korunmak önemli Allah muhafaza kazaya gidersin:)
(406 puan) tarafından
Aman allah korusun cnm
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Gayet normal kan tahlili istemesi korunmuyorsun sonuçta 4 ay önce doğum yapman gebelik olmayacağı anlamına gelmez evdeki testin negatif idrar testi gebelik oluştuktan sonra 15 gün sonra çıkar ortalama ama kan değerleri yani beta hemen yükselir doktor haklı 
0 oy
tarafından
Neye sinir oluyosun hamileysen ilaç verip o ilaç bebeği etkilese dahaki hoşuna gidicek

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...